Geriausi mūsų tekstai apie orgazmus

Šiąsavaitę savo tekstuose, socialiniuose tinkluose ir visur kitur šventėme..orgazmus! Orgazmų savaitė yra pats geriausias laikas padėkoti sau, savo kūnui, partneriams, vibratoriams – visiems, kurie leidžia mėgautis nepakartojamu laisvės ir nevaržomos energijos pojūčiu.

Šios savaitės metu dalinomės (ir toliau dalinsimės) įvairiais patarimais ir įkvepiančiomis mintimis apie orgazmų naudą bei svarbą. Šiandien taip pat visą dėmesį norime skirti orgazmams, todėl dalinamės geriausiais ir populiariausiais mūsų tekstais būtent apie juos. Tikimės, kad šie tekstai įkvėps jus rytoj atšvęsti Tarptautinę moterų orgazmų dieną su trenksmu ir nuolat sau priminti, kad kiekviena diena gali būti orgazmo diena.

Moteris nepatiria orgazmo: kur jo ieškoti?

Tai populiariausias „Nebegėdos“ tekstas apie orgazmus, kuriame dalinamės įdomiais faktais ir tyrimais apie moters anatomiją, orgazmus, klitorį ir kitus intymius dalykus, kurie galbūt jums pravers ieškant orgazmo ir dar labiau praturtins jūsų intymų gyvenimą arba bent jau pokalbius su partneriais. 

Kur gyvena orgazmai? 

Šiame tekste kalbinome seksologę Julią Lepiochiną, kuri dažnai susiduria su moterimis, kurios nepatiria orgazmo. 

Kodėl kai kurioms moterims taip sunku patirti orgazmą? „Mes turime tikslų įsivaizdavimą iš filmų, žiniasklaidos, draugių pasakojimų, kaip jis turi atrodyti ir vis laukiame, kada gi jis įvyks. Bet mes pačios nepažįstame savo kūnų, nežinome, kas orgazmas yra mums, asmeniškai. O orgazmas gali aplankyti kiekvieną moterį skirtingu būdu ir įvairiose situacijose“, – sako seksologė.

Ko reikia moters orgazmui? 

Kaip pasiekti orgazmą su vyru, jeigu masturbuojantis tai pavyksta? Kodėl į moters orgazmą mes pripratę žiūrėti per penio prizmę? Šiuos ir daugiau klausimų tekste nagrinėja psichologė-seksologė Laura Butvilaitė. 

Prostatos orgazmų nauda

Vyrai įvairiuose forumuose rašo, kad prostatos orgazmas yra nuostabi, nepakartojama patirtis, atvėrusi visiškai naujus potyrius jų seksualiniuose gyvenimuose. Tiesa, yra daugybė vyrų, kurie klaidingai galvodami, kad prostatos stimuliavimas skirtas tik gėjams, uždaro galimybes naujiems potyriams. 

Visgi kiekvienas orgazmas yra naudingas, ne išimtis ir prostatos. Prostatos stimuliavimas atpalaiduoja ir padeda atsikratyti streso, užsilikusio raumenyse ir nervų galūnėlėse. Daugiau įdomių faktų apie prostatą rasi paspaudęs (-usi) ČIA.

Praktiniai patarimai moters orgazmui 

Pasak knygos „Žemiau kaklo. Viskas apie intymų moters gyvenimą“ autorių Ninos Brochmann ir Ellen Stokken Dahl, moterys, patiriančios orgazmą įprastos vaginalinės sueities metu, tarsi išlošė anatomijos loterijoje, nes tokių yra mažiau nei trečdalis. Deja, moterims nepatirti orgazmo – norma.

Nors, žinoma, negalime ignoruoti fakto, kad orgazmą dažnai sunku patirti dėl anatomijos ar genetikos, tačiau yra paprastų praktinių patarimų, kurių galbūt kaip tik ir trūksta jums, siekiant patirti pasakišką orgazmą.

Anoniminiai orgazmai: „Vien nuo minties apie jį man ima niežėti tarp kojų“

Anoniminės autorės tekstas apie orgazmus, primenančius fejerverkus, ir tokį jaudulį, kad vien nuo minties apie tą ypatingą žmogų kraujas subėga į visas intymiausias vieteles. 

Daugiau įdomių tekstų apie seksą: 6 populiariausi Nebegėdos tekstai apie seksą

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.