Į viršų

Kaip jaučiasi vyrai, susidūrę su smurtu?

Ką Algirdas Kaušpėdas galvoja apie smurtą mūsų visuomenėje? Ar Ironvytui yra tekę patirti smurtą? Kaip tai jį paveikė? Kaip Aleksandras Pogrebnojus pakomentavo savo gyvenimo situaciją, kai spaudoje kelias dienas buvo aptarinėjamas smurtas jo šeimoje?

Lietuvos statistikos departamento 2018 m. duomenimis, 91 proc. smurtaujančių asmenų yra vyrai. Pakvietėme 6 vyrus, atstovaujančius skirtingas kartas, profesijas ir požiūrį į gyvenimą bei paprašėme jų pasidalinti savo patirtimis, susijusiomis su smurtu.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šio video.
Ačiū patronams už šių video finansinį rėmimą.

Prisidėkite prie būsimų video čia: https://www.patreon.com/nebegeda

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (5)

 • Avatar

  Lina

  Tema labai gerai, bet visiškai nesuprantu, kodėl pasirinktas A. Progrebnojus, dėl kurio smurto artimoje aplinkoje buvo pradėtas ikiteisiminis tyrimas. Taip, jis nuteistas nebuvo. Bet kodėl tada #metoo žinutėse minimus asmenis nuteisiat be tyrimo (toks požiūris suprantamas iš kito straipsnio jūsų puslapyje)? Ar tai ne dvigubi standartai?

  reply
  • Beata Tiškevič

   Šio video tikslas yra pokalbis apie patirtą/matytą/taikytą smurtą. Juo mes nemoralizuojame.

   reply
 • Avatar

  Julija

  Labai patiko pokalbis. Labai skirtingi zmones, bet jauciama pagarba vienas kitam. Aciu vyrams uz drasa ir atviruma.

  reply
 • Avatar

  Jurga

  Mano nuomone, reiktus rinktis pasnekovus, kurie yra patyre tai apie ka klausiama klausimuose. Pvz., smurtas pries moteri – visi prisipazino, kad neva nera smurtave ir „filosofuoja“, kaip tai blogai. Kad kiti situose video nemokomi, taip neatrodo, man daug kur buvo panasu i auklejamaja kalba negu i pasidalinima labai jautria savo patirtimi :), o tiems, kurie pasidalijo, didelis aciu!

  reply
 • Avatar

  Justė

  Vau, labai svarbi tema. Įdomus parinkti pašnekovai. Atradau ir sau naujo suvokimo apie patį smurtą iš pašnekovų minčių. Ir kiekvienas turime pradėti nuo savęs, nebūti abejingi. Nebijo ginti svetimo žmogaus, kuris akivaizdžiai viešoje vietoje patiria smurtą. Nebijoti pasakyti savo nuomonės, kad neteisinga yra kažką smerkti, engti ir t.t. Pradėkim nuo savęs .

  reply

Komentuok