Geriausi „Nebegėdos“ skaitiniai vienišiems žmonėms

Šiandien minima neoficiali Vienišių diena. Ne veltui pasirinkta ir ši simbolinė data – 11.11. Dažnai ši diena tampa proga atšvęsti savo santykių statusą, susipažinti su naujais žmonėmis ar šluoti parduotuvių lentynas per išpardavimus (tai itin populiaru Kinijoje, Vienišių dienos gimtinėje). Bet jeigu jūsų nedomina nei vienas iš pasiūlymų, siūlome šią šventę paminėti namuose su vibratoriumi rankoje ir rinktiniais „Nebegėdos“ tekstais.

Kaip įvaldyti vienatvę?

Būti vienišam (-ai) ir neturėti partnerio (-ės) kartais atrodo tarsi liga, kurios skubame kuo greičiau atsikratyti. Galbūt jaučiamės vieniši, neatsigavę po buvusių santykių, tad norime pasinerti į prarastus jausmus, o gal patiriame artimųjų spaudimą. Kartais kitų spaudimas yra toks stiprus, jog žmonės pamiršta, kad nėra nieko blogo, jog esi vienas (-a). Vienatvė nebūtinai yra susijusi su partnerio (-ės) paieškomis ir nepasitikėjimu savimi.

Nesvarbu, kiek laiko neturi partnerio (-ės), gal nesi kūręs (-usi) rimtų santykių, o gal išsiskyrei vos prieš mėnesį. Prisimink vienatvės teikiamus džiaugsmus. Aišku, mes dažnai norime to, ko neturime: būdami poroje, užsimanome šiek tiek vienatvės, o kai esame vieniši, trokštame partnerio (-ės). Tačiau vietoje to, kad svajotume apie kažką, ko šiuo metu nėra, bandykime įvertinti šį puikų laikotarpį. Kaip tai padaryti? Skaityk čia.

„Klausiame sekėjų: Kodėl gerai / blogai neturėti partnerio (-ės)?

Šiandien šiam tekstui – jau 4 metai! Būtent per 2019 metų Vienišių dieną klausėme savo sekėjų, kodėl gerai arba blogai neturėti partnerio (-ės), ir dalinomės jų atsakymais. Vieni matė įvairiausių privalumų: nuo – niekas neatiminėja antklodės ir tualetas visada laisvas, iki – turi laiko pabūti su savimi ir geriau save pažinti. Bet, žinoma, kaip turint porą nėra viskas tobula, taip ir vienatvė kartais yra su trūkumais. Daugiau minčių apie tai rasi čia.

Žmonėtis vienai

„Pamatai renginį, į kurį velniškai nori nueiti. Parašai tiems keliems draugams ir… nė vienas jų negali vykt kartu. Pagalvoji: „Gerai, tuomet eisiu viena.“ Bet puikiai žinai, kad nenueisi, o tūnosi namuose savimi nusivylusi ir žiūrėsi instagramo storius tų, kurie turi „chebrą“ ir leidžia laiką taip, kaip pati norėtum.

Tai yra mano daugelio savaitgalių scenarijus, kuris, tikrai žinau, kamuoja ne mane vieną. Gėda būti vienai, kai visi aplink su draugais. Bet aš pagaliau išdrįsau, peržengiau per save ir nuėjau į muzikos albumo pristatymą viena su savimi“, – pasakoja Monika. Šiame tekste ji pasakoja apie pirmąją savo patirtį būnant vienai renginyje ir sukilusius jausmus.

„Nebegėda“ vibratoriai: kurį pasirinkti?

Kas kviečia praleisti vakarą su vibratoriumi ir nepasiūlo, kokį rinktis, tiesa? Tai, kad neturi partnerio (-ės), nereiškia, kad turi apleisti savo seksualinius poreikius. Priešingai – tai puikus laikas suprasti ir geriau pažinti savo kūną.

Yra dalykų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis sau tinkamiausią vibratorių. Pasitikrink, ar vibratoriaus matmenys tave tenkina, ar jis nėra nei per mažas, nei per didelis, nes dydis nuotraukoje skiriasi nuo realaus vibratoriaus dydžio. Nepamiršk atkreipti dėmesio į medžiagą, iš kurios vibratorius yra pagamintas. Kitos svarbios savybės: įkrovimas ir atsparumas vandeniui. Visas rekomendacijas, taip pat ir apie sekso žaislus vyrams, rasi čia.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.