9 dalykai, kuriuos daro geri meilužiai

Kai kalba eina apie puikius meilužius, dažnas ima įsivaizduoti išskirtines technikas, ilgametę patirtį ir gerai išmoktus judesius. Tačiau viskas paprasčiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. O gal ir sunkiau? Priklauso nuo požiūrio. Turbūt kiekvienas turime savo susikurtą gero (-os) meilužio (-ės) vaizdinį, tačiau, visų pirma, turime klausytis ir stebėti partnerį (-ę), kad galėtume jam (-ai) suteikti malonumą. O kartu išryškėja ir kitos smulkmenos.

1. Geri meilužiai padeda partneriui (-ei) jaustis geidžiamam (-ai)

Kiekvienas norime jaustis geidžiamas (-a), seksualus (-i), o geri meilužiai tikrai tai ir suteiks. Būti geram (-ai) nereiškia puikiai išmanyti oralinio techniką ar mokėti visas žinomas sekso pozas (nors pripažinkime, būtų visai įspūdinga). Seksas prasideda galvoje – nuo to, kaip mes jaučiamės, tad kartais užtenka išmokti teisingai paglostyti partnerio (-ės) ego.

2. Nebijo žengti pirmo žingsnio

Visų pirma, partneris (-ė), galintis (-i) žengti pirmą žingsnį – seksualu. Juk tada ir mes jaučiamės geidžiami. Be to, tai – žmogus, kuris taip pasitiki savimi, kad nebijo parodyti, jog nori sekso ir juo mėgaujasi.

3. Moka būti spontaniški

Geri meilužiai pasinaudos galimybe lovoje kažką padaryti kitaip, nes jiems patinka įdomus seksas. Neprivaloma suplanuoti kiekvieno vakaro taip, kad viskas vyktų pagal instrukciją, o sekso pozos būtų įrašytos į tvarkaraštį. Kartais geriausias seksas yra spontaniškas, todėl tuo jis ir puikus.

4. Žino, kas jiems patinka

Bandydami kažką naujo, eksperimentuodami, kartais darydami klaidas, geri meilužiai perpranta, kuo mėgaujasi. Vėliau tai gali perduoti partneriui (-ei) ir kartu kurti lengviau pasiekiamas malonumo akimirkas. Juk nėra lengva nutuokti, kuo gali mėgautis kitas, jei pats (-i) neįsivaizduoji, kas tau patinka.

Geriausias būdas pažinti kūną – suteikti sau malonumą pačiam. Taip atrasite visus jautriausius taškus ir sužinosite, kurie prisilietimai yra karščiausi. Būdami vieni su savimi galėsite visiškai nesivaržyti. Puikiai viso kūno ir klitorio masažui tiks vibratorius „Ollie“. Jo itin švelni galvutė ištyrinės kiekvieną odos lopinėlį, o 8 vibracijos ir greičio režimai malonumą perkels į kitą lygmenį.

Visi turime geriau pažinti save bei savo kūną. Vyrams padės masturbatorius „Pulse Solo Essential“ puikus tuo, kad jo nereikia laikyti rankomis, tad lengviau įsivaizduoti lytinį aktą, judesius bei prisilietimus. Su Pulse Solo pasinersite į visai kitokia savęs pažinimo kelionę nei galite įsivaizduoti.

5. Noriai kalbasi intymiomis temomis

Kiekvienas žmogus ir jo kūnas yra individualus, tad jeigu vienam (-ai) meilužiui (-ei) patiko įmantrus judesys, kito (-os) tai gali ir nesužavėti. Geram seksui reikia komunikacijos – juk mes neturime galios skaityti minčių. O patikimiausias būdas abiem partneriams mėgautis seksu – pasikalbėti apie savo poreikius. Geri meilužiai nebijo pasakyti, ko nori, nes puikiai žino, kad jei to nepadarys, tikriausiai liks nepatenkinti.

6. Yra atviri naujiems dalykams

Jeigu kažkas pasakytų, kad visą likusį gyvenimą mylėsitės vien tik misionieriaus poza, ar būtumėte patenkinti? Tikriausiai – ne. Yra daugybė pozų, sekso žaislų ir kitų priemonių, kurios seksą padarys daug įdomesnį ir vis kitokį. Tereikia ryžtis išbandyti, nes resursai tikrai niekada neišseks. Kaip lengviau į miegamąjį integruoti naujoves, skaitykite čia.

Žmonės dažnai svajoja apie seksą trise, viešoje vietoje, taip pat viena dažniausiai pasitaikančių erotinių fantazijų – BDSM. Nepamirškite, nebūtinai turite sutikti su viskuo, ką siūlo partneris (-ė), lygiai kaip ir jūsų meilužis (-ė) neprivalo daryti to, ko norite jūs. Tačiau pagarbiai priimkite kito žmogaus fantazijas, jas išklausykite ir apsvarstykite.

O jeigu galvojate šiek tiek pakaitinti reikalus lovoje, apsidairykite po mūsų BDSM prekių skyrelį. Ne tik įaudrinsite vaizduotę, bet ir pamatysite, kad visiškai nėra, ko bijoti. Pavyzdžiui, spenelių ir klitorio spaustukai gali atrodyti kaip prabangūs kūno papuošalai.

7. Galvoja ne tik apie savo malonumą

Žinoma, tai jokiu būdu nereiškia, kad žmogus nustumia savo poreikius į šalį ir rūpinasi kitu, ne! Tiesiog nepamirškime, kad sekse dalyvauja du žmonės ir jie abu yra verti kuo didžiausio malonumo. Padėti kitam mėgautis, aimanuoti ir patirti orgazmą yra viena iš gero meilužio sąlygų. Tai reiškia, kad kartais pirmiausia derėtų pasirūpinti partnerio (-ės) poreikiais, o tik tada savo. O geriausia – jei taip gerai vienas kitą suprantame, kad sugebame rūpintis ir savo, ir partnerio (-ės) poreikiais vienu metu.

8. Yra dėmesingi ženklams, intuityvūs

Dėmesingumas – gebėjimas stebėti, kaip partneris (-ė) reaguoja, kokius garsus skleidžia, ar įsitraukia į tai, ką darote. Partnerio (-ės) ženklų ir garsų stebėjimas bei reagavimas į juos – gero sekso pagrindas. Geras (-a) meilužis (-ė) kartais paklausia bei pasiūlo, bet ir atidžiai stebi mūsų reakcijas, kurias gali perskaityti iš veido, ir supranta, ar partneris (-ė) mėgaujasi procesu. Tai atima kvapą.

9. Suprantantys, kaip partneris (-ė) sudėtas

Geras (-a) meilužis (-ė) domisi savo partnerio (-ės) kūnu ir išmano anatomiją. Kur yra klitoris ir G taškas? Kaip atrodo vulva? Kur prilietusi (-ęs) rasi vyro tarpvietę? O kur prostatą? Mes augame, bręstame ir mokomės. Tad norisi ir meilužio (-ės), turinčio (-ios) žinių apie tai, kas dedasi apačioje. Juk visai nenorime sekso metu vesti biologijos pamokėlės.

Taip pat skaitykite: Kaip pasakyti, ko nori sekse?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.