Jūsų rezultatas: beveik ideali pora!

Jūs sutariate esminiais klausimais ir abu esate patenkinti laiku kartu, tačiau niekada nepasakysite „ne” įvairovei bei naujiems dalykams! Gana gerai pažįstate vienas kitą, turite bendrų pomėgių ir puikiai mokate atrasti kompromisus. Vieninteliai dalykai, kurių jūs niekada neatsisakytumėte, tai būtų: LAIKAS KARTU IR KAŽKAS NAUJO. Ir tai yra visiška teisybė – laikas kartu suartina ir sutvirtina ryšį. Psichologai pabrėžia, kad svarbiausia yra ne laiko, praleisto kartu, kiekybė, o kokybė.

Kviečiame jus sudalyvauti porų iššūkyje, kuriame dalyvauja jau daugiau nei 200 porų – vienas iš partnerių kasdien gauna po užduotį sms žinute, kuri skirta nudžiuginti mylimą žmogų. Ar prisijungsi?

Užsisakiusi (-ęs) „Kasdien dėl Tavęs“ planą, 14 dienų gausi po žaismingą užduotį tiesiai į savo telefoną (tik į vieną tel. nr), kurią atlikusi (-ęs) neliksi nepastebėta (-s) – Tavo partneris (-ė) tai tikrai įvertins!

Kartu su užduotimis gausi nuorodas į specialius grojaraščius, testus, failus atsisiuntimui ir gerų patarimų kupinus mūsų tekstus. Žinutes siunčiame ir į užsienį.

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.