Kaip mylėtis ilgiau?

Gerasseksualinis gyvenimas poros gyvenime yra labai svarbus – juk dažnai būna taip, kad, atrodo, sutinki nuostabų, tobulą žmogų, su kuriuo turi tiek daug bendrų pomėgių ir pokalbių temų – viskas tiesiog nuostabu, bet… esate visiškai nesuderinami miegamajame. Arba atsiranda nenumatytų keblumų su lytinio akto trukme – jis baigiasi tiesiog per greitai.

Tačiau neverta nerimauti, nes tai įmanoma išpsręsti. Šiandienos tekste pasidalinsime keletu patarimų, kurie padės mylėtis ilgiau (ir galbūt pakeis jūsų poros seksualinį gyvenimą į gerąją pusę).

Ilgesnė įžanga

Apie tai jau esame kalbėję senesniame „Nebegėdos“ tekste. Cituojame dalį, kurioje kalbėjome apie ilgesnių įžangų naudą:

„Ilgesnė įžanga gali gana drastiškai pakeisti jau rutina tapusį ir nebe tokį jaudinantį seksą. Tokiu būdu taip pat jį ir prailginsite. Didelė dalis moterų sekso metu taip ir nepatiria vaginalinio orgazmo, tad ilgesnė įžanga yra itin reikalinga. Jos metu galite labiau vienas kitą įaudrinti, patenkinti moterį oraliniu seksu, suteikti jai nepamirštamą orgazmą. Atėjus laikui lytinei sueičiai, galėsite nebesijaudinti dėl to, kad ji trunka per trumpai – abi pusės bus patyrusios orgazmą ir pralaimėtojų nebus. 

Taip pat svarbu lytinį aktą pradėti tada, kai partnerė yra susijaudinusi, t. y. kai makštis pakankamai drėgna. Drėgmė taip pat šiek tiek sumažina penio galvutės jautrumą, todėl lytinis aktas gali šiek tiek pailgėti.“ 

Tekstą „Baigiu per greit: 5 patikrinti būdai prailginti lytinį aktą“ gali skaityti ČIA.

Išbandykite penio žiedą

Ar žinojai, kad penio žiedas ne tik suteikia nepamirštamą malonumą besimylint (ypač jeigu žiedas vibruojantis – tuomet abu partneriai gali mėgautis), bet ir padeda išlaikyti ilgesnę ir tvirtesnę erekciją? 

Penio žiedas tvirtai apjuosia varpą, ją suspaudžia ir tokiu būdu pristabdo kraujotaką. Skamba kiek drastiškai, tačiau tinkamai naudojant šį sekso žaislą tikrai nepatirsite neigiamų pasekmių – viskas, kuo reikės rūpintis, – kaip pasidžiaugti ilgesne ir malonesne lytine patirtimi.

Penio žiedą gali įsigyti ir „Nebegėdos“ parduotuvėje ČIA. Daugiau apie penio žiedą sužinok šiame tekste – „Penio žiedas: kam jis skirtas?“

Kai kurios sekso pozos taip pat gali padėti prailginti lytinį aktą

Kartais mes pamirštame, kad seksas irgi gali būti laikomas tam tikra meno forma. Tiek skirtingų pozų ir būdų suartėti su savo partneriu (-e), kad galva sukasi. Tiesa, dažniausiai mes (žinome, tikrai nekalbame už visus) ignoruojame faktą, kad seksas yra kur kas daugiau nei vien tik 3 pagrindinės pozos, ir renkamės tas, kurios mums patogiausios, jau daug kartų bandytos ir dažniausiai pasiteisinusios. Tačiau šiandien norime atverti platesnį sekso pozų žinyną. Ir nepaprastų pozų, o tų, kurios gali padėti prailginti lytinį aktą!

Šias pozas rasi senesniame „Nebegėdos“ tekste „5 pozos, kurios padės prailginti lytinį aktą“.

Neskubėkite

Jeigu jūsų tikslas – ilgesnis seksas, jokiu būdu nešokite vienas ant kito kaip išprotėję. Geriausia, kad iniciatyvą perimtų partneris – jis galės reguliuoti greitį, įsiskverbimo gylį ir sustoti tada, kada reikės trumpos pertraukos jėgoms atgauti. 

Tas scenarijus, kai norite plėšti vienas nuo kito drabužius ir dejuoti taip, kad kaimynai girdėtų, labiau tinka „greitukams“. Arba tebūnie tai pirmasis raundas. Po pirmojo orgazmo pailsėsite ir galėsite mylėtis vėl, tik šį kartą ramiau, lėčiau, intymiau.

Gali praversti ir treniruotės

Turbūt žinai, kad ejakuliaciją galima šiek tiek nutolinti treniruojantis. Treniruotėms pasitelkite masturbaciją. Stimuliuokite penį tol, kol pradedate jausti artėjančią kulminaciją. Tuomet sustokite taip ir nepasiekę orgazmo, ir šiek tiek palaukite. Nurimę vėl pradėkite stimuliaciją ir kartokite šį pratimą tiek kartų, kiek jums norisi.

Galima treniruotis ir su masturbatoriais. Yra tokių, kurie netgi fiksuoja vyro ištvermę programėlėje mobiliajame telefone. 

Po tokių treniruočių lytinis aktas gali pailgėti nuo kelių iki keliolikos minučių. Taip pat sakoma, kad vis atitolinant kulminaciją  orgazmas bus daug intensyvesnis. Tokius pratimus galima daryti ir lytinio akto metu su partneriu. Pajutę, kad artėja kulminacija, šiek tiek atsitraukite ir pailsėkite, tuo pat metu stimuliuodami partnerio (-ės) erogenines zonas, kad nedingtų susijaudinimas.

Naudokite prezervatyvą

Savo tekstuose mes dažnai kalbame apie saugų seksą ir kartojame, kad reikėtų rinktis arba saugų seksą, arba jokio. Tačiau prezervatyvas gali pasitarnauti ne tik saugant sveikatą, bet ir prailginant lytinį aktą. Naudojant prezervatyvą sumažėja penio galvutės jautrumas, dėl to natūraliai atitolinama ejakuliacija. „Nebegėdos“ parduotuvėje galite rasti įvairiausių rūšių prezervatyvų, tad nesijaudinkite – tikrai išsirinksite sau tinkamiausius, kurie sumažins jautrumą, tačiau malonumo – ne.

Komentarai (3)

 • Tomas

  Turiu priešingą problemą: aktas trunka beveik valandą, o kartais ir ilgiau, nes niekaip negaliu baigti, nors erekcija visą laiką puiki. Žmonai jau atsibosta, net tampa skausminga sueitis, tad dažniausiai užbaigiame rankomis. Apie kokius greitukus iš viso jau pamiršome… 🙁

  reply
 • Rimas

  Ar masturbacija kelios valandos pries seksa prailgina istverme sekse?

  reply
 • deimantas

  kaip prailginti seksa?

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.