30% nuolaida visiems mamų produktams. Prekes visoje Lietuvoje per 1-2 d.d. pristatome nemokamai. Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kaip išlaikyti vidinę ramybę tokiu metu?

„Sąmoningumas yra gebėjimas būti dabartyje. Taip pat tai – gebėjimas savo dėmesį valdyti ir nukreipti ten, kur pasirenki jį nukreipti“, – sako psichologas, vipasana meditacijos mokytojas dr. Artūras Deltuva.

Juokaudama Artūrui sakiau, kad geresnio laiko mūsų pokalbiui negalėjo būti: mes kalbėjomes pirmąją karantino dieną. Su pašnekovu aptarėme, kaip išsaugoti vidinę ramybę šiuo didelių išbandymų laikotarpiu visai žmonijai, ką naudingo mums gali duoti meditacija ir kaip tvarkytis su nerimo ar panikos priepuoliais.

Dar dalijomės savo mintimis apie vipasana tylos stovyklas ir svarstėme, kodėl žmonės į jas važiuoja. Jeigu jus sudomino ši gailmybė ir norėtumėte užsiregistruoti 10 dienų kursui, tai galite padaryti čia. Vipasana tylos stovyklos yra nemokamos (po jų atsilyginame aukojimo forma), jos vyksta visame pasaulyje ir turi griežtas taisykles, kurių reikia laikytis.

Kviečiu klausytis pokalbio.

Epizodo vedėja: Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovas: Artūras Deltuva
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Ugnė Unguraitytė

Beata yra Nebegėdos bendra įkūrėja, tekstų ir tinklalaidžių autorė, prisidedanti ir prie Nebegėdos naujienlaiškių kūrimo.

Komentarai (4)

Komentuok