Kelios idėjos, ką dovanoti naujai užgimusiai mamai

Tavosesė, draugė, kolegė, kaimynė neseniai tapo mama? Suki galvą, ką jai padovanoti šia ar kita puikia proga? O gal pati džiaugiesi savo nauju – mamos – vaidmeniu ir nori ką nors pasidovanoti? Turbūt jau pastebėjai, kad dažnai sveikindami naują mamą nesąmoningai dovanojame tai, kas skirta ir reikalinga kūdikiui. Mes siūlome prisiminti, kad ne ką mažiau mūsų dėmesio reikia pačiai mamai ir geresnei jos savijautai. Todėl šiandien norime pasidalyti prekinio ženklo FEMNA, kurį rasite mūsų parduotuvėje, istorija bei idėjomis, ką gi padovanoti mums brangiai moteriai tapus mama.

KAS YRA „FEMNA“?

Emily Casey, viena iš FEMNA įkūrėjų, gyvenanti Berlyne, ypač susidomėjo natūralia produkcija tada, kai pati susidūrė su sveikatos sunkumais. Susirgusi policistinių kiaušidžių sindromu, pradėjo gydymą įprastiniais vaistais. Nuo tada ėmė domėtis moters sveikata ir natūralios medicinos samprata: sintetinės ir natūralios medicinos skirtumais, hormonų įtaka moters organizmui ir t. t.

Tuo metu Emily sutiko dabartinę savo verslo partnerę Maxie Matthiessen, kuri jau buvo įkūrusi kompaniją „Ruby Cup“, besirūpinančią moterų higiena. Maxie, dirbdama šioje srityje, iš klienčių dažnai sulaukdavo klausimų apie tai, kaip natūraliomis priemonėmis per mėnesines malšinti skausmą ir subalansuoti kraujavimą, slopinti PMS simptomus bei kas vyksta moters organizme šėlstant hormonams. Jos abi suprato, kad moterims trūksta informacijos, o rinkoje nėra natūralių sveikatą gerinančių, stiprinančių priemonių.

Taip Emily ir Maxie kartu pradėjo vystyti FEMNA, pasiūlydamos natūralią kitos produkcijos alternatyvą.
Dabar FEMNA kompanija yra visiška lyderė Europoje, kuri natūraliais būdais rūpinasi moterų sveikata. Ši kompanija kiekvienai moteriai suteikia galimybę nepakylant nuo kėdės konsultuotis įvairiais sveikatos klausimais su kompetentingomis ekspertėmis.

Įkūrėjos teigia, kad esminis jų kuriamų produktų tikslas – veiksmingumas. Tačiau ne ką mažiau svarbus arbatų, tinkamų vartoti kasdien, skonis ir nosį maloniai kutenantis kvapas.

Su FEMNA pradėjome bendradarbiauti beveik nuo pat parduotuvės pradžios. Todėl šiuo metu pas mus rasite net 19 skirtingų FEMNA produktų. Ir iš jų bene vieni svarbiausiųjų skirti mamoms.

KODĖL SVARBU RŪPINTIS SAVIMI NĖŠTUMO LAIKOTARPIU IR PO GIMDYMO?

Nėra abejonės – nėštumas ir gimdymas yra ypatingi. Naujos gyvybės atėjimas į pasaulį neišvengiamai pakeičia tavo kūną, todėl jam atsistatyti reikia pagalbos. Kotryna, viena iš NEBEGĖDOS įkūrėjų, birželį susilaukė sūnaus. Ji apie pogimdyvinį laikotarpį kalba taip: „Po gimdymo man labiausiai norėjosi sugrįžti į save. Po devynių intensyvių mėnesių nuolat nešiojant naują gyvybę norėjosi pagaliau vėl atsigręžti į savo poreikius, iš naujo pamilti savo kūną, priimti pokyčius ir susidėlioti visas naujas emocijas. Gimdydama netekau daug kraujo, buvau nusilpusi, o naujas draugas dėmesio, meilės ir šilumos norėjo čia ir dabar. Su atsidavusio partnerio ir artimųjų pagalba tiesiog gaudžiau tas laisvesnes akimirkas SAU.

Labiausiai norėjosi visai paprastų dalykų: išeiti pasivaikščioti, atsipalaiduoti, rasti laiko paskaityti, išgerti arbatos, pasimėgauti karštu dušu ir save palepinti.

Kad viskas būtų paprasčiau ir tas laikotarpis būtų kur kas lengvesnis, mes norime pasiūlyti FEMNA produktų, skirtų neseniai tapusioms mamomis.

ARBATA ŽINDYVĖMS „MOMMY’S MILK“

Atsiradus naujagimiui, dienos rutina netenka prasmės, o pakitęs ir nenuspėjamas poilsio laikas gali kaip reikiant išsekinti. Energijos ir poilsio trūkumas neabejotinai daro įtaką pieno gamybai.

Norint iš tiesų mėgautis žindymu, tiek jums, tiek jūsų vaikeliui reikalinga ramybė. „Mommy’s Milk“ arbata, kurios pagrindinės sudedamosios dalys yra pankolis, melisa ir levanda, nuramina ir atpalaiduoja. Šios arbatos sudėtis sukurta bendradarbiaujant su geriausiais pasaulyje akušeriais ir ginekologais.

kegel smart, kegelio treniruoklis, kegelio pratima

KĖGELIO PRATIMŲ TRENIRUOKLIS „KEGELSMART“

Gimdymas susilpnina dubens raumenis, todėl gali atsirasti šlapimo nelaikymo (nutekėjimo) problema, susilpnėti pojūčiai makštyje ar net dubens organai nusileisti į makšties kanalą (taip vadinamas makšties prolapsas). Norint palengvinti gimdymą ir išlaikyti stiprius dubens raumenis, rekomenduojama prieš gimdymą atlikti Kėgelio pratimus. Specialistai pastebi, kad moterys, reguliariai atliekančios Kėgelio pratimus, džiaugiasi dažnesniu ir intensyvesniu orgazmu, lengviau jį pasiekia. Vis dėlto, nereikėtų apsigauti, nes iš pirmo žvilgsnio paprastiems pratimams atlikti nėra lengva rasti tinkamus raumenis. Išeitį siūlo „KegelSmart“. Treniruoklis su patentuota jutiklių technologija kaskart atliekant pratimus registruoja raumenų pajėgumą ir pritaiko tinkamą režimą. Penkios minutės. Tiek laiko per dieną pakanka norint pasiekti puikių rezultatų stiprinant dubens raumenis. Gali rinktis ir iš daugiau produktų stiprinti dubens raumenis, juos rasi čia.

Pasirūpink savimi arba mama, kuri pasauliui padovanojo naują žmogų!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.