Keli paprasti būdai pagerinti reikalus lovoje

Iliustracija: Gabija Zavadskė

Kad ir kaip keistųsi mūsų mąstymas ir tarpusavio ryšiai, kalbos apie intymų gyvenimą vis dar priskiriamos tabu temai. Linksmi pajuokavimai pažįstamų būryje tęsiasi tol, kol pradedama labiau gilintis į kiekvieno problemas lovos reikaluose ir tuomet jau pokalbis kaip ir baigtas. Niekas nebenori analizuoti, kodėl tos problemos apskritai atsiranda, o apie mėginimus ką nors patarti iš viso neturi būti nė kalbos – kas jie tokie, kad kištųsi į mano asmeninį gyvenimą?

O kartais tokie patarimai gali būti labai naudingi. Visi, turintys partnerį sutiks, kad į visaverčių santykių sudėtį įeina ir nemaža dalis sekso. Svarbu, kad lovos reikalais būtų patenkintos abi pusės, tačiau neretai kelią į džiaugsmingus santykius pastoja monotonija ir nuobodulys.

Seth Meyers Lol GIF by Late Night with Seth Meyers - Find & Share on GIPHY

Kasdien besisukantis tas pats scenarijus pradeda varginti, todėl prasideda įvairūs išsisukinėjimai, kol negatyvo traukinys nurieda į stotelę, kurioje seksu niekas nebeužsiima. Visgi yra daugybė būdų, padedančių paįvairinti intymų gyvenimą.

Visų pirma – ilgesnė preliudija

Niekam nepatinka trumpas šmaukšt, pliaukšt ir labanakt. Tokiose situacijose visada reikia prisiminti partnerį: „Aš tai lyg ir patenkintas, o įdomu, kaip ten jai buvo?“ Žinoma, ilgesnė preliudija ne visada priklauso nuo žmogaus pasiruošimo – labai daug lemia ir fiziologinės bei anatominės savybės, kurių kontroliuoti negalime. Todėl svarbu nepamiršti, kad šiuo metu parduotuvių lentynose išrikiuota itin daug įvairių priemonių, kurios padeda džiaugtis malonumu daug ilgiau.
Ilgesnei preliudijai išlaikyti gali padėti įvairūs natūralūs produktai, pavyzdžiui, arbatos. Mūsų parduotuvėje galite rasti arbatą „Sex machine“, kurios sudėtyje esantis Sibiro ženšenis padės atsipalaiduoti, o amiana ir cinamonas suveiks kaip afrodiziakas.

Taip pat galima naudoti ir įvairius eterinius aliejus bei jų mišinius, stimuliuojančius jautriausias erogenines zonas. Mūsų parduotuvėje rasite tepamąjį aliejų „Turn Me On“. Šis produktas padės atsipalaiduoti ir įjautrinti kūną – vėliau rezultatai turėtų nustebinti abu. Laimingas(a) partneris(ė) = laimingas(a) tu!

Sekso žaislai

Nors kalbant apie sekso žaislus vis dar susiduria dvi skirtingos nuomonės, tokių priemonių naudojimas mylintis gali teikti didelį malonumą abiem partneriams, todėl apsilankymas sekso prekių parduotuvėje turėtų būti prilyginamas ryškesnių potyrių paieškoms.

Skirtingų rūšių priemonės gali ne tik padėti pasiekti dar neatrastas malonumo rūšis, bet ir paruošti partnerius ilgesniam aktui.

O dar smagiau, kad sekso žaislų pasirinkimas – milžiniškas. Pavyzdžiui, itin populiarėja vibratoriai, skirti poroms. Kas gali būti geriau už dalijimąsi malonumu? Mūsų parduotuvėje rasite įvairių vibratorių, tarp jų – ir du skirtingus poroms – „Eva II“ ir „FIN“ . Šie produktai vibracijomis leis mėgautis abiem partneriams, tuo pačiu metu skatindami patirti intensyvesnius pojūčius.

Daugiau dėmesio lubrikacijai

Yra paplitusi nuomonė, kad lubrikantai daugiausia skirti atvejams, kai seksas tampa komplikuotas. Nuolatinis nepatogumo jausmas, skausmas, sausumas ir kitokie nemalonūs pojūčiai tikrai nepadeda patirti malonumo, todėl patartina po ranka visados turėti būtent šį produktą. Taip pat lubrikantas naudojamas siekiant išvengti nutrynimų ar netgi infekcijų. Tačiau dažnai pamirštama paminėti, kad lubrikantai pasitelkiami ir norint pasiekti aukštesnį malonumo tašką. Pavyzdžiui, mūsų parduotuvėje esantis lubrikantas „GENEROUS GEL“ ne tik padės kovoti su išsausėjimu, bet ir padidins jautrumą naudojant prezervatyvą. Vandens pagrindo produktas gali tapti geriausiu draugu, užtikrinančiu sklandų seksą.

Apsaugos priemonė – papildomas malonumas

itin ploni prezervatyvai, ploniausi prezervatyvaiPrezervatyvai ne tik užtikrina saugų seksą, bet gali būti naudingi ir malonumo paieškose, nors su tuo daugelis turbūt iš pradžių nenorėtų sutikti. Tačiau radus sau skirtą produktą abejonės turėtų dingti po pirmųjų bandymų. Smagu tai, kad galima rasti skirtingos tekstūros prezervatyvų – taškuotų, vingiuotų, su ūseliais ar išlenkimais ir daug kitų, apie kuriuos net nesusimąstytumėte. O kur dar įvairių kvapų, šildantys, šaldantys ir visai kitaip jaudinantys produktai. Netiks vienas – galbūt tiks kitas? Vien paieškos ir bandymai įneš į miegamąjį naujovių! Mūsų parduotuvėje galite rasti prezervatyvų „LELO Hex“, išsiskiriančių savo šešiakampiu formų dizainu bei plonumu. Šis produktas ypač patiks vyrams – didesnis malonumas nustebins net ir visko bandžiusius.

Sportuokime!

Taip, sportas tikrai gali reikšmingai pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą. Tyrimai rodo, kad sportuojantys žmonės ne tik ištvermingesni lovoje, bet ir yra seksualiai aktyvesni. Be to, sportas gali padėti pasiekti geresnį orgazmą, o moterims – netgi padidinti jų kiekį. Kodėl taip yra? Sportas itin suaktyvina kraujotaką net ir jautriausiose kūno vietose. Taigi, išsisprendžia vyrų problemos dėl erekcijos sutrikimų, o moterims nereikia jaudintis dėl išsausėjimo – geresnė kraujotaka gali viską pastebimai pagerinti.

Taip pat siūlome išbandyti ir kiek kitokį sportą moterims – dubens raumenų treniruotes. Tokioms treniruotėms galite naudoti įvairias tam skirtas priemones, pavyzdžiui, mūsų parduotuvėje esančius Kėgelio pratimų kamuoliukus. Stiprūs dubens raumenys svarbūs sveikam nėštumui, atsistatymui po gimdymo ir, žinoma, norint geresnių pojūčių sekso metu. Be viso to, tokios treniruotės gali pagerinti ir nugaros padėtį, laikyseną bei grakštumą. Gal tikrai verta pradėti sportuoti?

The Office Exercise GIF - Find & Share on GIPHY

Tau taip pat gali būti įdomus šis mūsų tinklalaidės SULTYS epizodas: Apie dingusią aistrą ir vaginizmą

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.