Keliavimas su vibratoriumi: oro uosto patarimai

Visai neseniai tarp laiškų radome smagų, bet naudingą vienos begėdės klausimą – kaip keliauti su vibratoriumi? Ką žinoti apie oro uosto patikrą? Kur skrydžio metu geriausia laikyti vibratorių? Kokį geriausia vežtis?

Tikime, kad ne vienam keliauti mėgstančiam begėdžiui kartais kyla šių klausimų, tad šiandien esame pasiruošusios sudėti visus taškus ant i – kaip sklandžiai keliauti su vibratoriumi.

Patarimai keliaujantiems su vibratoriumi

Viename „Sandals Resorts“ atliktame tyrime buvo nustatyta, kad 73 procentams respondentų intymus laikas atostogaujant sukelia daugiau pasitenkinimo. Tad pasiimti sekso žaislą į kelionę atrodo taip pat svarbu, kaip ir papildomą kojinių porą.

Ką žinoti apie vibratorių ir kitų sekso žaislų pakavimą?

Rinkitės mažesnį vibratorių

Keliaujant patariama nesivežti didelių, sunkių daiktų – ta pati taisyklė galioja ir sekso žaislams. Vietoj sunkaus ir daug vietos užimančio vibratoriaus, pasiimkite mažesnį, bet galingą, kurį galima įsidėti į rankinę ar vidinę lagamino kišenę.

Didesni ir sunkesni vibratoriai kartais gali sukelti įtarimų, pavyzdžiui, gali būti palaikyti ginklu. Viename oro uoste metalinis dildo niekam neužklius, o kitame jūs galite būti užlaikytas (-a) per patikros procedūrą. Taip gali nutikti ir su kai kuriais BDSM žaislais – pamatę ekrane antrankius apsaugos darbuotojai gali paprašyti paaiškinti, ką vežatės lagamine.

Pasirūpinkite, kad patikros metu vibratorius nepradėtų vibruoti

Jei jūsų vibratorius netyčia pradės veikti oro uosto patikros metu, tai tikrai atkreips darbuotojų dėmesį. Todėl jeigu jūsų vibratoriui reikalingos baterijos, jas geriau laikyti išimtas. (Kai kurios oro linijos taiko konkrečias taisykles, kaip reikėtų supakuoti baterijas. Paskaitykite apie tai savo oro linijų tinklalapyje.) Jei turite įkraunamą vibratorių, prieš supakuodami galite jį iškrauti. Tik nepamirškite įsidėti įkroviklio!

Išsiaiškinkite, ar vibratoriaus baterija atitinka reikalavimus

Įsitikinkite, kad jūsų vibratoriaus ličio baterija atitinka reikalavimus, nurodytus oro linijų internetiniame puslapyje. Šios baterijos yra atidžiai tikrinamos, nes gali sprogti trumpojo jungimo metu – dėl šios priežasties kyla pavojus lėktuvo keleiviams.

Jeigu jūsų vibratoriaus ličio baterija atitinka visus reikalavimus, jį vis tiek turėsite įsidėti į rankinį bagažą – registruotuotame bagaže, kuris kraunamas į lėktuvo bagažo skyrių, tokių prietaisų negalima palikti dėl gaisro pavojaus.

Nors paprastai vibratoriai su baterijomis (išimtomis) gali būti vežami ir registruotame bagaže.

Tinkamai jį supakuokite

Iš anksto įdėkite vibratorių į skaidrų plastikinį maišelį. Jei atidarys jūsų lagaminą, oro uosto darbuotojai galės kur kas paprasčiau apžiūrėti, kas yra viduje, ir vibratoriaus nenučiupinės. Taip bus kur kas higieniškiau.

Taip pat ant maišelio galite užklijuoti etiketę su paaiškinimu, koks tai daiktas. Tai ypač pravartu kalbant apie įdomesnių formų vibratorius, į kuriuos žiūrint iš pradžių sunku suprasti, kas tai. Žinoma, vibratorių galite laikyti ir originalioje dėžutėje, jeigu ją turite.

Išlikite ramūs – jūs nesate pirmi keliautojai su vibratoriumi

Vežtis į kelionę vibratorių tikrai galima, tad nusiraminkite – jūs nedarote nieko blogo. Gėdos jausti irgi nereikia – oro uosto apsauga tokių keliautojų yra matę ne vieną ir ne du. Jei nerimaujate, kad jūsų vibratorių ras, tikėtina, kad apsauga pastebės jūsų keistą elgesį. Jie yra apmokyti tai daryti. Tad ramiai – tegul visi pamato, kaip reikia rūpintis savo malonumu. Visada galite pasakyti, kad čia paprasčiausias kūno masažuoklis – niekas nežino, kurią kūno vietą jis iš tikrųjų masažuoja.

Lubrikantas bagaže

Be abejonės, tai skystis, tad vienintelis reikalavimas jį laikyti 100 ml talpos buteliuke. Jeigu lubrikantas bus buteliuke, kurio talpa yra iki 100 ml, drąsiai dėkite jį į savo skysčių maišelį.

Taip pat elkitės ir su sekso žaislų valikliu.

Šalys, kurios taiko apribojimus sekso žaislams

Deja, kai kuriose šalyse, tokiose kaip Indija, Indonezija, Tailandas, Vietnamas, Malaizija, Maldyvai, Saudo Arabija ir Jungtiniai Arabų Emyratai, taikomi apribojimai sekso žaislams. Tad pasidomėkite tų šalių įstatymais iš anksto, kad išvengtumėte nesusipratimų kelionės metu.

Ir galiausiai, prisiminkite, kad sekso žaislų bagaže tikrai nėra ko gėdytis! Jie parodo, kad gyvenate sveiką, visavertį seksualinį gyvenimą – tai kaip tik turėtų pridėti daugiau pasitikėjimo savimi!

Keliavimas su vibratoriumiTaip pat skaityk: 12 vibratorių, kurie padės tau patirti orgazmą

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.