Grupinis seksas. Mūsų sekėjų patirtys ir įspūdžiai

Nuotrauka: Donatas Zazirskas

Neseniai jūsų klausėme, ką jūs manote apie grupinį seksą. Iš tiesų sulaukėme vos keleto atsakymų ir tai turbūt rodo, kad grupinis seksas mums – vis dar yra šioks toks tabu. Apie šią sekso „rūšį“ sklando daugybė mitų ir baimių. Vienus grupinis aplanko dažnoje erotinėje fantazijoje, kitų tai visiškai nevilioja, tretiems jis atrodo net neįsivaizduojamas, netoleruotinas. Ir visa tai – visiškai normalu. Bet kokiu atveju svarbiausia tai, kad bet koks seksas būtų grįstas visų jame dalyvaujančių pusių noru bei sutarimu ir, be abejonės, būtų saugus.

Mums antrina mūsų sekėjai, pasidaliję savo įspūdžiais, patirtais užsiimant grupiniu seksu. O mes prisipažinsime: jūs mus nustebinote.

Malonumui garantuoti:

„Jokių įsipareigojimų, tik seksas“

Justas: „Man pirmas grupinio sekso kartas buvo su jaunystės draugėmis, kuomet buvo didelė draugų kompanija, dvi merginos emigravo, grįžusios atsotogų apsilankė ir gimtajame mieste. Netikėtai susitikome viename koncerte, koncertą aptarti nuvykome pas mane į namus, kuriuose netikėtai pabudome trise. Pirma grupinio sekso patirtis, jaudinanti, įdomi, nauja ir verta!

Kitas kartas buvo po poros metų, kuomet turėjome romaną su kolege. Jokių įsipareigojimų, tik seksas, kuomet abu nori ir gali. Vieną tokį vakarą palietėme temą apie grupinį seksą ir požiūrį į jį. Abu norėjome! Pergalvoję bendrų pažįstamų ratą nusiuntėme sms žinutę bendrai draugei su kvietimu atvykti praleisti vakarą su draugais. Atvyko. Ne to tikėjosi, mes buvome pusnuogiai su taurėmis rankose. Tai, kad neapsisuko prie durų, o užėjo į vidų, buvo ženklas. Vakarą ir naktį praleidome tenkindami vieni kitus.

Tai nebuvo vienkartinis nuotykis, susitikdavome ir dažniau, norėjome įtraukti ir daugiau žmonių.

Tačiau galbūt noras nebuvo toks didelis, nes ne itin aktyviai ieškojome ir po kurio laiko viena iš trijulės emigravo. Likę dviese nusprendėme, jog grupinį reikia išbandyti ir kitokia proporcija – mergina ir du vyrai. Įvykis planuotas, radome vaikiną, norintį prisijungti, šiek tiek pažįstamas. Seksas visiškai kitoks, apie tai papasakosiu pabaigoje. Tai – vienkartinis atvejis. Po kurio laiko radome kitą vaikiną, su kuriuo trise susitikinėjome pakankamai dažnai. Be įsipareigojimų, norėdami atsipalaiduoti ir patirti malonumą. Skirtumai tarp dviejų moterų ir vyro bei dviejų vyrų ir moters. Dvi moterys tenkina ir viena kitą, partneriai keičiasi visi tarpusavyje arba vienu metu užsiima seksu. Du vyrai ir moteris jau kitaip, mano atveju, vyrai neturi potraukio vienas kitam ir susitikimų metu tenkindavo moterį, po tokių potyrių moteris tikrai nelikdavo skolinga. Patirtys įdomios, bent pabandymo, manau, tikrai vertos. Ar galima grupiniu seksu užsiimti su mylimu žmogumi ar gyvenimo partneriu? Nežinau. Turbūt turėtų būti besąlygiškas pasitikėjimas vienas kitu ir supratimas, jog tai tik seksas ir jausmų čia neturi būti.“

„Grupiniam seksui būtinas stiprus pasitikėjimas žmonėmis“

Giedra: „Žinau, kad yra norinčių išmėginti grupinį, bet dėl tam tikrų priežasčių bijančių. Ypač sudėtinga turint antrą pusę, jei partneris tam nepritaria arba apie tai nėra kalbama. Pati vis apie tai pagalvodavau, kad būtų įdomu išbandyti, ką tai reiškia, tačiau atrodė, kad tai visada ir liks tik pamąstymais.

