Kaip pasiekti G taško orgazmą? Dalijasi sekėjai

Daugelį metų G taško tema buvo ir yra itin populiari: ja visuomenė ne tik aktyviai domisi, bet ir karštai diskutuoja. Kol vieni teigia, kad tai raktas į intensyviausią seksualinį malonumą, kiti tvirtina, kad G taškas apskritai neegzistuoja. 

Nepaisant vykstančių diskusijų, daugeliui žmonių vis dėlto smalsu daugiau sužinoti apie šį tašką, galintį suteikti nepaprastą malonumą, ir būdus jam atrasti. Šiame tekste pasidalysime savo ir „Nebegėdos“ sekėjų pastebėjimais, kas gali padėti pasiekti G taško orgazmą.

G taškas: kas tai?

Jau ne kartą esame minėjusios, kad G taškas iš tiesų nėra kažkoks stebuklingas taškelis, kurį spustelėjus gyvenimą nušviečia geriausi orgazmai. Iš tiesų G taškas yra visa sritis priekinėje vaginos sienelėje, kuri yra klitorio tinklo dalis. Tai reiškia, kad stimuliuojant G tašką, iš tiesų yra stimuliuojamas klitoris.

Klitoris yra daug didesnis, nei mes galvojame ir iš tiesų galime pamatyti. Žirnio dydžio gumbelis, esantis vietoje, kur susikerta vidinės lytinės lūpos, yra tik klitorio galiukas – toliau jis dalijasi į dvi „šaknis“, kurios gali būti net 10 centimetrų ilgio.

G taškas yra labai jautri sritis, kurią stimuliuojant galima sukelti intensyvių pojūčių. Kai kurios moterys gali turėti jautresnį G tašką nei kitos, todėl norint jį rasti, gali prireikti šiek tiek geriau susipažinti su savo kūnu.

Kaip rasti G tašką?

G taškas yra sritis makšties viduje, priekinės makšties sienelės dalyje. Struktūriškai oda ten niekaip nesiskiria, nėra jokių iškilimų ar kitokių identifikatorių, kad tai TA vieta, tad gali būti sudėtinga suprasti, kur ir ko ieškoti. Dalijamės keletu patarimų, kurie galbūt padės:

  1. Svarbu naudoti tinkamus pirštų judesius. Geriausiai žinomas G taško stimuliavimo būdas pirštais yra judesys „ateik čia“ – kai pirštą lenkiame link priekinės vaginos sienelės ir ją pamažu glostome. Iš pradžių švelniai, vėliau galime judesius šiek tiek pagreitinti. Nesvarbu, ar stimuliuosite vienu ar dviem pirštais – svarbiausia, kad būtų patogu.
  2. Preliudija – raktas į sėkmę! Stiprus susijaudinimas yra labai svarbus G taško stimuliacijai, tad prieš kibdami į veiksmą nepamirškite preliudijos. Niekur neskubėkite: pradėkite nuo ilgų bučinių, glamonių. Padės ir oralinis seksas. Moteris turi būti visiškai atsipalaidavusi, tad preliudijai reikėtų skirti dvigubai daugiau laiko, nei skirdavote įprasto sekso metu.
  3. Tikslesnei ir intensyvesnei stimuliacijai naudokite G taško vibratorių. Dar vienas būdas atrasti paslaptingąjį malonumų tašką yra būtent tam sukurtas vibratorius. Jo išskirtinės ypatybės – išlinkimas, dėl kurio prisilietimas bus tikslesnis, bei apvali galvutė, stimuliuojanti didesnį plotą. Dar G tašką galima stimuliuoti iš išorės: vibratorių pridėti virš gaktikaulio. Vibratorius labai pravers, jeigu G taško ieškosite savarankiškai – bus daug patogiau, nereikės perkreipti rankos ar keistai išsilenkti.
  4. Sekso poza. G taško stimuliacijai labiausiai tinka pozos, kai moteris gali kontroliuoti greitį, įsiskverbimo gylį, kampą. Tam puikiai tiks raitelės poza (tik vietoj veiksmo aukštyn ir žemyn, patariame judėti pirmyn ir atgal) arba šuniuko poza dėl gilaus įsiskverbimo. Begėdės dalijosi, kad joms G taško orgazmą padėjo pasiekti ir visiems puikiai žinoma misionieriaus poza. Tad eksperimentuokite, kol rasite būdą, padedantį patirti fantastišką orgazmą.

Dar vienas patarimas – niekur neskubėkite. Net jeigu ir pirmo karto nepavyksta rasti šio ypatingo malonumo taško, nereiškia, kad nepavyks ir bandant antrą ar trečią kartą. Mėgaukitės patirtimi ir atsipalaiduokite – juk paieškos taip pat gali būti labai malonios!

Kas begėdžiams padeda pasiekti G taško orgazmą?

Mes dažnai klausiame savo sekėjų nuomonės, kai norime išgirsti autentiškų atsakymų, patarimų iš pirmų lūpų. Šį kartą irgi uždavėme klausimą – kas begėdžiams padeda pasiekti G taško orgazmą? Dalijamės atsakymais!

Sekėjų vardai pakeisti, siekiant išsaugoti anonimiškumą.

Jurgita: Misionieriaus poza. Buvo geras kampas ir tada sugalvojau sutraukti raumenis – viskas pavyko!

Kristina: Kol kas niekas…

Rita: Vibratorius!

Otilija: Paieškos masturbuojantis.

Ernesta: Partnerio ranka.

Toma: Vyro pakeitimas.

Rūta: Vaikinas pabandė pirštais patyrinėt.

Saulė: Geras meilužis.

Gabrielė: Misionieriaus pozoje laikiau kojas šonuose. Atitaikėm tą tašką ir ORGAZMAS!

Austėja: Šuniuko pozoje partneris atsitiktiniu būdu užtaikė tą tašką. Maloniausias orgazmas.

Diana: Partnerio fingerinimas

Fausta: Tik vibratorius.

Rugilė: Nebegėda!

Karolis: Mano merginai padėjo, kai dariau oralinį ir tuo pat metu pirštais ieškojau G taško.

Ignė: Jo pirštai!

Salomėja: Partnerio erzinimas, visokie glostymai ir bučiniai tol, kol susijaudinimas pasiekia aukščiausią tašką.

Ema: Pati radau su vibratoriumi.

Tautvilė: Vaikinas, kuris klausosi manęs – mano poreikių.

Erika: Vaikinas, su kuriuo be galo saugiai jaučiuosi, sugebėjau visiškai atsipalaiduoti ir jam atsiduoti.

Goda: Nebegeriu kontraceptinių tablečių. Per 9 metus jas vartodama patyriau tik 2 orgazmus. Nutraukus tablečių vartojimą orgazmai ateina, kada, kiek ir kaip noriu.

Greta: Šuniuko poza. 

Dangira: Gal ir ne visai taip atsakysiu, bet artumas su partneriu.

Vita: Daug lubrikanto. Be lubrikanto net nebandau mylėtis.

O kas tau padeda pasiekti tą paslaptingą G tašką? Pasidalyk komentaruose!

G taškasTaip pat skaityk: Kaip suprasti, kad čia TAS žmogus? Atsako psichologė

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.