Į viršų

Kaip pamilti save?

Iliustracija: @sgimzunaite

Monika Linkytė iš pažiūros – gera mergaitė. Nuo mažens ji viską darė, kaip reikiant – studijavo, dalyvavo Eurovizijoje, valgė tiek, kiek liepė prodiuseriai, atrodė taip, kaip norėjo stilistai. Kol jos gyvenime prasidėjo transformacijos, nors ir labai lėtai ir buvo labai sunku ir baisu sau pripažinti: čia ne aš. O dar baisiau, kad ji pati savęs tokios nemyli. O kai stovėdavo prieš pilną žmonių salę, giliai širdyje netikėdavo, kad ji išvis gali kažkam patikti. Kai pagalvoji, tiek daug mūsų nešiojasi baimę, kad gal dar nesame pakankami, o kartu save be proto limituojame ir gyvename pasaulyje, kuriame bandome įtikti kitiems, kur statome savo viduje sienas ir taip save užrakiname. Monika dar tik pakeliui į savęs pažinimą, bet tai be galo atviras pokalbis apie tai, kas dedasi viduje. O paskutiniai Monikos žodžiai: “Linkiu visiems nebijoti pasibelsti į save”, apibūdina mūsų visų realijas – ar tikrai pažįstame tą žmogų, kuriuo esame? Kaip tai padaryti?

Monika sako:

Žaviausias momentas man yra tai, kad tai tiesiog yra istorija, kuria aš kažkada patikėjau. O dabar būdama užaugusi, 26 metų, aš galiu pagaliau paleisti tą istoriją ir susikurti naują realybę. Tai sunku, tai reikalauja vidinės stiprybės, bet tai yra įmanoma.

Dėkojame Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai

Epizodo kūrėja Rasa Janina Jusionytė

Balsas Rasa Janina Jusionytė

Pašnekovė Monika Linkytė

Muzikos autorius Martynas Gailius

Garsas: Kata Bitov


Šį epizodą remia TOMS. TOMS yra socialiai atsakingas prekės ženklas dėl savo inovatyvios idėjos, pakeitusios milžiniško skaičiaus žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Idėja paprasta – pirkite TOMS batus ir už kiekvieną nupirktą porą, kompanija padovanos batus tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tokiu principu šiandien išdalinta jau daugiau nei 88 milijonai batų porų pasaulyje ir 15 tūkstančių Lietuvoje. 

www.open24.lt su kodu ‘ nebegeda10 ‘ gausite PAPILDOMA -10% nuolaida visai TOMS avalynei.

Rasa kas antrą savaitę pristato Sulčių tinklalaides – anonimiškas istorijas apie mūsų jausmus. Ką reiškia išsiskirti? Ką reiškia būti paliktam? Kaip mylėti ir auginti santykius, net kai sunku ir norisi pabėgti?

Komentarai (6)

 • Avatar

  Viktorija

  Labai myliu Sulčių tinklalaidę, bet šitas epizodas man kol pats geriausias iš visų, nes labai stipriai surezonavo su mano pačios savęs pažinimo kelione. Ačiū Monikai už tokį nuoširdumą ir atvirumą ir ačiū Rasai už puikią temą laidai ir tokią pašnekovę būtent šiai temai. Jūs abi nuostabios! <3

  reply
 • Avatar

  Rasa

  Labai labai tau ačiū, Viktorija!

  reply
 • Avatar

  Greta

  Pati geriausia iki šiol buvusi laida!:) Klausau jau antra karta..

  reply
 • Avatar

  Patricija

  Kaip tik dar praeitą savaitę susimąsčiau apie meilę sau ir kodėl aš savim nesirūpinu. Galvojau labiausiai apie tai, nuo ko pradėti kelionę iki pilnos meilės sau, savo kūnui ir aplinkai. Ir kaip ženklas šios kelionės pradžiai atsirado šis podcast’as! Ačiū labai, užsimerkiau ir klausiau. Istorija tokia gyva, balsai tokie tikri, kad aš Jus abi, Rasa ir Monika, galėjau matyti užsimerkus:)

  reply
 • Avatar

  Miglė

  Ačiū, už įrašą! Labai labai rekomenduoju pakalbinti Rytį Lukoševičių. Turėtų būti naudingas ir įdomus pokalbis apie emocijų paleidimą šiek tiek plačiau ir detaliau. ;]

  reply
 • Avatar

  Vaida

  Merginos, Jūs fantastiškos! Esu tame pačiame kelyje, link tiesos, meilės sau, bandymo nebenorėti įtikti ir patikti ir apskritai išmokti atverti savo širdį sau ir kitiems. Tad Jūsų pokalbis man buvo palaikymas, kad ir Jūs einate ten pat per savus kelius ir atradimus. Labai dėkoju, kad Jūs buvote atviros, nuoširdžios, drąsios, tas labai įkvepia! Nerašau daug komentarų, bet dabar nesusilaikiau, pilnas meilės pokalbis užkrėtė ir mane ja pasidalint, labai palaikau šią veiklą ir vertinu :*

  reply

Komentuok