Ką daryti su speneliais sekso metu?

Nuotraukos autorius: Kostas Rutkauskas

Speneliai yra itin jautri erogeninė zona. Iš sustandėjusių spenelių suprantame apie partnerio (-ės) susijaudinimą, o juos stimuliuojant galima pasiekti orgazmą. Bet pirmiausia svarbu išmokti spenelius liesti ir glamonėti taip, kad partneriui (-ei) būtų malonu. Gaivališkas spenelių sukinėjimas tikriausiai primins didžėjų, ką tik prisėdusį prie pulto. Tad kaip spenelius glamonėti, liesti, bučiuoti?

Ką reikėtų žinoti prieš pradedant?

Nepamirškite, kad moters spenelių jautrumas dažniausiai priklauso nuo ciklo. Tad visada pradėkite nuo švelnių bučinių ir masažo ir, jei norisi, tik po truputį stiprinkite judesius, imkitės šiurkštumo. Tačiau visa tai reikėtų derinti su partnere, vis paklausiant, ar jai malonu.

Gal tai ir sukels nuostabą, bet iš tiesų abiejų lyčių speneliai yra jautrūs. Vyrų ir moterų speneliai turi vienodą nervų galūnėlių skaičių. Vyrų speneliai gali būti net jautresni vien dėl to, kad galūnėlės sutelktos mažesniame plote.

Nepamirškime, kad ir vyrų kūne yra įvairių erogeninių zonų!

Žinoma, ne visi mes mėgstame tuos pačius prisilietimus, tad kol vienam (-ai) spenelių glamonės yra aukščiausia malonumo viršūnė, kitam (-ai) tai gali visai nepatikti. Pasiteiraukite partnerio (-ės), kurių kūno vietų lietimas jam (-ai) malonus ir kurių prisilietimų nemėgsta. Stebėkite kūno kalbą, jei jūsų partneris (-ė) muistosi, traukiasi ar nuobodžiauja, imkitės kitų veiksmų.

Kokie vibratoriai tinka spenelių stimuliacijai?

Spenelių glamonės suteiks dar daugiau malonumo tiek masturbuojantis, tiek mylintis su partneriu (-e), jei naudosite vibratorių.

Jei norisi itin švelnių ir subtilių prisilietimų bei vibracijų įvairovės, tam kuo puikiausiai tiks vibratorius „THE BALLERINA“ – švelniausias masažuoklis mūsų parduotuvėje. O tiems (-oms), kam patinka intensyvesni prisilietimai, iškart pamėgs „DIP BASIC“. Abu vibratorius vėliau galėsite naudoti masturbacijai ar klitorio stimuliacijai. Kartu nugriebkite lubrikantą ir pirmyn!

Geliai jūsų malonumui

Dėl drėgmės trūkumo spenelių stimuliacija gali būti nemaloni, šiurkštoka. Tai visiškai pakeis lubrikantas, kuris suteiks slydimo ir švelnumo pojūtį. Jeigu lubrikantą naudojate su vibratoriumi, rinkitės vandens pagrindo priemonę.

Kvėpavimas

Speneliai jautrūs ne tik prisilietimui, bet ir temperatūrai. Pradžioje galima pamėginti pūsti vėsesnį ar švelniai iš burnos išleisti karštą orą.

Lėtas artėjimas

Lėtai judėkite nuo išorės link spenelio. Moteriai galima švelniai sugniaužti krūtį ir po truputį traukti pirštus artyn vienas kito, kol juose lieka spenelis. Žaiskite paerzindami, pavyzdžiui, glamonėkite aplink spenelį, iš lėto artėkite prie jo ir sukėlę šiek tiek įtampos jį palieskite.

Lūpos

Lūpomis taip pat galima stimuliuoti šią jautrią kūno vietą, švelniai braukiant jomis per spenelį ar pravėrus jam leidžiant patekti į burną.

Ką daryti su liežuviu?

Drėgmės ir šilumos pojūtis, kai speneliai yra laižomi, gali suteikti itin didelį malonumą. Pabandykite švelniai braukti liežuviu, išbandykite nestiprų čiulpimą, o vėliau vis dažniau ir stipriau perbraukite kietesniu liežuviu.

Spenelių gnaibymas

Jei partneris (-ė) trokšta aštresnių pojūčių, tikrai nieko baisaus nenutiks spenelius suspaudus ir timptelėjus. Žinokite, tai – menas. Nežnybkite staigiai ir nepaleiskite kaip vaikystėje buvote įpratę žnaibyti draugams odą. Kai suimate spenelį tarp pirštų, suspauskite ir palaikykite. Jei partneriui (-ei) patinka, galite suspausti ir stipriau. Paleisti spenelį taip pat yra du būdai – greitai arba palengva. Išbandykite juos abu, nes pojūčiai bus skirtingi.

Žinoma, jeigu speneliuose yra auskaras, reikėtų būti atsargesniems (-ėms). Aktyviai komunikuokite su partneriu (-e), klauskite, ar prisilietimai malonūs. Gnaibymas – tikrai ne kiekvienam (-ai).

Kandžiojimas

Jei žinote, kad partneriui (-ei) patinka intensyvesnė spenelių stimuliacija, arba įtariate, kad tai gali patikti, galima naudotis ir dantimis (iš pradžių – labai atsargiai). Nekąskite stipriai ar staiga. Priešingai, tegu spenelis atsiduria tarp dantų ir tokioje pozicijoje jį kiek palaikykite. Tuo metu spenelį galite stimuliuoti ir liežuviu.

Kai ir jeigu sulaukiate pritarimo, galite ir nestipriai krimstelėti. Nepamirškite, kad tai – ne kokie bulvių traškučiai, tad ir kandžiojimas turi būti itin atsargus.

Daugiau apie malonumo taškus: Kur slepiasi mūsų erogeninės zonos?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.