Kaip sustiprinti savo libido?

Nuotrauka: Richard Jaimes, Unsplash

Seksualinio potraukio sumažėjimas ar praradimas – daug dažnesnė problema, negu galėtumėte pagalvoti. Ir žinoma, apie tai kalbėti garsiai vis dar nėra smagu net su artimiausiu žmogumi – kas gi norės būti išvadintu nieko negebančiu miegamajame? Visgi seksualinio potraukio nebuvimas tikrai neapibūdina žmogaus seksualinio gyvenimo kokybės.

Iš tiesų susilpnėjusį libido gali sukelti daug priežasčių. Kartais lytinis potraukis sumažėja dėl streso, nuovargio, kokios nors ligos, sutrikusio miego, vitaminų trūkumo – tai lengviausios priežastys, su kuriomis susitvarkyti tikrai galima ir pačiam. Galbūt pakaktų tam tikrų produktų, skirtų sustiprinti libido.

Tiesa, kita dažna sumažėjusio lytinio potraukio priežastis  – sutrikusi hormonų pusiausvyra. Pagrindinis libido komponentas yra testosteronas, todėl jo sumažėjimas tiek vyrams, tiek moterims lemia sumažėjusį libido. Hormonų pusiausvyrą atstatyti gali miegas, didesnis fizinis krūvis, sveikesnė mityba.

Vis dėlto, jeigu taip nutiko, kad nejauti seksualinio potraukio, turime tau keletą patarimų, kaip jį susigrąžinti.

Natūralūs afrodiziakai

Pastebėjome, kad prigesęs libido yra dažniausia problema begėdžių santykiuose. Dėl to kartu su profesionalų komanda sukūrėme šį libido aliejų „Mudu“, kuris padės užkurti geismo šventę. Šio libido aliejaus sudėtyje – geriausių kvapų ir prieskonių mišinys romantiškai nuotaikai sukurti. Vienas prabangiausių prieskonių šafranas sužadina aistrą. Santalas nuo senų laikų yra laikomas afrodiziaku – jis palaiko proto ir kūno harmoniją. Jazmino aromatas prideda pasitikėjimo savimi, o našlaitės ekstraktas savo kvapu sušildo ir apgaubia, sukurdamas romantišką nuotaiką.

Libido aliejus „MUDU“

Vakaro scenarijaus paįvairinimas

Kartais seksualinis gyvenimas gali pavirsti į rutiną, kuri ilgainiui paprasčiausiai nustoja jaudinti. Tokiu atveju patariame pasikalbėti su partneriu (-e) ir išbandyti ką nors naujo! Pavyzdžiui, ilgesnes įžangas, vaidmenų žaidimus, pokerį iš nusirenginėjimo ir daug kitų dalykų, kurių įprastai nesiimate, bet apie kuriuos dažnai fantazuojate. Jei su partneriu kalbėtis apie intymaus gyvenimo problemas gana sudėtinga, išbandykite pokalbių kortas poroms „MUDU“. Šios skirtos partneriams, norintiems daugiau sužinoti apie vienas kito intymų gyvenimą: slapčiausias erotines fantazijas, poreikius miegamajame ir kitas tokio pobūdžio temas. 69 intymūs klausimai įkaitins ne tik skruostus, bet ir kūnus.

Santykių kortos poroms „MUDU“.

Sekso žaislai

Kad lytinis potraukis vėl šautų į padanges, daugeliui užtenka įsigyti dar nebandytą sekso žaislą. Vien nuo minties apie tokias naujas patirtis pajusi, kaip didėja libido.

Ieškantiems naujų pojūčių siūlome „Eva II“: pirmasis pasaulyje laisvų rankų vibratorius. Tai tikra malonumų bomba – ar tai būtų tavo solo masturbacija, ar seksas poroje. Sekso metu šis vibratorius stimuliuoja klitorį ir jo nereikia laikyti rankomis Taip pat vibratorius yra atsparus vandeniui, tad malonius žaidimus galėsite perkelti ir į dušą ar vonią. EVA II™ – MAŽA IR LABAI GALINGA DETALĖ JŪSŲ POROS SEKSUI.

Masturbacija

Patarimas masturbuotis galbūt gali pasirodyti keistas pasiūlymas tiems, kurie masturbacijos nesieja su seksualiniu potraukiu. Bet ji tikrai gali padėti!

Kartais lytinis potraukis sumažėja dėl to, kad mylintis nejaučiate tokio malonumo, kokio tikėjotės iš pradžių, tad čia į pagalbą atskuba masturbacija. Pabandyk geriau pažinti su savo kūną, stebėk, kas jam patinka: kas labiausiai tave kaitina ir užveda, kurios tavo kūno vietos jautriausios ir maloniausios liesti. Kai žinosi, kas tave tikrai įaudrina, pasidalink tais atradimais su partneriu (-e) ir mėgaukis! 

Poilsis

Daugelį negalavimų, taip pat ir seksualinio potraukio sumažėjimą, galite įveikti daugiau ilsėdamiesi ir sureguliavę miegą. Galvodami apie tai, kaip sustiprinti savo libido, tik dar labiau save apkrauname – įkyrios mintys sukasi galvoje visą dieną ir, regis, nėra nė menkiausio šanso jų atsikratyti. Todėl bent trumpam pabėkite nuo šios problemos. Atsipalaiduokite: prisileiskite karštą vonią, užsidėkite veido kaukę, pamiegokite. Drauge pasimėgaukite masažu. Masažas – puikus būdas visiškai atsipalaiduoti ir pagerinti savo miego kokybę. O pailsėję tikrai galėsite mėgautis kokybiškesniu seksu.

Sportas

Kasdien kiekvienam reikia bent šiek tiek didesnio fizinio krūvio. Mums sportuojant smegenyse išsiskiria laimės hormonai, todėl nenuostabu, kad pasportavę jaučiamės geresnės formos, laimingesni, labiau pasitikime savimi. Visgi, patariame nepersistengti: nesportuojantiems galima pradėti nuo nesudėtingų mankštų, pilates ar kitų fizinių pratimų. Fizinis krūvis padės atstatyti ir libido. Todėl rekomenduojame mažais žingsneliais kurti sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą, kuris leis mėgautis ir geresniu seksualiniu potraukiu.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.