Kaip išlaikyti vidinę ramybę tokiu metu?

„Sąmoningumas yra gebėjimas būti dabartyje. Taip pat tai – gebėjimas savo dėmesį valdyti ir nukreipti ten, kur pasirenki jį nukreipti”, – sako psichologas, vipasana meditacijos mokytojas dr. Artūras Deltuva.

Juokaudama Artūrui sakiau, kad geresnio laiko mūsų pokalbiui negalėjo būti: mes kalbėjomes pirmąją karantino dieną. Su pašnekovu aptarėme, kaip išsaugoti vidinę ramybę šiuo didelių išbandymų laikotarpiu visai žmonijai, ką naudingo mums gali duoti meditacija ir kaip tvarkytis su nerimo ar panikos priepuoliais.

Dar dalijomės savo mintimis apie vipasana tylos stovyklas ir svarstėme, kodėl žmonės į jas važiuoja. Jeigu jus sudomino ši gailmybė ir norėtumėte užsiregistruoti 10 dienų kursui, tai galite padaryti čia. Vipasana tylos stovyklos yra nemokamos (po jų atsilyginame aukojimo forma), jos vyksta visame pasaulyje ir turi griežtas taisykles, kurių reikia laikytis.

Kviečiu klausytis pokalbio.

Epizodo vedėja: Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovas: Artūras Deltuva
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Komentarai (4)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.