Ar meilė stipresnė už mirtį?

Apie šią moterį vienas labai žymus Lietuvos filosofas yra pasakęs: “Draugas – tai tas žmogus, kuris nuo tavęs nepavargsta, kuris nori būti kartu ir priima visą tavo netobulumą. Toks žmogus mano gyvenime yra Jolanta.“ Tas žymus filosofas buvo Leonidas Donskis ir jis kalbėjo apie savo gyvenimo meilę Jolantą Donskienę. Apie Jolantą, kuri 1987 metais baigusi psichologijos studijas, susipažino su klaipėdiečiu Leonidu. Netrukus Jolantos draugystė su Leonidu pavirto bendru gyvenimu, kuris tapo istorija. Jų santuoka ir gyvenimas nusidriekė per Ameriką, Didžiąją Britaniją, Belgiją ir Lietuvą. Jolanta buvo ištikima draugė ir žmona Leonidui visą gyvenimą iki lemtingos 2016 Rugsėjo 21-osios, kada vienas garsiausių Lietuvos filosofų, eseistų, pedagogų, visuomenės veikėjų ir politikų paliko mus ištiktas širdies smūgio… Leonidą ištiko infarktas ir jis mirė Vilniaus Oro Uoste tiksint paskutinėms jo auksinėms minutėms.

Liūdesys yra būsena, kurioje turi apmąstyti, kodėl tu liūdi. O jeigu tu liūdi, tai tu kažko ilgiesi. Ir aš manau, kada aš liūdesį nugalėjau ir mano galvoje atsirado ilgesys, aš pradėjau kurti.

KOMANDA
Už jaukią vietą pokalbiui dėkojame kino teatrui “Pasaka”!
Epizodo vedėjas Saulius Baradinskas
Epizodo pašnekovas Jolanta Donskienė
Garso inžinierė Kata Bitowt
Muzikos autorius Martynas Gailius
Iliustracijos autorė Rugilė Merkevičiūtė
Vaizdo operatorius Evaladas Visockas
Montažas Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė

Komentarai (7)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.