Į viršų

Ir tuomet jis manyje rado moterį…

Iliustracija Agnė Čižauskaitė
Pasakoja Simona

Mano seksualinė kelionė prasidėjo kai man buvo 15. Su dabartiniu gyvenimo partneriu, sužadėtiniu ir geriausiu draugu. Iki jo nė vieno vaikino prisilietimai nejaudino manęs. Na, viskas taip vaikiška buvo. Ir tuomet Jis manyje rado moterį. Į galvą ėmė plūsti anksčiau manęs neaplankydavusios mintys.

Juokinga istorija: prieš mūsų pirmą kartą aš, prisiklausiusi apie skausmą ir kraujavimą, iš baimės išlenkiau taurelę. Na, jau gerokai įkaušusi buvau. Susitikom, pasijuokėm ir jis atsisakė dalyvauti iš pagarbos man. Sakė, nėra kur skubėti. O aš skubėti norėjau. Dilgčiojo TEN pirmą kartą, suprantat? Po kiek laiko tą pačią dieną gražiai pakalbėjom ir gražiai padarėm. Viskas buvo super. Nežinau, ar dėl jo, ar dėl kraujyje šiek tiek likusio alkoholio, ar dėl abiejų. Nuo tada tris metus tai darydavom dėl jo. Nekentėjau, man patiko artuma ir intymumas. Tiesiog nežinojau, kad yra malonumai ir moterims.

Tiesiog nežinojau, kad yra malonumai ir moterims.

Tada visą veiksmą perkėlėm į automobilį. Man dirbant viršuje labai užstimuliavo klitorį ir tada buvo BAM. Sunku nupasakoti, koks jausmas, kai tai nutinka pirmą kartą. Kažkaip paslaptingai nuskambėjo. Kai pirmą kartą patiri orgazmą. Gražus žodis, nereikia bijot jį vartot. Žodžiu, ir baisu, ir malonu, bet labiausiai nenori, kad tai baigtųsi. Tada apie klitorį nežinojau, galvojau, kad esmė yra pozoje. Dar po metelių jis pasiūlė pirštukais padirbėti ties taškeliu, vadinamu klitoriumi. Na, pabandom, galvojau. Tą naktį jautėmės kaip pirmieji žmonės, atradę ugnį. Čia buvo didelis posūkis mūsų seksualiniame gyvenime. Kitą žingsnį žengiau aš, pasidomėjusi ir sužinojusi, kad tai galiu daryti ir pati!

Kartais užtenka nedoros mintelės. Kartais padeda „pornuškė“. Ir dabar tarp mūsų viskas tapo labiau, sakykim, prieskoniuota. Gerąja prasme, žinoma. Smagu žinoti, kad potyriams nėra pabaigos. 15-os galvojau, kad tik vyrui turi būti gerai. Dabar žinau, kad abiem pasistengus orgazmą patiria abu. Ieškodami ir tyrinėdami vienas kitą įsimylime iš naujo. Banalu, bet tiesa. Gal todėl nebijau, kad atsibosime vienas kitam. Juk dar tiek daug neatrasta ir neišbandyta!

O kas jus lydi į malonumą? Pasidalink savo anoniminio orgazmo istorija man@nebegeda.lt – konfidencialumą garantuojame!

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (1)

  • Avatar

    Skaitytojas

    O tai per 4 metus nebandet oralinio?

    reply

Komentuok