Kaip naujuose santykiuose nekartoti senų klaidų? II dalis

Iliustracija: @sgimzunaite

Pirmoje laidos dalyje skambėjo Amelijos istorija – kiek ekstremali, tačiau, dauguma mūsų joje atpažino save. Ši dalis, kitokia. Joje apie santykius kalbame iš vaikino perspektyvos, nors reziume labai žmogiškas – tvariuose santykiuose dingsta moteriškas ar vyriškas poliai. Lieka tiesiog du žmonės, kurie arba atvirai kalbasi, arba ne.

Pakviestas į laidą papasakoti, kaip kurti tvarius santykius Mykolas sakė: aš geriau kalbėčiau apie tai, kokių klaidų nekartoti.

Kviečiame pasiklausyti jo istorijos!

Lauksime jūsų minčių komentaruose!

Dėkojame Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai
Epizodo kūrėja Rasa Janina Jusionytė
Muzikos autorius Martynas Gailius
Garsas: Kata Bitovt

Komentarai (3)

 • Gabrielė

  Labai įdomus pašnekovas ir super smagus ir įkvepiantis pokalbis! Ačiū!

  reply
 • Guste

  Labai daug dalyku rezonuoja su mano dabar kuriamas naujais santykiais. Aciu, uz idomu pokalbi, gavau palaikymo issakyti savo norus ir poreikius partneriui.

  reply
 • Ina

  Bet tikrai. Kuo daugiau klausausi, tuo labiau suprantu kad nu netinkam mes su dabartiniu partneriu kartu. Is baimes ir nepasitikejimo savim isokom i santykius, per greit kartu apsigyvenom. Bandom ir kalbetis, ir save kaltinam ir kompromisu ieskom. Nu bet negroja. Ir jauciu kad reiktu zengti ta zingsni bet vel yra ta vienatvės baime ir nepasitikejimo savim baime kad atodeliojam kiek imanoma.

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.