Begėdžiai bernai apie seksą

Šiandien kalbamės su begėdžiais bernais apie seksą: Linu, kuris buvo nebegėdos video apie moterų malonumą vedėjas bei Kristijonu ir Džiugu, kurie yra mano bičiuliai. Tinklalaidę vedžiau kartu su savo drauge, aktore ir režisiere Julija Šatkauskaite, kuri dėmesingiems nebegėdos sekėjams puikiai pažįstama yra iš ankstesnių tinklalaidžių ir stand upo Vilniuje.

Įspėju: tinklalaidėje nesivaržydami keikiamės ir vartojame visokius išsireiškimus, kuriems kai kurių klausytojų ausys gali būti alergiškos. Jei tai apie jus – apeikite šį pokalbį.

Ar vyrai tarpusavy kalbasi apie seksą? Kokius jausmus kėlė pirmosios lytinės patirtys? Ką jie įvardija, kaip prastą seksą? O kas jį padaro puikiu?

Kviečiu klausytis!

Klausykite taip pat: Begėdės mergos apie seksą

Dėkojame Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai
Epizodo kūrėja/balsas/montažas Beata Tiškevič
Epizodo pašnekovai: Linas Marcišauskas, Džiugas Eidukas, Kristijonas Vasiliauskas
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Aurelija Krikščiūnaitė

Komentarai (17)

 • Guoda

  Palyginus su panų pokalbiu, šis buvo visiškai vanilla 😃. Nustebtumėt, kokie “pošli” bernai būna, kai lieka vieni. Dabar atrodė kiek susikaustę. Spėju dėl to, kad kompanijoje buvo moterys. Buvo klausimas: kas svarbiausia sekse? Atsakymas: artumas. Nu cmon 😃, mes norim pozų, fetišų, crazy/gėdingų storių. Gal reiktu kada vaikinukus vienus palikti kambariuke podcastui? Gal net ir po šimtą gramų prieš pokalbį? 😃😃 ohoho tada kaip pasipiltų istorijų 😃

  reply
  • Greta

   Tikrai būtų įdomu kaip vaikinai vieni šnekėtų. Kai merginos dalijosi savo pasakojimais buvo tikrai įdomiau ir gyvenimiškiau. O vaikinai jau taip nedrąsiai, tarsi tas seksas visada tyras ir kažkoks sakrališkas. Žinoma, tikrai džiugu ir malonu, jog būtent šie vaikinai į merginas nežiūri kaip į daiktą, na bet manau vistiek visko ir visokių būna ir būtų įdomu išgirsti tokius pasakojimus.

   reply
  • Vyras

   Pošli bernai būna tie, kur, pašnekovų žodžiais, masturbuojasi kitų kūnais, su tokiu požiūriu į seksą arba tiesiog paaugliai, kuriems hormonai spaudžia. Čia gi buvo normalus vyrai gerbiantys save ir partneres.

   reply
 • Rasa

  Kamooon vyrukai!!!!
  Taip jau apie nieką… Merginos kaip ir bandė jus užvedinėti, bet nelabai sėkmingai.
  Tuo tarpu merginų podcastas buvo superinis!!!

  reply
  • Justė

   Visiškai sutinku! Kokie tokie kuklūs pasirodė. Ne tokie atviri kaip kad mergos, kurios taip dėjo, kad buvo wow!
   Anyway buvo smagu pasiklausyt 🙂

   reply
 • Aura

  Visiškai šįkart pritariu vyro nuomonei. Man taip pat podcast’as su vyrais pasirodė daug brandesnis, turiningesnis ir tuo pačiu subjektyviai įdomesnis. 🙃

  reply
  • Dalia

   Jo, man irgi vyrų pasisakymai pasirodė gerokai brandesni, šmaikštesni, jautresni, adekvatesni.

