15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms!

AKCIJA vyks Gegužės 21-28 d. Prekių kiekis ribotas!
15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms. Prekių kiekis ribotas! Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kaip pamilti save?

Iliustracija: @sgimzunaite

Monika Linkytė iš pažiūros – gera mergaitė. Nuo mažens ji viską darė, kaip reikiant – studijavo, dalyvavo Eurovizijoje, valgė tiek, kiek liepė prodiuseriai, atrodė taip, kaip norėjo stilistai. Kol jos gyvenime prasidėjo transformacijos, nors ir labai lėtai ir buvo labai sunku ir baisu sau pripažinti: čia ne aš. O dar baisiau, kad ji pati savęs tokios nemyli. O kai stovėdavo prieš pilną žmonių salę, giliai širdyje netikėdavo, kad ji išvis gali kažkam patikti. Kai pagalvoji, tiek daug mūsų nešiojasi baimę, kad gal dar nesame pakankami, o kartu save be proto limituojame ir gyvename pasaulyje, kuriame bandome įtikti kitiems, kur statome savo viduje sienas ir taip save užrakiname. Monika dar tik pakeliui į savęs pažinimą, bet tai be galo atviras pokalbis apie tai, kas dedasi viduje. O paskutiniai Monikos žodžiai: „Linkiu visiems nebijoti pasibelsti į save“, apibūdina mūsų visų realijas – ar tikrai pažįstame tą žmogų, kuriuo esame? Kaip tai padaryti?

Monika sako:

Žaviausias momentas man yra tai, kad tai tiesiog yra istorija, kuria aš kažkada patikėjau. O dabar būdama užaugusi, 26 metų, aš galiu pagaliau paleisti tą istoriją ir susikurti naują realybę. Tai sunku, tai reikalauja vidinės stiprybės, bet tai yra įmanoma.

Dėkojame Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai

Epizodo kūrėja Rasa Janina Jusionytė

Balsas Rasa Janina Jusionytė

Pašnekovė Monika Linkytė

Muzikos autorius Martynas Gailius

Garsas: Kata Bitov


Šį epizodą remia TOMS. TOMS yra socialiai atsakingas prekės ženklas dėl savo inovatyvios idėjos, pakeitusios milžiniško skaičiaus žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Idėja paprasta – pirkite TOMS batus ir už kiekvieną nupirktą porą, kompanija padovanos batus tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tokiu principu šiandien išdalinta jau daugiau nei 88 milijonai batų porų pasaulyje ir 15 tūkstančių Lietuvoje. 

www.open24.lt su kodu ‘ nebegeda10 ‘ gausite PAPILDOMA -10% nuolaida visai TOMS avalynei.

Rasa kas antrą savaitę pristato Sulčių tinklalaides – anonimiškas istorijas apie mūsų jausmus. Ką reiškia išsiskirti? Ką reiškia būti paliktam? Kaip mylėti ir auginti santykius, net kai sunku ir norisi pabėgti?

Komentarai (11)

Komentuok