Kaip sujaudinti partnerį (-ę)? 5 sekso kalbos

Ar esate girdėję apie 5 meilės kalbas? Jas puikiai galima pritaikyti ir seksui bei preliudijai! Visai kaip meilėje, taip ir sekse, dažnai mums svarbūs skirtingi dalykai – mus jaudina įvairūs veiksmai. Jei norime dar geresnio seksualinio gyvenimo, mokykimės ne tik atpažinti savo, bet ir suprasti partnerio (-ės) sekso kalbą.

1. Palaikymo žodžiai

Paprastai žmonės, kuriems svarbu tai, ką sakote, reaguoja į žodžius ir sekso metu. Nepamirškite, kad tam, jog partnerį (-ę) apipiltumėte trokštamais žodžiais, neprivalote būti lovoje ar apskritai toje pačioje vietoje. Pamėtėti keletą seksualių užuominų bei imtis preliudijos galima ir kitaip. Galbūt tai bus žinutė, kurioje pasakojate, koks (-ia) partneris (-ė) jums seksualus, (-i) arba tylus pakuždėjimas į ausį, kaip jo (-os) norite. Partneris (-ė) turėtų mėgautis viskuo: nuo „kaip gera, kai lieti mane čia“ iki „koks (-ia) tu karštas (-a)“. Daugiau apie tai, kaip bendrauti seksualumo kalba, skaitykite čia.

2. Veiksmai

Tuos, kuriems svarbu veiksmai, užkurti galima visai kitaip, nei įsivaizduojame. Tokie žmonės dažnai trokšta, kad kitas neprašomas suprastų, kaip jais pasirūpinti. Tikriausiai partneris (-ė) nori jausti, kad suprantate jo (-os) poreikius. Tad, pavyzdžiui, partneriui (-ei) grįžus po sunkos darbo dienos puikiausia preliudija gali tapti karšta vonia ar malonus masažas. O kartais padės paprasčiausias dalykas, kaip sutvarkyti namai ar išplauti indai – tai reiškia, kad nereikės sukti galvos dėl rutininių darbų.

3. Dovanos

Tiek partnerį (-ę), tiek save miegamajame galime palepinti jaudinančiomis dovanomis. Jeigu nusprendėte į seksualinį gyvenimą įnešti įvairovės, vibratorių rinkinys porai tikrai nudžiugins ir nustebins jus abu. Prabangioje dovanų dėžutėje rasite mažą, tačiau galingą vibratorių „Je Joue“, tinkantį tiek vidinei tiek išorinei stimuliacijai. Simpatiškasis „Je Joue“ yra itin mėgstamas dėl prabangios ir subtilios išvaizdos ir itin galingų orgazmų. O penio žiedas „Mio C-Ring“ ypatingas tuo, kad sekso metu suteikia malonumą abiem partneriams. Žiedas turi 5 greičius ir 5 vibracijų režimus, ilgiau išlaiko erekciją ir sekso metu stimuliuoja partnerės klitorį. Tai – puikus pirkinys poroms, ieškančioms dar niekada nepatirtų pojūčių!

Žinoma, kas kartą prieš mylintis neištrauksime vis naujo sekso žaislo – tai mus greitai privestų prie bankroto. Dovanos yra vienas iš būdų parodyti partneriui (-ei), jog skiriame daug laiko galvodami apie jį (ją), kai nesame šalia. Ne tik dideli gestai, bet ir mielos ar seksualios žinutės, rašteliai ir smulkios dovanėlės partneriui (-ei) irgi reikš labai daug!

4. Kokybiškas laikas kartu

Nepertraukiamas laikas kartu – puikus būdas atrasti glaudų ryšį su tokiu žmogumi. Pavyzdžiui, pabandykite laisvą savaitgalį trumpam nuo visko ir visų kartu pabėgti. Ilgi pokalbiai ir nuolatinis dėmesys tikrai sustiprins intymumą tarp partnerių. Skirkite laisvadienius kokybiškam laikui: glamonėms, pokalbiams, žaidimams – smagiai bei aistringai praleistas laikas drauge sustiprins jūsų ryšį.

5. Fiziniai prisilietimai

Fizinių prisilietimų kalba, nors iš esmės ir nėra seksualinė, tampa savaime suprantamu veiksmu preliudijai ir seksui. Tai gali būti paprastas bučinys į kaklą ar rankos, pakištos po marškinėliais. Tinkami visi veiksmai, rodantys, kad nori fiziškai būti kuo arčiau to žmogaus. Patarimas tiems, kuriems prisilietimai yra gana įprastas kasdienis dalykas, – stebėkite ir ieškokite, kuo skiriasi ir kaip gali skirtis paprasti ir aistringi prisilietimai.

Masažas – viena geriausių preliudijų trokštantiems švelnumo, intymumo ir prisilietimų. Tai gali būti abu partnerius itin jaudinanti veikla, o su masažiniu aliejumi „WARMING MASSAGE OIL“, suteikiančiu šilumos efektą, ji taps dar karštesnė. O aistrą dar labiau sužadinsite, jei bemasažuodami pūsite į odą.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.