„Dalį vestuvių atsėdėjau tualete“ ir kitos juokingos vestuvių istorijos iš sekėjų lūpų

Vestuvės yra tikrai ypatinga ir nuostabi šventė – su tuo nepasiginčysi. Tačiau stresas, kurį patiria tiek jaunieji, tiek šventės dalyviai yra sunkiai apibūdinamas – iš to gimsta daug juokingų istorijų, klaidų ir tokių gėdingų nuotykių, kuriuos iš karto po vestuvių norisi tik pamiršti.

Ta proga paklausėme begėdžių apie jų patirtis savo arba artimųjų vestuvėse. Su kokiais gėdingais įvykiais teko susidurti jiems? Kokių klaidų nereikėtų kartoti per savo vestuves? Laikas pasijuokti!

Juokingos istorijos vestuvėse iš sekėjų lūpų 

Dalijamės 15 juokingiausių ir keisčiausių sekėjų istorijų, nutikusių per vestuves.

Sekėjų vardai pakeisti, siekiant išsaugoti anonimiškumą.

Kornelija: Suplyšo mano būsimo vyro kelnės prieš pat einant į bažnyčią.

Martyna: Važiuojant į fotosesiją su jaunimu ir jaunaisiais, baigėsi linksmybių mašinos kuras pagrindiniame kelyje į Palangą… Mašiną teko stumti.

Austėja: Jaunoji sekančią dieną po vestuvių susipyko su vyru, kažkas ją pasiėmė iš sodybos ir dar pakeliui jaunoji išmetė vestuvinį žiedą.

Laura: Jauniesiems draugai dovanojo dovanas, kurias, žinom, jie tikrai panaudojo, bet jaunieji vis tiek pasakė, kad turėjo dovanoti ne šias dovanas, o vokelį su pinigais. Tai tuomet draugai tiesiog pervedė jauniesiems tuos pinigus į sąskaitą.

Monika: Apkaltino liudininkę, kad šventę sugadino ir kad pinigų voke nebuvo 100 eurų. Pati nuotaka visą šventę organizavo ir, kaip matom, – nelabai kaip.

Asta: Ėjau į nepažįstamų vestuves. Jie buvo mano partnerio seni draugai. Dalį vestuvių atsėdėjau tualete.

Diana: Vestuvių diena buvo labai šalta ir kai atėjo laikas sodyboje pjauti tortą, viršutinis jo sluoksnis buvo beveik visiškai nukritęs.

Klaudija: Fotografė pamiršo, kur paliko mašiną – fotosesija sutrumpėjo perpus.

Gintarė: Išeinant iš bažnyčios liudininko švarką „apdirbo“ praskrendantis balandis… Bent jau laimingas gyvenimas laukia jaunųjų.

Ugnė: Dvi vestuvėse dalyvavusios merginos (kaip svečiai, ne kaip pamergės) atėjo vilkėdamos vienodom suknelėm. Vienos nejaukiausių ir juokingiausių momentų mano gyvenime.

Rita: Po vestuvių vyras iškilmingai nešė mane per tiltą, už kažko užkliuvo ir nugriuvo kartu su manimi rankose. Gerai, kad abu tik mėlynėmis atsipirkom.

Justina: Draugai savo vestuvėms buvo nusamdę labai prastą smuikininkę, tai puse ceremonijos sunkiai sekėsi sulaikyti juoką klausantis to griežimo. Pamoka ateičiai – muzikantus šventei reikia rinktis labai atsakingai.

Ignė: Vakarinėje vestuvių dalyje susitiko du išsiskyrę, bet tai pačiai draugų kompanijai priklausantys asmenys ir pusę vakaro prie visų pykosi ir rėkavo vienas ant kito.

Sofija: Vienose vestuvėse jaunojo tėtis tiek šoko, kad netyčia atsitrenkė ir nuvertė visą pyragėlių padėklą.

Rasa: Vyras griebė žiedą iš indo ir užmovė man savo. Stebėjomės, kodėl ant jo piršto taip sunku užmauti žiedą.

 

Turi juokingą istoriją iš savo arba savo draugų vestuvių? Pasidalyk ja komentaruose!

Komentarai (2)

  • Valentina

    Ceremonijos pabaigoje kunigas net neužsiminė apie bučinį, tai taip ir likom nejaukiai trypčioti kol svečiai stojosi iš suolų ir ėjo iš bažnyčios 😀

    reply
  • INA

    Mano laikais bivo tokia nelemta tradicija , nešti nuotaką per tiltą. Žinoma, gerbiu saviškį , nes jis mane nešė ir buvo man toks vikingas , deja … pasekmės jam buvo liūdnos , nes negalėjo per savo šventę nei šokti , nei sėdėti , nei vaidint , kad gerai jaučiasi. Ko gero persitempė( aš buvau gan dručkė) ir gavo dovanų hemorojų 🙈

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.