Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 d.d. Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kodėl atidėliojame tai, kas mums svarbiausia?

Sausio mėnuo dažnai yra labai sudėtingas – esame pilni vilčių įgyvendinti svajones ateinančiais metais. Tačiau per pirmas savaites nepavykus imtis kardinalių pokyčių galime lengvai nusivilti savimi. Sausio 20 d., dar žinomą kaip liūdniausią metų pirmadienį, kviečiame pasiklausyti pokalbio apie prokrastinaciją, jos formas, keliamus sunkumus ir netgi jos naudą. Kartu su filosofe Rasa Davidavičiūte nagrinėsime, kas visgi verčia mus atidėlioti. O strateginiai Rasos patarimai gali padėti pagaliau imtis išsvajoto kūrybinio sumanymo, mokslinio darbo, verslo idėjos ar trokštamo gyvenimo pokyčio.

Mes tarsi disocijuojame save nuo to žmogaus, kuriuo tapsime ateityje. Tai, kas esame dabar ir kuo būsime po penkių ar dešimties metų, yra tas pats žmogus. Tačiau šią akimirką mes nejaučiame būsimajam sau atjautos ir visus savo darbus lengva ranka užkrauname savo ateities „aš“.

Epizodo vedėja: Julija Šatkauskaitė
Epizodo pašnekovė: Rasa Davidavičiūtė
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Rugilė Merkevičiūtė

Julija kas mėnesį kuria tinklalaides "Sultys", nes tiki, kad kūryba, seksualumas, santykiai ir meilė turi būti išlaisvinti nuo kitų žmonių teisimo baimės ir tapti maksimaliai atviri. Tai pasiekiama sąmoningumo ir informacijos dalinimosi galia. Ką turime žinoti, mokėti ar praktikuoti, kad augtų mūsų sąmoningumas? Kokie mūsų pačių įsitikinimai riboja mūsų laisvę? Kas trukdo būti laimingais ir kūrybingais?

Komentarai (2)

 • Avatar

  Simona

  Jaučiausi, kad pasigedau minčių apie pagrindines atidėliojimo priežastis, o pats ir pavadinimas sako „Kodėl?“.

  reply
 • Avatar

  Ugne

  Truputi jauciuosi nusivylusi kai kuriomis tinklalaidemis, daznu atveju turinys nepakankamai atskleidzia pavadinimo ir kaip sio epizodo vedeja Julija ir prisipazino, kad yra nelabai pasiruosusi pokalbiui, nepaskaiciusi straipsniu, tai, deja, bet tas labai ir jauciasi.. suprantama, kad jums reikia nauju veju ir nauju balsu vedant laidas, taciau jauciu dideli skirtuma nuo praejusiu metu leidziamu laidu ir ju pasiruosimu bei ispildymu. Linkiu naujiems vedejams daugiau pasiruosimo ir aistros kuruojant pokalbius, sekmes!

  reply

Komentuok