Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-2 d.d. Kilo klausimų? Susisiek: pardavimai@nebegeda.lt

Kaip erotinės prekės gali paįvairinti jūsų poros gyvenimą?

Iliustracija: Rugilė Merkevičiūtė

Kartais mums kyla noras įnešti į miegamąjį kažko naujo, ypač, jei seksualinis gyvenimas įsisuka į rutiną. Jeigu nesi tikras, nuo ko pradėti, sekso žaislai ir kitos erotinės prekės yra puikus būdas padidinti aistrą ir seksualinį pasitenkinimą. Jeigu ieškai jus labiau suartinsiančios priemonės arba tiesiog norisi naujų potyrių, šiandien dalinamės, kaip erotinės prekės gali pagerinti seksualinį gyvenimą.

Erotinės prekės gali pagerinti komunikaciją

Jeigu norime pradėti naudoti sekso žaislą, visų pirma tai svarbu aptarti su partneriu. Ir tai gali būti puikus būdas imti daugiau kalbėtis ne tik apie santykius, bet ir apie tai, kas mus jaudina, kas suteikia didesnį malonumą ir priverčia kūną drebėti. Šis pokalbis padės ne tik sužinoti apie partnerio poreikius, bet ir padidins pasitikėjimą vienas kitu bei atvirumą. Jeigu partnerį gąsdina sekso žaislo idėja, pradėkite nuo kažko mažo ir mielo, kaip, pavyzdžiui, vibratoriaus pirštams „FIN“. Jis, nors ir mažas, klitorį išvers iš kojų.

Dvigubas malonumas

Jau daug kartų priminėme ir pakartosime dar kartą – seksas nėra tik įsiskverbimas į vaginą! Didelė dalis moterų negali pasiekti orgazmo tik per įsiskverbimą, kad ir kaip būtų susijaudinusios. Klitorio stimuliacija yra geriausias raktas į orgazmų karalystę, o tam puikiai tinka sekso žaislai. Pavyzdžiui, sekso metu galima stimuliuoti partnerės klitorį tam skirtu žaislu. Puikiausiai tam tiks kompaktiškas masažuoklis „The Surfer“. Galima ir atvirkščiai: kol viena ranka stimuliuojamas klitoris, įsiskverbimui naudojamas sekso žaislas – čia į pagalbą šoka mūsų pirkėjų mylimas vibratorius „The Romantic“. Jis yra universalus, sugebantis patenkinti kiekvienos poreikius, yra laikomas vienu prabangiausių vibratorių rinkoje.

Norintiems prailginti preliudiją

Nors filmuose stebėdami iš staigaus susijaudinimo virpančias poras užsimanome panašaus karšto seksualinio gyvenimo, realybėje viskas kiek kitaip nei ekrane. Dažnai moteriai preliudija yra labai svarbi, kad galėtų pasiruošti sueičiai ir pakankamai susijaudinti, kad pasiektų kulminaciją. Tačiau dažnai nutinka taip, kad partneriui susijaudinti yra visiškai nesunku, preliudijos metu jis gali įkaisti taip, kad bus sunku tos kulminacijos net išlaukti. Todėl čia po ranka gerai turėti jums tinkantį vibratorių, padėsiantį pratęsti preliudiją tiek, kiek norisi.

Lubrikantas sekso metu

Nors dažnai lubrikantai laikomi tik pagalba, kai suprastėja reikalai lovoje, jie turi daugybę panaudojimo būdų. Juos galima naudoti tiek įprasto, tiek oralinio, tiek analinio sekso metu, norint patirti daugiau malonumo. Taip pat drąsiai juos naudokite ir su sekso žaislais, norėdami lytinei patirčiai suteikti daugiau spalvų.

Sekso žaislas gali sumažinti jaučiamą spaudimą abiem partneriams

Gali atrodyti, kad tik tu viena bijai, jog nespėsi pasiekti orgazmo sekso metu. Taip pat gali rodytis, kad tu – vienintelis, kuris baiminasi, jog nepadės partnerei patirti visiško malonumo. Tačiau tai – įprastos emocijos. Daugybė vyrų yra susirūpinę savo sugebėjimu suteikti orgazmą tiek pat, kiek moterys jaudinasi, jog nesugebės jo patirti. Todėl sekso žaislai suteiks daugiau pasitikėjimo jums abiem. Ypač naudingi jie bus moterims, kurioms sueities metu labai sunku pasiekti orgazmą.

Galite padidinti abipusį susijaudinimą

Tyrimai rodo, kad naujos ir nuotykių kupinos veiklos gali paskatinti tavo ir tavo partnerio smegenis gaminti dopaminą – neurotransmiterį, kurio vaidmuo svarbus kuriant lytinį potraukį. Tad, jei nori, kad dopamino lygis šautų į viršų, drąsiai mėgink naujus ir jaudinančius dalykus sekso metu. Tam puikiai tiks abiem partneriams malonumą teikiantis vibratorius poroms „LELO TARA“.

 

Jums taip pat patiks ši tinklalaidė: Apie masturbaciją ir sekso žaislus

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.