Kodėl kiekviena moteris privalo turėti vibratorių?

Kiekvienas nusipelnėme patirti orgazmą. Masturbuojantis, užsiimant seksu poroje – bet kokia sekso rūšis mums turi atnešti ne tik moralinį pasitenkinimą, bet ir neapčiuopiamą, tačiau itin malonų orgazmą, apie kurį dar ilgai girsimės artimiausioms draugėms. Tačiau kartais to orgazmo rasti tiesiog nepavyksta, nors, atrodo, paieškoms tikrai skiriame daug laiko.

Kartais orgazmo medžioklei reikia pasitelkti ir papildomų įrankių, visai kaip ir bet kurioje kitoje gyvenimiškoje situacijoje. O malonumo paieškoms pats tinkamiausias yra… vibratorius! Mažas, didelis, vibruojantis ar ne, išorinis ar vidinis… Šių priemonių pasirinkimas yra fantastiškas ir kiekvienas iš jų suteikia unikalų malonumą.

Jeigu dar neturi vibratoriaus arba tavo draugė nedrįsta jo įsigyti – pasidalink su ja šiuo tekstu, kuriame papasakosime, kodėl kiekviena moteris privalo turėti šį miegamojo stebuklą.

Lengvesnis orgazmas

Moters orgazmui reikia laiko – apie tai jau kalbėjome ne viename tekste. Yra atlikta daugybė tyrimų, kurių metu aiškinamasi, kiek moterų iš tikrųjų patiria orgazmą lytinės sueities metu be jokios papildomos stimuliacijos. Ir skaičiai, deja, nėra labai džiuginantys. Tačiau laikai keičiasi ir tai, kas seniau atrodė gėdinga ir netgi nepadoru, dabar tapo įprasta, todėl orgazmą kiekvienai moteriai pasiekti darosi vis lengviau. O tai padaryti padeda ne kas kitas, o vibratorius.

Sekso žaislų rinkoje netrūksta vibratorių, kuriuos galima naudoti sekso su partneriu metu. Klitorinių masažuoklių galybė ištrina visas abejones dėl nepatiriamo orgazmo, o vibratoriai, skirti poroms, netgi atveria naujas malonumo duris abiem. Mes kasdien skatiname savo sekėjus dalyvauti šioje išskirtinėje sekso revoliucijoje, tad šalin dvejones ir pirmyn į vibratorių šalį.

Geresni pojūčiai sekso metu su partneriu

Vibratorius yra puikus pagalbininkas ieškant „savojo malonumo“. Jeigu netyrinėji savo kūno, bet nori ieškoti, kas tau maloniausia, vibratorius gali būti pirmasis žingsnis to link. Atrask, kas tau patinka: greitai, lėtai, koks ritmas, kokie judesiai, kokios kūno vietos yra jautriausios ir kur labiausiai nori justi prisilietimus. Naudodama vibratorių gali nemažai išmokti apie savo malonumą, o tas žinias vėliau perduoti partneriui. 

Kai žinosi, kas tau suteikia daugiausiai malonumo, galėsi drąsiai išsakyti savo pastebėjimus partneriui ir išbandyti visa tai su juo. Patikėk, partneris tikrai norės sužinoti, kokie jo veiksmai gali, švelniai tariant, „išvesti“ tave iš proto.

Jeigu nori dar daugiau intymumo, leisk partneriui paimti į rankas tavo naują žaislą ir atrasti tavo kūne vietas, kurias jis galės priversti nevalingai susitraukti. Tokie užsiėmimai labai suartina ir augina pasitikėjimą vienas kitu, tad daug kur vis dar populiarus stereotipas, kad vibratorius apsunkina poros santykius, dar kartelį paneigiamas. Viename „Nebegėdos“ tekste sekėjai dalinosi savo patirtimi su vibratoriais ir tarp tų pasidalinimų buvo ne vienas ir ne du komentarai apie tai, kad vibratoriumi moterį norėjo patenkinti ir jų partneris. Trūksta ugnelės miegamajame? Na, jau tikrai žinai ką daryti.

Saugus seksas

Visiems būna dienų, kai nebegali nustygti vietoje ir velniškai nori su kuo nors pasimylėti, tačiau partnerio neturi. One night stand’ai nevilioja, nes neatrodo „saugu“. O vakarais į galvą beldžiasi tokios nepadorios mintys, jog pradeda kankinti ir nemiga ir apskritai nuotaika gali būti nekokia. Ir štai, į pagalbą vėl atskuba puikiausias draugas – vibratorius.

Apskritai, vibratorius yra fantastiška dovana kiekvienai moteriai, kuri mėgsta tyrinėti savo kūną, myli seksą, tačiau neturi ilgalaikio partnerio. Kad ir kokia sociali būtybė bebūtum, laikas su savimi yra būtinas kiekvienam. Taip pat kartais reikia ir intymumo su savimi. O kad toks seansas būtų dar labiau pavykęs, galima su savimi prigriebti ir vibratorių. O kodėl gi ne? Seksas bus saugus, malonus ir be jokio rytinio gailėjimosi.

Daugiau pasitikėjimo savimi

Jeigu jau ilgą laiką neturi partnerio ir tavo kūnas tiesiog dilgsi iš įtampos ir noro būti liečiamai, į galvą gali pradėti lįsti įvairių minčių. Galbūt aš nesu patraukli? O gal man apskritai nereikia sekso? Jeigu jau tiek prabuvau viena, gal net reikėtų nustoti vaikytis to malonumo, kurio nėra?

Kiekviena moteris nusipelnė orgazmo – su partneriu ar viena. Ir partneris tam tikrai nėra būtinas. Masturbacija ir galimybė pasiekti fantastišką orgazmą vienai yra visiškai natūralus dalykas, kuris kiekvieną moterį turėtų paversti savimi pasitikinčia sekso deive. Vibratorius yra įrankis, kuris gali padėti pasiekti tokį orgazmą, kokio galbūt dar net ir nesi patyrusi.

Fantastiškas orgazmas padeda atsipalaiduoti, sumažina stresą, gerina nuotaiką ir leidžia pasijusti stipria, nepriklausoma ir fantastiška moterimi – ir taip kiekviena moteris turėtų jaustis kasdien.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.