Kaip vidinę ramybę rado Neringa Rekašiūtė?


Šis pokalbis kiek kitoks – Neringa sakė, jog jai daug jaukiau būtų kalbėtis namie, prie savų žvakių ir kavos puodelio. Palikome studiją ir viską įrašėme taip lyg kalbėtųsi dvi draugės – su pižama patogiai įsitaisius ant namų sofos, be auditorijos, kitų ausų ir nieko neslėpdamos.

Įrašas prasidėjo Neringos pasakojimu apie tai, kaip ji gyveno skausme, o jis rauda liedavosi net gatvės viduryje lyg jūros bangos plūstų iš jos. Taip dar gali gyventi kelias savaites, o jei tamsuma tavęs nepalieka metus? Galiausiai viskas nugulė į knygą ir daugelio Neringos sekėjų telefonų ekranus – jos energija, noras gyventi ir polėkis kurti išjudino daugelį ieškoti kelio emocinės sveikatos link. Jei Neringos knygos pavadinimas „How to swim through pain”, šiandien ji jau kitame krante. Kaip jai pavyko rasti vidinę ramybę? Pamiršti sudaužytos širdies skausmus ir ne trumpam nuslopinti sopulius, bet išgyti?

Viskas pokalbyje. Gero klausymo!

Epizodo vedėjas: Rasa Jusionytė
Epizodo pašnekovas: menininkė Neringa Rekašiūtė
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Rugilė Merkevičiūtė

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.