Dėl kokių priežasčių poros skiriasi dažniausiai?

Naujame „Nebegėdos“ žinių epizode pakalbėkime apie skyrybas ir dažniausias jų priežastis. 

Dėl kokių priežasčių poros skiriasi dažniausiai?

Skyrybų finansų analizės instituto duomenimis, pagrindinės priežastys, kodėl žmonės skiriasi Jungtinėse Amerikos Valstijose, yra nesuderinamumas, neištikimybė ir finansinės problemos.

Kada skyrybas inicijuoja vyrai, o kada – moterys?

„Huffpost“ rašo, kad vyrai yra linkę inicijuoti skyrybas tuomet, kai jie nesijaučia mylimi ir vertinami, o moterys yra linkusios skirtis, kai joms tampa nuobodu santuokoje ir patiria emocinio bei intelektualinio ryšio trūkumą. 

Ar tai, kad skiriasi jūsų draugų pora, gali daryti įtaką ir jūsų pačių skyryboms?

Remiantis tyrimais, jeigu jūsų poros draugų pora skiriasi, tikimybė, kad jūsų pora taip pat iširs, padidėja net iki 147 %. O kolegos skyrybos tavo skyrybų tikimybę padidina tik iki 55 % procentų. Tačiau jeigu turite vaikų, tikėtina, kad išorinės skyrybos jūsų santykiams įtakos neturės.

 

Dar daugiau įdomių faktų apie skyrybas ir dažniausias jų priežastis sužinok naujame „Nebegėdos“ žinių epizode.

Šį sezoną pristatome ne tik atsinaujinusią tinklalaidę SULTYS, bet ir naują rubriką – „Nebegėdos“ žinias! Jos visus begėdžius pasieks kas antrą pirmadienį, 19 valandą. Kiekviename „Nebegėdos“ žinių epizode supažindinsime su įdomiais faktais apie seksą, santykius ir kitomis mūsų klausytojus dominančiomis temomis.

 

Epizodo vedėja: Klaudija Lukošiūtė

Vaizdas, montažas, garsas„Fast Focus“

Makiažas: Deimantė Kazėnaitė

Studijos dizainas: Monika Miltenytė ir Linas Jurevičius

Muzikos autorius: Martynas Gailius

Taip pat žiūrėk antrą žinių epizodą: NEBEGĖDA ŽINIOS: 7 faktai apie seksą

 

Komentarai (1)

  • MylimStatistika

    Sveiki, labai nepatikimai atrodo kai sakot tikimybe ir naudojat procentus :). Sakykit esama tikimybe padideja 1.47 karto (galbut?) – nelabai gali buti jog mokslineje publikacijoje butu praleista tokia terminologijos spraga. Tas 147% atrodo jog ne tai kad si karta uztikrinai (100%, tikimybe 1.0) issikirsi, bet dar ir antra kart sudarius pora dar lieka 47% jog issiskirsi (na ir galybe kitu interpretaciju) :).

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.