Grupiniam seksui būtinas stiprus pasitikėjimas žmonėmis, su kuriais tai darysi ir, žinoma, – visiškas atsipalaidavimas, kad pajaustum malonumą.

Galvodama apie mylėjimąsi ne su vienu žmogumi turėjau nuostatą, kad tikrai nenorėčiau, kad dar viena moteris tame dalyvautų. Vis dėlto realybėje buvo būtent taip, kad mylėjomės trise – dvi moterys ir vyras. Viskas įvyko taip natūraliai: mes mylėjomės, glamonėjomės ir tenkinome vienas kitą visą naktį. Galiu drąsiai teigti, jog tai buvo viena geriausių mano patirčių, kurios nepamiršiu dar ilgai.

Beje, labai svarbus aspektas, kad tos pačios lyties atstovai nejaustų pavydo kitam. Mūsų atveju visiškai nejautėme pavydo, tik mėgavomės. Iki tol net negalvojau, kad gali būti malonu liesti ne tik vyrą, bet ir moterį.

Žinoma, kartu dalyvaujantys asmenys vieni kitiems turėtų būti patrauklūs.

Sekse trise tas, kuris yra vienas savo lyties atstovas, pasijunta labiau garbinamas (lyg karalius) – juk viskas sukasi aplink jį, moterys tenkina būtent jį, o jis, žinoma, glamonėja, tenkina oraliniu bei įprastu būdu abi. Norėčiau išbandyti ateityje esant tinkamai galimybei ir seksą su keliais vyrais arba keturiese. Viena mano dalis to labai nori, kita šiek tiek bijo ir jai biškį gėda. Visiškai nesigailiu dėl tokio patyrimo. Po viso to jaučiu, kad norėčiau dar. Žinau, kad labai daug žmonių tuo užsiima, labai dažnai poros ieško trečio žmogaus tokiems potyriams.“

 E-gidas: Kaip pasakyti, ko nori sekse?

Po to paliko vaikinas“

Renata: „Esu turėjusi patirtį su savo tuometiniu vaikinu ir mano drauge per naujametinį vakarėlį, buvo smagu visiems. Tai buvo pirmas toks nuotykis, tačiau po šios patirties vaikinas mane paliko, nes pasirodžiau jam per daug pasileidusi, nors vykstant veiksmui tikrai tam neprieštaravo. Dabartinis vaikinas, kuris yra užsienietis, į tai [grupinį seksą – red.] žiūri labai liberaliai, bet pasakė, kad jei kiltų tokia mintis, pirmiausia reiktų nuoširdžiai pasikalbėti ir viską reiktų suplanuoti, kad išvengtume neigiamų pasekmių. Liūdna, kad lietuviai atvirumą sekse vis dar laiko pasileidimu…“

„Susitikinėjame ir su poromis, ir su merginomis“

Vaida: „Su partneriu esame turėję įvairios grupinio sekso patirties ir praktikuojame tai karts nuo karto. Turbūt pagrindinės priežastys, kodėl tuo užsiimame, yra nauji pojūčiai.

Labai jaudinantis jausmas, kai aplink tave vyksta veiksmas, girdisi įvairūs garsai – tai užveda.

Susitikinėjame su kitomis poromis ir su merginomis. Pojūčiai, be abejo, skirtingi. Su merginomis dažniausiai būna sudėtingiau, nes mes esame pora, bet vis tiek pirmenybę teikiame trečio asmens patenkinimui. Aš pati esu biseksuali, tad turėjimas merginos poroje yra tam tikras malonumo patenkinimas ir man. Su kita pora daug paprasčiau – paprastai žmonės poroje gerai žino, ko nori, kas jiems patinka, belieka susitarti taisykles ir ribas.

