Ką apie seksą turėtų žinoti vyrai?

Šiandien „Nebegėdos žinios“ kreipiasi į vyrus – ką jie turėtų žinoti apie seksą?

Ar moters orgazmas priklauso nuo varpos dydžio?

Ne. Cosmopolitan.com atliko 1100 skirtingų respondentų apklausą. Remiantis surinktais duomenimis, 89 % apklaustųjų buvo nesvarbus jų partnerių penio dydis. Nors 59 % respondenčių teigė, kad nėra itin patenkintos savo seksualiniu gyvenimu, tačiau didžioji dalis tvirtino, jog savo partnerio kūne nieko nekeistų. 

Ko reikia moters orgazmui?

Tam, kad moterys patirtų orgazmą, būtina bent 20 minučių preliudija – būtent tiek laiko reikia, kol moteris susijaudina ir į vulvą pritvinksta kraujo. Pasak Kinsey, iš tyrime dalyvavusių moterų, kurių partneriai skyrė 21 minutę preliudijai, orgazmo nepatyrė tik 8 procentai. 

Mano partnerė sekso metu nepatiria vaginalinio orgazmo – ar su manimi viskas gerai?

Jeigu tavo partnerė nepatiria orgazmo vaginalinės sueities metu – su tavimi viskas yra gerai. Pasak tyrėjų, tik viena iš keturių moterų gali patirti orgazmą vaginalinės sueities metu be išorinės klitorio stimuliacijos. Klitorio stimuliacija tiesiausias kelias į moters orgazmą.

 

Dar daugiau dalykų, kuriuos apie seksą turėtų žinoti vyrai, išgirsk „Nebegėdos žinių“ epizode!

Šį sezoną pristatome ne tik atsinaujinusią tinklalaidę SULTYS, bet ir naują rubriką – „Nebegėdos žinios“! Jos visus begėdžius pasieks kas antrą pirmadienį, 19 valandą. Kiekviename „Nebegėdos žinių“ epizode supažindinsime su įdomiais faktais apie seksą, santykius ir panašiomis mūsų klausytojus dominančiomis temomis.

 

Epizodo vedėja: Klaudija Lukošiūtė

Vaizdas, montažas, garsas„Fast Focus“

Makiažas: Deimantė Kazėnaitė

Studijos dizainas: Monika Miltenytė ir Linas Jurevičius

Muzikos autorius: Martynas Gailius

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.