BDSM: kaip išpildyti erotines fantazijas?

Nuotrauka: Dainis Graveris, SexualAlpha

Ar esate su kuo nors mylėjęsi taip, kad visiškai išneštų stogą ir vėliau tą kartą prisimintumėte kaip aistringiausią savo gyvenime? Aš per savo lytinio aktyvumo metus jo taip ir neturėjau. Iki dabar. Bet apie viską nuo pradžių.

Anksčiau buvau vienos nakties nuotykių skeptikė. Ne todėl, kad turėčiau ką nors prieš kitus, ieškančius trumpalaikio malonumo, tiesiog jaučiau, kad tai – ne man. Sakydavau, kad seksui man reikia gilaus emocinio ryšio, o vienos nakties nuotykis – nemaloni patirtis. Taip galvojau net tą patį vakarą, kai išbandžiau one night stand. Kaip visa tai išgyvenau, paklausite? Pasirinkau pusę metų be sekso.

Visa tai mano seksualiniame gyvenime pradėjo nedidelę revoliuciją.

Kaip atskleisti savo fantazijas?

Ilgalaikiuose santykiuose man būdavo nemalonu išreikšti visas savo fantazijas ar fetišus kitam žmogui. Gal jis nemokės to priimti, jam bus nemalonu, nejauku? O gal jis pasibaisės? Kaipgi dabar pasakysi savo ilgamečiam vaikinui, galbūt būsimam vyrui, kad uždėtų tau antrankius ir išplaktų mentele? Juk vėliau abu turėsime grįžti į bendrą buitį.

Tačiau vaikino iš vienos nakties nuotykio galbūt niekada nesutiksiu gyvenime ir man nereikės gailėtis savo atvirumo. To vakaro partneriui išsakiau viską, ko noriu, kas man patinka ir ko nemėgstu, todėl mes ilgiausiai kalbėjomės apie savo fantazijas, fetišus ir tai, ką norėtume išbandyti. Galiausiai jis atliko viską būtent taip, kaip norėjau, ir sakė tai, ką troškau girdėti. Jeigu anksčiau maniau, kad žinau, kas yra labai geras seksas, – klydau. Galiu drąsiai sakyti, kad tai buvo pats aistringiausias seksas mano gyvenime ir prisiminus iki dabar linksta kojos. O svarbiausia – kad iš tiesų tai padarė ne jis, ne aš, bet mes kartu. Vien dėl to, kad išdrįsome kalbėtis atvirai.

Malonūs atsiminimai turbūt nėra geriausias dalykas, kurį išsinešiau iš šios patirties. Svarbiausia – supratau, kas nutinka, kai miegamajame nustoji priešintis savo fantazijoms. Viskas tiesiog sprogsta!

Sekse neturėtų likti vietos drovumui ar suvaržymams (nebent tai būtų antrankiai), tik taip galime sau ir kitam leisti patirti didžiausią malonumą.

Jei tylėsime bijodami ar tikėdamiesi, kad partneris (-ė) telepatiškai perskaitys mūsų poreikius, seksas taip ir liks pilkąja zona.

Tokia patirtis gali padėti atsipalaiduoti, suprasti, kad tavo fantazijos gali būti įgyvendinimas ir nėra ko jų gėdytis. Priešingai, abiem jos gali atnešti daug gero. Dabar matau, kad galėčiau jas prisijaukinti ar bent pabandyti tai padaryti ir ateityje su kitu partneriu.

BDSM: nuo ko pradėti?

Manau, kad kalbant apie BDSM, daug kam prieš akis išdygsta pornografiniuose filmuose matytos iki mėlynumo užveržtos krūtys, skalbinių segtukais suspausti speneliai ir kiti sekso žaislai, sukeliantys stiprų skausmą. Tačiau niekada nebūtina žengti taip toli. O pradėti apskritai galima nuo nedidelių potyrių.

Svarbiausia – komunikacija. Puiki ir jauki pradžia pokalbiui apie seksą yra po sueities. Dažnai po jos dar gulime lovoje, kartais apsikabinę, liesdamiesi vienas prie kito. Tuo metu ir galime paklausti partnerio (-ės), kokių fantazijų jis (-i) turi, kas jį (-ą) jaudina ir ko iš mūsų tikisi. Nustatykite ribas, kas leistina, o kas ne. Žinoma, kai kuriuos klausimus galite vienas kitam užduoti, kai esate susijaudinę, tada atsakyti turėtų būti net lengviau.

Galite pradėti nuo kelių jaudinančių žodžių, šiurkštesnio plaukų truktelėjimo ar lengvo pėrimo. Jei norite surišti rankas ar kojas, pradėkite nuo švelnios skaros, o prie antrankių rankoms ar kulkšnims pereikite, kai trokšite aštresnių pojūčių.

Nepamirškite vis pasiteirauti partnerio (-ės), ar jam (-ai) gera, kaip jaučiasi. Net stipriai įsijautus svarbu suprasti, kad mylisi du asmenys, tad abiem turėtų būti gera.

Virvės, analinis kaištis ar vaškas yra aukštasis pilotažas. Neskubėkite gaivališkai įgyvendinti to, ko nenorite. Net jei partneris (-ė) išsakė savo fantazijas, neprivalote nieko daryti.

Viena aišku – tai turėtų stipriai paįvairinti ir praturtinti seksualinį gyvenimą. Pasitelkę BDSM nepritrūksite įvairių veiksmų ir scenarijų, kuriuos galėsite įtraukti į savo sekso rutiną.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.