Tada, jei viską aptari ir neperžengi kitos poros patogumo ribų, galima gauti gana smagių rezultatų.

Kaip grupinio sekso praktikavimas veikia mūsų tarpusavio santykius su partneriu? Yra labai paprastas dalykas – reikia kalbėtis, kalbėtis ir dar kartą kalbėtis. Turi būti dalykai, kurie sieja porą be sekso, t. y. jei partnerius sieja tik kūno pasisavinimas, tai nieko iš to gero. Bet jei pasitiki partneriu, jei matai, kad yra kitų dalykų, kurie jus sieja ir kurie jums abiem svarbūs, kitų žmonių įsitraukimas neturi jokios įtakos jūsų santykių gerovei. Nes tu kaip tik džiaugiesi matydamas, kaip tavo partneris mėgaujasi akimirkomis ir patiria malonumą.“

„Visi jautėmės išpildę svajonę“

Anita: „Pasidalinsiu savo istorija. Esu ištekėjusi moteris, man dvidešimt penkeri. Pirmą sekso trise patirtį išgyvenau beveik prieš metus, kartu su savo vyru ir kita mergina. Kartą vyrui iškomunikavau savo fantaziją išbandyti seksą trise – užrašiau ją popieriuje ir įteikiau vyrui. Sužinojau, kad jis taip pat norėtų tai išbandyti. Tad po truputėlį pradėjome vienas kitam atsakinėti į įvairius klausimus. Pradėjome kalbėtis: kaip būtų galima tai įgyvendinti?

Koks turėtų būti tas trečias žmogus? Ar mes galime griežtai sutarti, kad trečias žmogus mūsų lovoje bus mergina, o ne kitas vyras?

Nusprendėme papildomos kojos mūsų lovos žaidimams ieškoti tinderyje. Svarstėme ir eskorto paslaugas, tačiau mane erzino mintis mokėti pinigus už moters kūną, ne todėl kad nelegalu, o todėl, kad niekada nežinai, ar ta mergina, kurią perki, išties nori būti toje situacijoje, į kurią planuoji ją įtraukti. Todėl susikūrėme anketą pasimatymų socialiniame tinkle. Tikrai nesitikėjau sulaukti tiek daug dėmesio mūsų tinderio anketoje. Mes nuolat match’inom su įvairiomis merginomis iš visos Europos. Tos merginos buvo pasiryžusios atkeliauti į šalį, kurioje gyvenome, tik dėl sekso trise. Iš pradžių tai atrodė keista, vėliau pripratome, kad tiesiog yra žmonių, gyvenančių tokiu gyvenimo stiliumi. Po poros mėnesių sekstinimo su keliomis merginomis galų gale atradome vieną, kurios geografinė situacija buvo mums patogi, ji mums abiems pasirodė patraukli ir pakvietėme ją į pasimatymą.

Susitikome su ja truputį besijaudindami dėl galimos vakaro pabaigos, bet tuo pačiu stengėmės nieko nesitikėti. Viešbutyje reikalai greitai pasuko link lovos. Mes pradėjome vieni kitus nurenginėti, nuolatos besibučiuodami ir glostydami vienas kito kūnus. Mylėjomės. Ankstyvą rytą mes pakilome iš lovos ir parvežėme merginą namo. Patys grįžome ten, iš kur buvome atkeliavę. Tiesa, ryte nejautėme jokio nejaukumo ar gėdos (ko šiaip dažnai bijoma).

Visi jautėmės kaip patyrę kažką smagaus, karšto ir išpildę svajonę.

