Dalykai, susiję su seksu, apie kuriuos garsiai nekalbame

Nuotrauka: Contobro

Mes mėgstame pasidalinti sekso laimėjimais ir puikiomis akimirkomis. Visgi seksas būna įvairus, ne tik džiuginantis: keistas, nejaukus, kartais ir nesėkmingas. Visiems be išimties. Retai kada atvirai dalinamės nepatirtų orgazmų skaičiumi ar parodome savo prabangią sekso žaislų kolekciją. Todėl šiandien apie nejaukius dalykus pakalbėsime už jus.

1. Seksas nėra visada spontaniškas ir sklandus kaip filmuose.

Filmai sukuria nerealius lūkesčius seksui. Čia net pirmoji patirtis dažniausiai einasi sklandžiai, romantiškai ir be didelių keblumų. Vis dėlto mylėdamiesi dažniausiai būname nerangūs: šokinėjame ant vienos kojos, nusiimdami kelnes, karštligiškai ieškome prezervatyvo, nevikriai keičiame pozas. Visa tai yra įprasta sekso dalis, tad neturėtume išgyventi, kad viskas nevyksta lyg televizoriaus ekrane ar mūsų fantazijose.

2. Mažiau tylos – daugiau bendravimo.

Tikėkimės, kad niekam nėra staigmena, jog kalbėjimasis ir dalinimasis patirtimi su partneriu (-e) – gero sekso paslaptis. Jei apie tai kalbatės prieš, per ir po sekso, tada laikykitės ir ruoškitės geriausiam seksui gyvenime!

Prieš sueitį papasakokite partneriui (-ei), kas jus labiausiai jaudina ir kokių veiksmų nepageidaujate. Sekso metu pasakykite, kas veikia ir kas patinka, o kur galima būtų „stipriau“, „kairiau“, „lėčiau“ ir t. t. Po sekso, kol dar mėgaujatės vienas kito kūno šiluma ir glamonėmis, aptarkite, kas padėjo pasiekti orgazmą ir kokių veiksmų turėtumėte imtis, kad malonumą pajustumėte ir kitą kartą.

3. Daugybė įvairaus amžiaus porų naudoja lubrikantą.

Vis dar vyrauja įsitikinimas, kad lubrikantas skirtas tik turintiems seksualinę disfunkciją. Bet tiesa ta, kad jis kiekvieną patirtį padaro geresnę, nepaisant to, koks jūsų amžius. Lubrikantas palengvina įsiskverbimą, todėl malonų slydimą jausite viso sekso metu. Juk taip gera, kai viskas slysta lyg per sviestą (tiesiogine šio posakio prasme)! Dar neišbandei? Griebk vandens ir silikono pagrindo lubrikantą „Überlube“, pasižymintį lengvumu ir ypatingu slydimu. Lubrikantas nepaliks jokių dėmių, o po naudojimo oda išliks ypač švelni.

4. Įsiskverbimas į makštį – tikrai ne visiems geriausia ir tinkamiausia sekso forma. Ir tame nėra nieko blogo!

3 iš 4 moterų nesugeba patirti orgazmo vaginalinės sueities metu. Ką tai reiškia? Kad yra daug daugiau būdų moteriai patirti orgazmą, nei mūsų gerai žinomas „kišk ir trauk“. Suteik savo partnerei nepamirštamą malonumą, stimuliuodamas klitorį sueities ar oralinio sekso metu, o jei besimylint klitorį dar paglostysi vibratoriumi „Mimi“, pasiekta kulminacija akimirkai nuskraidins į kitą planetą. Viskas, ką turi žinoti apie klitorį, yra čia.

Džiugu dar ir tai, kad orgazmai nesibaigia vien su klitoriu. Viena jautriausių ir savo orgazmais kūną drebinančių vietų yra G taškas. Jį atradus ir išmokus tinkamai liesti, atsiveria durys į nepamirštamą malonumą. Daugiau apie tai skaityk tekste „Orgazmų rūšys: G taško orgazmas“.

