Filmai, įžiebsiantys aistrą tau ir tavo partneriui

Yra įvairių būdų sužadinti aistrą – vienas iš jų, žinoma, filmai. Aišku, nėra lengva rasti filmą, kuris būtų praturtintas seksualiomis scenomis ir tuo pačiu turėtų bent neblogą siužetą. O skrolinimo per Netflixą maratonas gali bet kokią nuotaiką greitai užgesinti. Todėl šiandien rekomenduosiu keletą filmų, kurie turėtų išjudinti vaizduotę. Nesidrovėkite surengti jaudinančią solo peržiūrą, o ir su partneriu žiūrint tokias filmų scenas, seksualinė įtampa gali taip sukilti, kad kone imk peiliu pjaustyti.

1. Plačiai užmerktos akys (Eyes wide shut), 1999

Šį filmą galima vadinti mistiniu trileriu, taip pat ir erotine drama, taigi jame galima patirti visko. Tom Cruise ir Nicole Kidman yra pora, kuri filme laikoma bene #couplegoals. Na, žinoma, taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Visgi tai yra jaudinanti istorija, į kurią įsipynusi ir slapta bendruomenė, jau nekalbant apie kaukėtą orgiją.

3. Below her mouth, 2016

Filmas, kurį į moteris orientuota svetainė She does the city įvardijo kaip „kinematografinį balsą moters orgazmui“. „Bellow her mouth“ neprilygstamai ir itin tikroviškai vaizduoja queer moters seksualinį gyvenimą. Šiame filme išvysite necenzūruotus ir beprotiškai seksualius dviejų moterų Dallas ir Jasmine santykius, besitelkiančius į moters malonumą ir įžiebiančius kosminius orgazmus.

3. Vaiduoklis (Ghost), 1990

Vaiduoklis nėra kupinas erotikos, tačiau jis garsėja viena, bet bene karščiausia meilės scena kino istorijoje. Po šio filmo užsimanysite ne tik visą naktį mylėtis su partneriu, bet ir imsit žiesti puodus.

4. Mažoji mirtis (The Little Death), 2014

Tai – gana keistas, bet ir juokingas australų filmas, kuriame pasakojama apie 5-ių Sidnėjaus priemiestyje gyvenančių porų intymų gyvenimą. Čia atskleidžiami tiek jų fetišai, tiek ir su tuo susijusios pasekmės. Žinoma, įvairiausių sekso scenų čia taip pat netrūksta.

5. Adelės gyvenimas (Blue Is The Warmest Color), 2013

Tai istorija apie viską praryjančią dviejų jaunų merginų meilę. Sako, kad šio filmo sekso scenos yra tokios, jog iš susijaudinimo nesulauksi net jo pabaigos.

6. Esminis instinktas (Basic Instinct), 1992

Tai – erotinis trileris, kuriame detektyvo vaidmenį atliekantis Michael Douglas tiria žmogžudystę ir tuo pačiu įsitraukia į aistringą romaną su Sharon Stone personažu – pagrindine įtariamąja. Kai kurios scenos tokios karštos, kad imi dairytis, kuo čia pasivėdinti.

Tikiuosi, kad rasite bent vieną filmą, tinkamą aistrai įžiebti, o jei tiks visi, tuomet turėsite nepakartojamas šešias dienas!

Komentarai (8)

 • Skaitytoja

  Siūlote aistringus filmus, su bent neblogu siužetu ir tada sąraše pamatau fifty shades of grey…

  reply
 • Julija

  Nu negaliu patikėt, kad parekomendavot 50 shades of grey… Šis filmas visiškai neatitinka nebegėdos ideologijos, jame pateisinami abusive ir controlling santykiai. Negana to, pats filmas yra siaubingai prastas…

  reply
  • Kitty

   Taip, filmas nėra labai įdomus, tačiau manau, vis tiek pažiūrėjus bent kažkurią dalį iš trijų, pora susigundys išbandyti ką nors naujo – kad ir kokį akių raištį

   reply
 • Julija

  Gaspar Noe – Love 😉

  reply
 • Ieva

  Taip apsidziaugiau perskaiciusi naujienlaiskio antraste! Ir tada issiaiskinau, kad nei vieno is situ filmu nera Netflix’e…

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.