15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms!

AKCIJA vyks Gegužės 21-28 d. Prekių kiekis ribotas!
15% nuolaida visoms menstruacinėms taurelėms. Prekių kiekis ribotas! Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kaip naujuose santykiuose nekartoti senų klaidų? II dalis

Iliustracija: @sgimzunaite

Pirmoje laidos dalyje skambėjo Amelijos istorija – kiek ekstremali, tačiau, dauguma mūsų joje atpažino save. Ši dalis, kitokia. Joje apie santykius kalbame iš vaikino perspektyvos, nors reziume labai žmogiškas – tvariuose santykiuose dingsta moteriškas ar vyriškas poliai. Lieka tiesiog du žmonės, kurie arba atvirai kalbasi, arba ne.

Pakviestas į laidą papasakoti, kaip kurti tvarius santykius Mykolas sakė: aš geriau kalbėčiau apie tai, kokių klaidų nekartoti.

Kviečiame pasiklausyti jo istorijos!

Lauksime jūsų minčių komentaruose!

Dėkojame Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai
Epizodo kūrėja Rasa Janina Jusionytė
Muzikos autorius Martynas Gailius
Garsas: Kata Bitovt

Rasa kas antrą savaitę pristato Sulčių tinklalaides – anonimiškas istorijas apie mūsų jausmus. Ką reiškia išsiskirti? Ką reiškia būti paliktam? Kaip mylėti ir auginti santykius, net kai sunku ir norisi pabėgti?

Komentarai (3)

 • Avatar

  Gabrielė

  Labai įdomus pašnekovas ir super smagus ir įkvepiantis pokalbis! Ačiū!

  reply
 • Avatar

  Guste

  Labai daug dalyku rezonuoja su mano dabar kuriamas naujais santykiais. Aciu, uz idomu pokalbi, gavau palaikymo issakyti savo norus ir poreikius partneriui.

  reply
 • Avatar

  Ina

  Bet tikrai. Kuo daugiau klausausi, tuo labiau suprantu kad nu netinkam mes su dabartiniu partneriu kartu. Is baimes ir nepasitikejimo savim isokom i santykius, per greit kartu apsigyvenom. Bandom ir kalbetis, ir save kaltinam ir kompromisu ieskom. Nu bet negroja. Ir jauciu kad reiktu zengti ta zingsni bet vel yra ta vienatvės baime ir nepasitikejimo savim baime kad atodeliojam kiek imanoma.

  reply

Komentuok