5. Netvarka, likusi po sekso, tikrai nėra seksuali.

Poros po sekso į švarią, tobulai paklotą ir jaukią patalynę atsigula tik filmuose. Iš tiesų keliamės pasiimti popierinių rankšluosčių ir nusišlapinti, kad išvengtume pūslės uždegimo. O vėliau deramės, kuriam teks gulėti šlapioje nuo prakaito ir kitų skysčių vietoje… O kur dar po visą kambarį išmėtyti drabužiai…

6. Greičiausiai kartu nepatirsite orgazmo.

Tai – dar vienas filmų sukurtas melas. Iš tiesų patirti orgazmą vienu metu – mažai šansų, nes mūsų kūnai skirtingi ir veikia pagal „skirtingus laikrodžius“. Svarbiausia, kad stengtumeisi ir dėl savęs, ir dėl savo partnerio (-ės), ir galiausiai abu apdovanotumėte vienas kitą malonumais, o vėliau galėtumėte mėgautis įspūdžiais skęsdami vienas kito glėbyje.

7. Sekso žaislai – dažnai aptinkami porų miegamajame.

Turbūt į galvą nešauna paklausti draugų, ar jie naudoja seksui skirtus žaislus. Tačiau jei pradėtume to teirautis, tikriausiai stipriai nustebtume, kiek pažįstamų lovoje iš tiesų pasitelkia vibratorius, penio žiedus ir lubrikantus. Taigi, sekso žaislai nėra kažkas neįprasto ar reikalingo tik žmonėms, turintiems seksualinių disfuncijų. Šios priemonės skirtos pagerinti mūsų seksualinę kasdienybę.

Kiekviena nauja poza, veiksmas ar daiktas miegamajame įneša šiurpuliukų ir pakeičia mūsų lytinį gyvenimą į gera. Net jei ta „naujovė“ nėra mums priimtina, ji visada skatina kalbėtis ir pagilina tarpusavio ryšį. Pasiūlykite partneriui (-ei) miegamajame išbandyti vibratorių poroms. Daugiafunkcinis vibratorius „SATISFYER PARTNER MULTIFUN“ – puikus pasirinkimas poroms, ieškančioms dar neregėtų naujovių ir tiems, kurie trokšta kuo universalesnio žaislo, nes šis turi net 14 skirtingų panaudojimo būdų.  Vibratorius poroms „LELO TARA“ vienu metu stimuliuoja G tašką ir varpą suteikdamas malonumą abiem partneriams, o „EVA II“ stimuliuoja klitorį ir jo nereikia prilaikyti rankomis. Tad pirmyn, leiskitės į paieškas!

8. Sekse pilna keistų garsų.

Filmai prastai mus paruošė ir tikroviškiems sekso garsams. Ne tik mūsų dejonės gali išsprūsti netikėtais balsais (tai irgi pasitaiko gana dažnai), bet ir mūsų kūnai dažniausiai skleidžia įvairiausius garsus viso sekso metu. Virškinimas, iš makšties išeinantis oras, nuo prakaito limpantys kūnai, o dar girgždanti ir besitrankanti lova. Tiesiog puiki sekso simfonija! Daugiau apie tai, kodėl mes skleidžiame tiek garsų sekso metu, skaitykite čia.

9. Alkoholis retai pagerina lytinę sueitį.

Žinoma, šiek tiek alkoholio tikrai gali sumažinti įtampą ir padeda atpalaiduoti kūną ir protą. Tačiau didesnis alkoholio kiekis tikrai pradeda jaukti mūsų hormonų gamybą ir biologinius procesus, kurie sekso metu privalo būti pačios geriausios formos.

Vyrams, padauginus alkoholio, gali atsirasti erekcijos sutrikimų. Moterims tai gali sukelti makšties išsausėjimą. O to tikrai niekas nenorėtų. Tad vartokime alkoholį saikingai!

10. Patirti orgazmą ne kiekvieną kartą – normalu.

Tiesa yra tokia, kad ne visos moterys ir vyrai kiekvienos sueities metu patirs orgazmą. Tenka su tuo susitaikyti. Sunku pasakyti, koks patirtų ir nepatirtų orgazmų santykis turėtų būti. Tačiau nesėkmės neturi tapti priežastimi nesimylėti. Žinoma, norėtųsi kuo didesnio patirtų orgazmų savo ir partnerio (-ės) naudai. Vis dėlto svarbiausia, kad abu partneriai apie tai kalbėtųsi ir vienas kitą palaikytų. Empatija, atida vienas kitam ir kalbėjimasis stiprina santykius ir padeda išgyventi nemalonias akimirkas, kurių pasitaiko seksualiniame gyvenime.

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.