15% nuolaida VISOMS prekėms su kodu ORGAZMAS iki 08.08. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kodėl Lietuvai reikia feminisčių?

Už ką kovoja feministės? Kaip pasireiškia lyčių nelygybė Lietuvoje? Ar feminizmas suderinamas su šeima ir vaikais? Kodėl būtent feministės laiko vyrus lygiaverčiais partneriais?

Pokalbio dalyvės:
Marija Aušrinė Pavilionienė
Giedrė Purvaneckienė
Jūratė Juškaitė
Margaritą Jankauskaitė
Beata Tiškevič

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šio video.
Ačiū patronams už šių video finansinį rėmimą.

Prisidėkite prie būsimų video čia.

Jums taip pat gali būti įdomu paskaityti: Feminizmas ir aš

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (5)

 • Avatar

  Greta

  Neprisimenu, kada mačiau kažką pozityvesnio ir šiltesnio:) Ačiū, kad ne tik šnekate, bet ir darote.
  Pati tik neseniai pradėjau domėtis šia tema ir susidūriau su tuo, kad mažai dar žmonių supranta tai, kad feminizmas yra apie ne ką kitą, bet apie žmogaus teises, apie lyčių lygybę, kuri su visai stereotipais, pavyzdžiui, kaip turi atrodyti ir elgtis tikras vyras, yra jau daug metų įkalinę tuos pačius vyrus.

  reply
 • Avatar

  Raimonda

  Labai gera tema, artimos mintys. Ačiū už dalijimąsi idėjomis su mūsų visuomene!

  reply
 • Avatar

  Lina

  Žmogui galima persodinti kiaulės širdį, mes turim apie 60 procentų bendro su bananais DNR – esame gyvosios gamtos dalis, tačiau tai nepaneigia žmogaus ir kitų gyvybės rūšių skirtumo. Aš niekaip nesuprantu biologinio skirtumo neigimo argumento – taip, lytiškumas nėra toks paprastas kaip tik vyras ar tik moteris, bet kartu su lytim yra daug biologinių skirtumų. Odos struktūra, raumenynas, hormonai, vaisingumo konceptas – skiriasi tikrai ne tik keli organai. Ar čia tokia kontrreakcija į ilgai neigtą kultūros įtaką lyties išraiškai?

  reply

Komentuok