   reply
 • P tyrinėtoja

  Tarp kiaušų ir anuso tas taškas stimuliuojamis išoriškai gali uždelsti orgazmus. Su buvusiu vaikinu, kuris buvo atviras idėjoms ir po perskaitytu jūsų straipsniu apie tašką P nutarėm pabandyti. Analiniu būdu nepasitvirtino, nes visą laiką jam atrodė, kad tuoj apsiskakos. O išoriniu, darant blowjobą – oralinis užsitęsė iki 3 valandų. Neklauskit kokia buvo burnos būklę likusią savaitę, nes nepavydėtina. Bet to taško stimuliaciją apibūdino, kaip ganėtinai malonią, daug kartų jam atrodė, kad tuoj tuoj baigs, bet toliau stimuliuojant P tašką viskas švelniai nuslūgdavo ir jis nebaigė visas 3 valandas. Nu ir taškas buvo stimuliuojamas įsibėgėjus blowjobui. Bandžiau tą patį “triuką” su dabartiniu fuck buddy, tai net neradau. Bet jis daug daužo dūmų, tai ir su erekcija problemų kartais būna.
  O šiaip, tai norėjau padėkot už jūsų veiklą, nes tiek mano draugystė su savo kūnu stipriai pakito, tiek su kitais. Dar nesu patyrusi vaginalinio orgazmo, bet seksas tapo žymiai geresnis, kai išmokau su partneriais kalbėti. Ačiū. 🙂

  reply
  • P tyrinėtoja

   Ai ir po 3 valandų orgazmo “nuslūgimų” jam atrodė, kad išvis daugiau gyvenime nebegalės baigti, tai tiesiog nustojau stimuliuoti P tašką ir baigė po poros minučių. 🙂

   reply
 • Lukas

  Klausimai tokie lyg Vyrai visi duodasi su daug moterų ir turi daug santykiauja, o Vyrai pernelyg intelektualius vaidina, neatskleidžia savo gyvuliškų instinktų kuriuos manau vistiek pajaučia sekso metu nori to ar nenori.

  reply
 • Greta

  Giriu už iniciatyvą, darbą, kurį darote, bet man, kaip ir daugumai pakomentavusių, merginų podcastas pasirodė daug smagesnis! net susirūpinau, kad ne visada seksui suteikiu tokią dvasingumo prasmę. Juk kartais norisi.. tiesiog gerai ‘pasibirbinti’..:)) Tai vis dėto.. ką reikia su tais kiaušiniais daryti?!??:)) P.S. tikrai svarbu priminti ir prisiminti, kad svarbu kalbėtis, kalbėtis ir dar kartą kalbėtis, bet mes tai darome!:)

  reply
   • Vyras

    Ką daryti su “tais kiaušiniais” pilnas internetas ir tekstinės ir video medžiagos iš paprasčiausio porno, ypač jeigu anglų kalba nesvetima. Technikos/teorijos galima lengvai išmokt, būtų tik noras.
    Bet internetas neatsakys į klausimą – ką daryti su būtent tavo partnerio kiaušiniais arba partnerės klitoriumi… Čia jau reikia ir komunikavimo įgūdžių ir atitinkamų santykių poroje. Kitaip sakant, kaip sukurti tokius santykius, kuriuose tu busi laisvas iškomunikuoti savo poreikius ir priimti partnerio poreikius, čia nearti dirvonai… imho.

    reply
 • Urte

  Su one day stand, esu tokių turėjusi ir tikrai ne vieną. Ir kai susitari su kitu žmogumi dėl to, tikrai nėra jokių nemalonių dalykų. Tiesiog būna susitarimas kūniškiems dalykams ir viskas. Jokių emocijų, jokių pašalinių pokalbių, tiesiog kūnai ir viskas.

  reply
 • Giedre

  Juokinga pačiai kad uzklydau čia, nes man jau virš 35 bet lb smagus balsai:) bet kalbat ne apie seksą at all! čia tiesiog pokalbis apie santykius:))
  Seksas orientuotas į paSItenkinimą, ir linkiu tai atrasti ir nesigedyti! Ypač merginom. Nors ne, abiem. Vyrai LT manau per daug TIKISI patenkinti ir dažnai pamiršta save. Atsipalaiduoti ir pamiršti partnerį, o atrasti pirma – save! Tada randi kontaktą su kitu(arba ne, bet tas būna aišku daug greičiau:)
  Get some toys.. and play!:)

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.