Dovanos, kurios paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą

Mūsų nuomone, pati geriausia kalėdinė dovana turi būti praktiška, t. y. tikrai panaudojama, – visai nesvarbu, kiek pinigų dovanai buvo išleista ir kokio dydžio pūpsos po eglute. Tad visuomet siūlome į dovanas pažvelgti šiek tiek kitu kampu ir rinktis tokias, kurios užtikrina geras emocijas ir malonumą. Tiesiogine to žodžio prasme.

Dovanos, kurios paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą yra tikrai labai naudingos – ir malonu, ir efektyvu, ir santykius sustiprina. Tad ko mes dar laukiame? Dalijamės spicy dovanų sąrašu, kuris sušildys net ir šią žiemą labiausiai „atvėsusius“.

Dovanos, kurios paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą

Erotinės prekės gali apversti seksualinį gyvenimą aukštyn kojomis (gerąja prasme). Jomis naudodamiesi daug artimiau susipažįstame su savo kūnu, atrandame jautriausias ir prisilietimo labiausiai trokštančias kūno vietas, mėgaujamės intensyvesniais ir ilgiau trunkančiais orgazmais… Atrodo, šį sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Tad ar verta šiemet po Kalėdų eglute dėti dovanas, kurios paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą? Yes, please! Sukūrėme įvairų sekso prekių sąrašą, iš kurio tikrai išsirinksite ką nors sau, savo partneriui (-ei) arba jums abiem.

Malonumų rinkinys – daug erotinių prekių vienoje vietoje

Nuėjus į sekso prekių parduotuvę gali tiesiogine to žodžio prasme apsisukti galva – pasirinkimų daug, o nuo ko pradėti – nežinia. Žinoma, tokiu atveju siūlome kelias išeitis: pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais ir pasitikėti jų pasiūlymais arba įsigyti malonumų rinkinį, kuriame galima rasti visko: pradedant vibratoriais ir penio žiedais, baigiant prezervatyvais ir lubrikantais.

Vienas iš mūsų populiariausių pasirinkimų yra vibratorių rinkinys poroms „Je Joue“. Jame rasi dvi erotines prekes: universalų vibratorių, garantuosiantį vidinę ir išorinę stimuliaciją moteriai, ir vibruojantį penio žiedą, ilgiau išlaikysiantį erekciją ir suteiksiantį malonumą abiem partneriams.

Kitaip sakant, visi vakaro malonumai vienoje vietoje!

Vibratorių rinkinys poroms „Je Joue“

Kėgelio pratimų treniruoklis intensyvesniems orgazmams

Jeigu šiais metais partnerei nusprendei dovanoti šiurpuliukus ir aistrą, turime puikią dovanos idėją – Kėgelio pratimų treniruoklį! Nes treniruoti reikia ne tik bicepsus, tiesa?

Nors Kėgelio pratimus galima atlikti ir be jokios papildomos „įrangos“, treniruoklis visą šią patirtį paverčia intensyvesne ir duoda daugiau teigiamų rezultatų. Mūsų pasiūlymas – Kėgelio pratimų treniruoklis „KegelSmart“. Savo jutikliais šis treniruoklis pats registruoja raumenų pajėgumą kiekvieno seanso metu ir pritaiko tinkamiausią treniruočių režimą. Pratimai atliekami daug paprasčiau, tačiau efektyviau.

Kėgelio pratimų treniruoklis „KegelSmart“

Ar žinojai, kad Kėgelio pratimai naudingi ne tik sveikatai, bet ir seksualiniam malonumui? Turbūt jau esi girdėjęs (-usi), kad dėl šių pratimų po gimdymo atkuriamas makšties raumenų stiprumas, taip pat toks mankštinimasis gali padėti kovoti su šlapimo nelaikymo problemomis. Be viso to, Kėgelio pratimai padeda palaikyti gerą kraujotaką dubens raumenyse – tai skatina susijaudinimą ir lubrikaciją. O visa tai – didesnį malonumą sekso metu! ABIEM.

Vibruojantis penio žiedas ilgesniam malonumui

Penio žiedas – nuostabus pasirinkimas ieškantiems paprastų būdų pagerinti seksualinį gyvenimą. Tačiau vibruojantis penio žiedas… oi, čia jau visai kitas lygis! Tikra malonumų bomba ne tik vyrui, bet ir moteriai.

Mūsų vyriškosios auditorijos mėgstamiausias – penio žiedas „Tenga Smart Vibe“. Ir nieko keisto – galingas, turi net 5 skirtingus vibracijos režimus ir jokiu būdu neleis nuobodžiauti ABIEM partneriams.