Iš esmės viso susitikimo metu nepatyrėme jokių nemalonių pojūčių. Aš nepavydėjau ir sąlyginai visą laiką jaučiausi patogiai. Taip pat ir mano vyras. Vėliau aptardami pirmąjį seksą trise tik juokėmės ir kartojome, kad daugybė žmonių niekuomet nepatirs to jausmo, kurį mes išgyvenome, nes bijo kito ryto gėdos ir žvilgsnio į akis. Na, o visiems fantazuojantiems apie grupinį seksą ir trokštantiems išbandyti, pirmiausia linkiu atrasti būdą iškomunikuoti savo fantazijas. Paprasčiausiai užrašytas ar garsiai išsakytas noras gali pavirsti realybe. Kalbėkitės! O svajonės pildosi.“

Tau taip pat gali būti įdomus šis tekstas, kuriame su psichologe-seksologe Laura Butvilaite nagrinėjome nemonogamiškų santykių temą: Atviri (nemonogamiški) santykiai: misija įmanoma?

Komentarai (7)

 • Greta

  Svajonė išsipildė! O tiksliau pasakius pildoso jau 5 metus ! Mes su vyru labai žiūrime į viską atvirai, nevyniojant į vatą, nusprendėme išbandyti seksą tryse. Seksu to nepavadinsi, nes TAI YRA kažkas nepakartojamo, sunku nupasakoti žodžiais, kai trys tampa vienu, nesvarbu ar moteris susilieja su moterimi, ar vyras su vyru, kai nežinai kas tu, kai jausmas atjungia protą, tu nusikeli kažkur, tai tarsi haliucinacijos, bet tuo pačiu taip viskas realu. Mes turime pastovią draugę ir draugą, su kuriais vienu, ar kitu susitinkam, leidžiame laiką, keliaujame, miegame, puikiai vienas kitą pažystame ir tai darome. Pornografijoje matomas seksas tryse iš tolo nepanašus į tai kaip mes tai darome. Musu yra svelnus, jausmingas, gilus, ilgas, daug bučinių, susiliejimų, glamonių. Jie yra patikimi partneriai, esame visi pasitikrine. Su jais esame labai geri draugai. Tai pakeitė mudviejų mylėjimasi dviese, tai tapo daug stipresniu mudviejų ryšiu. Mylimės su vyru dviese dažniau, nei mylėjomės iki to mūsų pabandymo tryse.

  reply
 • Paulius

  Na pas mus su ex drauge buvo kitaip, po ilgų draugystės metų, kartu žiūrint porno viskas pasisuko tokia linkme, kad pradėjome žiūrėti grupinį, swingerius ar cuck porno. Po ilgo laiko ir vyno prasitareme kad įdomu būtų ne tik žiūrėti, bet ir pamėginti. Kadangi draugė nedege noru į lovą įsileisti mergina, tai nusprendėme ieškoti vaikino. Po pažinčių atsirado du kandidatai, abu jaunesni. Ilgai bendravome per messenger, po to nusprendėme, kad laikas jau perkelti viską į realybę. Kaimo turizmo sodyba, truputis alkoholio ir tai įvyko. Ruošėmės ilgai tam, kalbejom. Planavom, planavimas netgi jaudindavo dar labiau negu kas kita. Viskas buvo šaunu, draugė kaip ir savo svajonę slaptą įgyvendino, o man ją patiko stebėti ir pamatyti visai kitoje šviesoje. Kaip aistringą meiluže, kuri moka varyti vaikinus iš proto. Labai malonūs atsiminimai. Bet tai turi būti planuota kartu.

  reply
 • Liepa

  Sveiki,

  Su draugu norime išbandyti seksą tryse. Kaip pradėti ieškoti trečio žmogaus? Atrodo baisu net klasuti draugų ar pažįstamų. Kur galima rasti tą žmogų,kaip pradėt ieškoti? Ačiū pasisakiusiems

  reply
  • Tautvydas

   Labas, Liepa,

   Aš mielai norėčiau prisijungti. Parašyk man, lauksiu!

   reply
 • Ričardas

  Ričardas, sveiki aš su žmona taipat norėtumėm surast porele, aišku dar to niekada nebandeme .

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.