Ko lovoje nori moterys? Dalijasi sekėjai

Klausimas „Ko lovoje nori moterys?“ skamba tarsi smagi frazė iš romantinio filmo, tačiau iš tiesų, realybėje, jis užduodamas daug dažniau, nei galėtum pagalvoti. Kiekvieną dieną „Google“ paieškoje įvairiose šalyse nuolat suvedami raktažodžiai „What Women Want in Bed“.

Susidomėjimas akivaizdus, tad kartu su begėdėmis sekėjomis ir viso pasaulio moterimis, mėgstančiomis dalytis patirtimi internete, parengėme keletą atsakymų – tai ko lovoje visgi nori moterys?

Ko sekso metu dažniausiai nori moterys?

Ruošiant šį tekstą atlikome mini tyrimą ir pasikapstėme interneto platybėse. Nesvarbu, ar esi lietuvė, ar meksikietė – įvairių tautybių moterys internete atvirai ir šmaikščiai dalijasi atsakymais į šį daugelį neraminantį klausimą.

Išrinkome kelis dažniausiai pasitaikančius – galbūt bent keletas sutaps su tavo ar tavo partnerės norais.

  1. Partnerio (-ės) aimanos ar kitokia garsais išreikšta reakcija į sekso metu patiriamą malonumą. Tai ne tik jaudina ir skatina pritarti, bet ir leidžia suprasti, kad konkreti seksualinė veikla partneriui (-ei) labai patinka.
  2. Lubrikantas. Nesvarbu, ar moteris jaučia sausumą, ar ne, lubrikantui visada reikia sakyti O TAIP. Geresnis slydimas, daugiau malonumo suteikianti stimuliacija ir sklandus seksas – kas gali nepatikti?
  3. Ilgesnė įžanga į seksą – preliudija. Moterims reikia daugiau laiko susijaudinti nei vyrams – tokia jau ta gamta, todėl preliudija yra labai svarbi maloniam, intymiam ir sklandžiam seksui užtikrinti. Šiam principui galime pritaikyti posakį: „Neskubėk, ir būsi pirmas (-a)“.
  4. Sekso žaislai. Žaislai gali būti naudojami įvairiems scenarijams, vaidmenų žaidimams ar tiesiog paįvairinti seksui! Taip pat jie praverčia tuomet, kai orgazmą patirti be papildomos stimuliacijos yra sunku.
  5. Dirty talking. Daug moterų internete atvirauja, kad seksuali kalba kartais jas gali sujaudinti labiau nei prisilietimai. Gal visai verta pamiklinti liežuvį ir nešvankiai pasikalbėti?
  6. Partnerio dominavimas. Turbūt daugelis matė filmą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Tikrai taip, moterys internete dalijasi troškimu sutikti tokį vyrą kaip pagrindinis veikėjas Christian Grey. Šiek tiek BDSM prieskonio, švelnaus grubumo, visiško atsidavimo kitam – tokio dominavimo iš savo partnerių nori moterys.
  7. Po sekso – apkabinimai. Žaidimai baigti, orgazmai baigia nuslūgti ir viskas, ko reikia po sekso, tai ramus apsikabinimas ir bent trumpas pabuvimas drauge. Nebūtina kalbėtis – tyloje irgi galite mėgautis artumu. Svarbiausia po sekso nenusisukti į skirtingas puses ir tarsi niekur nieko užmigti. Taip vadinamoji aftercare yra labai svarbi sekso dalis.

Šiuos savo norus pristatė moterys iš įvairiausių pasaulio kampelių. Tačiau tą patį klausimą mes uždavėme ir visoms „Nebegėdos“ sekėjoms savo instagramo paskyroje. Taigi ką sužinojome?

Ko lovoje nori mūsų begėdės?

Sekėjų vardai pakeisti, siekiant išlaikyti anonimiškumą.

Irma: Chemijos, tikros aistros jausmo.

Urtė: Daugiau preliudijos.

Kotryna: Emocinio ryšio.

Joana: Kad mane LIESTŲ, o ne tik bučiuotų.

Tautvilė: Kad vyras jaudintų vis skirtingais būdais, įvairovės preliudijoje.

Laura: Pagyrimų.

Erdvilė: Pradžiai – gerai bučiuotis.

Paulina: Kad niekad neatitrauktų rankų nuo kūno, stipriai prisiglaustų ir tarsi valgytų aistringu žvilgsniu.

Agnetė: Kad vyras dominuotų.

Ingrida: Kad mane surištų ir kontroliuotų.

Gabrielė: Kartais norisi, kad vyras būtų ne tik švelnus. Arba kad prikeltų iš miego liesdamas mane jautriose vietose.

Rugilė: Tantrinio sekso.

Cecilija: Atsipalaidavimo iš abiejų – tada seksas būna VO.

Neringa: Kad partneris klausytų ir girdėtų, ko noriu.

Agnė: Atsipalaidavimo, švelnumo, kartais aštrumo, meilės, saugumo.

Jūratė: Ilgos preliudijos.

Gintarė: Bučinių ir aimanų.

Ieva: Norisi drąsaus vyro, su dominavimo „prieskoniais“, kad liktų tik pasiduoti tėkmei ir ištirpti.

Deimantė: Nesavanaudiškumo.

Ofelija: Kad nuplaktų mane.

Giedrė: Daugiau oralinio!!!

Virginija: Išsimiegoti.

Orinta: Žaisliukų daugiau.

Liucija: Švelnumo, neskubėjimo, supratingumo.

Karolina: Kad smaugtų.

Ernesta: Kad paimtų už plaukų.

Pabaigai reikėtų pasakyti, kad nereikia spėlioti, ko moterys nori lovoje, o ko ne, – geriausias būdas tai sužinoti yra paprasčiausiai paklausti. Atvirumas yra raktas į gerą seksą, tad kuo anksčiau sužinosi jos poreikius, tuo greičiau pradėsite kartu mėgautis medaus mėnesį primenančiais pojūčiais miegamajame.

ko lovoje nori moterysTaip pat skaityk: Intymumo koordinatorė Irma Pužauskaitė: „Sutikimas intymumui yra mano darbo pagrindas“

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.