Penio žiedas „Tenga Smart Vibe“

Penio žiedas turi net keletą paskirčių. Visų pirma, pristabdydamas kraujotaką jis leidžia mėgautis ilgesniu lytiniu aktu ir tvirtesne erekcija. Tai reiškia – daugiau malonumo ilgesnį laiką! Vibruojantys penio žiedai yra puikus malonumo šaltinis ir moterims, nes tam tikrose pozose šis sekso žaislas stimuliuoja moters klitorį, tad maloniais pojūčiais galima mėgautis dviese. Daugiau apie penio žiedą ir jo daromą įtaką seksualinėms patirtims gali sužinoti ČIA.

Porų vibratorius naujoms patirtims

Naujos pozos išbandytos, dirty talk irgi neįžiebė naujos aistros kibirkštėlės poros miegamajame… ką dar būtų galima išbandyti? Turime tau atsakymą – tokiu atveju šiais metais geriausia kalėdinė dovana yra porų vibratorius! Netiki? Užsuk į „Nebegėdos“ parduotuvėje esančią atsiliepimų skiltį apie bet kurį porų vibratorių – patirtys iš pirmų lūpų visada įtikina geriausiai.

Tokią dovaną net ir rinktis smagu – įvairiausios formos, skirtingos funkcijos, medžiagos ir daugybė kitų dalykų, į kuriuos įdomu gilintis norint įsigyti tinkamą, malonumu pulsuojantį sekso žaislą. Nauji metai – naujos patirtys, ar ne taip?

Jeigu neturi laiko paieškoms, siūlome pirkėjų itin mėgstamą vibratorių poroms „Satisfyer Partner Multifun“ – jis turi net 14 stimuliacijos būdų ir 10 vibracijų režimų. Juo gali būti stimuliuojamas klitoris, speneliai, G taškas, sėklidės… Tai – puikus pasirinkimas poroms, ieškančioms dar nebandyto daugiafunkcinio sekso žaislo.

Vibratorius poroms „Satisfyer Partner Multifun“

Lubrikantas sklandesniam seksui

Puikia kalėdine dovana gali tapti ir paprastas, bet ne prastas dalykas. Mūsų nuomone, tai gali būti gero ir kokybiško lubrikanto buteliukas! Kas nenori sklandaus sekso? Mažiau nepatogios trinties – daugiau malonumo! Juk kartais iki gero seksualinio gyvenimo trūksta tik lubrikanto, kuris tampa tarsi vyšnaite ant torto.

Mūsų niekada nenuvylęs lubrikantas vandens ir silikono pagrindo „ÜBERLUBE“ yra lengvas ir ypač slidus.

Vandens ir silikono pagrindo „ÜBERLUBE“

BDSM rinkinys fantazijoms pildyti

Jeigu į naujus metus norite žengti kartu su savo slapčiausiomis fantazijomis ir atversti naują seksualinio gyvenimo lapą, pati geriausia kalėdinė dovana šiuo atveju yra BDSM rinkinys. Mūsų pasiūlymas – išskirtinių malonumų rinkinys „Svakom“.

Išskirtinių malonumų rinkinys „Svakom“

Viskas, ko reikia pradedantiems BDSM mėgėjams, – vienoje vietoje. Antrankiai suvaržymui, akių raištis intensyvesnėms patirtims, plunksnelė erogeninių zonų stimuliacijai ir mobiliąją programėle valdomas vibratorius „Phoenix Neo“, turintis net 11 skirtingų vibracijų režimų.

Masažinė žvakė aistringoms įžangoms

Preliudija yra labai svarbi sekso dalis tiek vyrams, tiek moterims. Susijaudinimas yra būtinas moters malonumui, tad ilgesnės įžangos gali nulemti sėkmingą seksualinę patirtį!

Jeigu įprastos glamonės jau kiek pabodo, šiais metais po eglute siūlome padėti masažinę žvakę. Du viename: ir kvapni, graži interjero detalė, ir puiki priemonė erotiniams masažams. Juk tikriausiai jau prisimeni mūsų tobulo masažo ABC: jauki atmosfera, tinkama temperatūra ir svarbiausia – geras masažo aliejus.

Siūlome dovanoti ir žvakę, ir masažo aliejų viename – „Shunga Vanilla Fetish“. Žvakė pagaminta iš natūralių ingredientų, skleidžia malonų vanilės kvapą ir puikiai tinka masažams. Beje, ar žinojai, kad vanilė veikia kaip nuostabus afrodiziakas?

Masažinė žvakė „Shunga Vanilla Fetish“

Jeigu šiame tekste neradai sau tinkamiausių idėjų kalėdinėms dovanoms, gali išbandyti „Nebegėdos“ sukurtą kalėdinių dovanų testą – užpildyk ir sužinok, kokia dovana yra pati tinkamiausia tavo partnerei (-iui)!

Jaukių, šiltų ir aistringų Kalėdų – tegu malonumai šią žiemą sušildo kiekvieną begėdį ir begėdę.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.