Anoniminiai orgazmai: „Vien nuo minties apie jį man ima niežėti tarp kojų”

Tekstą atsiuntė anonimė
Iliustracija Agnė Čižauskaitė

Savo pirmąjį vyrą turėjau likus gal savaitei iki mano 16-o gimtadienio. Taigi, teoriškai 15-os. Savo pirmąjį orgazmą visai netyčia patyriau gal 19-os. Netyčia, nes atsidūrėm tokioj pozoj, kur gerai suveikė stimuliacija ir aš akimirkos daliai atsijungiau. Nesupratau, kas nutiko, tik buvo labai labai gerai. Vėliau ėmiau domėtis savo kūnu ir savo super galiomis pati, pati supratau, kur turiu save liesti, apie ką galvoti, kad patirčiau orgazmą. Vėliau baigdavau ne visada ir ne su visais partneriais. Ir tada pradėjau draugauti su dabartiniu savo vyru.

Jis buvo mano vienmetis, bet iki manęs turėjęs tik vieną panelę. Man visada kartodavo, kad aš esu sekso deivė, tiek daug visko moku ir žinau. Ir aš jam tikrai rodydavau, kas ir kaip man patinka, man nebuvo gėda prie jo liesti save, nukreipti jo pirštus, galvą, jam kalbėti ar… įsakinėti. Mes greitai susiderinom, aš baigdavau dažnai, tada, kada norėdavau. Kartais jis pabaigdavo man pats, darydamas oralinį ir glamonėdamas mano krūtinę, dažnai – aš būdavau viršuje ir pati privesdavau save iki pabaigos. Dažniausiai galvoj dar sukdavau visokias šlykščias pornūškes ar kalbėdavau jam nešvankybes. Ir atsijunginėdavau, rėkdavau nebevaldydama savęs, subliukšdavau, gaudydavau orą, dar kurį laiką būdavau tokia jautri prisilietimams, kad nenorėdavau, jog mane kas nors liestų.

Nežinau, kada tai pasikeitė. Gal tuomet, kai jis tapo vis labiau priklausomas nuo fakto, kad baigia per porą sekundžių, kad dažnai nutraukdavo viską ir turbūt galvodavo apie sode sukrautas malkas ar neišneštą komposto kibirą. Aš jam nieko nesakydavau, nes vyrui toks dalykas ir šiaip žiauriai nemalonus, bet man visas smagumas jau būdavo sugadintas, kol gulėdavau šalia jo ir laukdavau, kol jis mintyse ištrauks šaknį iš pi ir galės užsiimti manimi ir seksu toliau. Kai jis baigdavo, būdavo žiauriai liūdnas, nusigręždavo nuo manęs ir aš nesuprasdavau, čia buvo gerai ar blogai. Su juo visada būdavau užmerktomis akimis. Baigdavau dažnai ir būdavo gerai, bet jis manęs nebetraukė. Mylėtis su juo tapo žmonos pareiga, kuri įvykdavo gal kartą, gal kelis per savaitę. Jis manęs nebeužvesdavo. Jis man ne(be)buvo seksualiai patrauklus, nors ir žinojau, kad jeigu tik leisiuosi bučiuojama, glamonėjama, jei pati liesiu, po visų įžangų prieisiu prie orgazmo. Šiuos santykius labai gerai apibūdina šaltų ugnelių deginimas naujametinę naktį. Kai pradedi deginti dar 23 val., kartais jos atidrėkusios ir net nesidega, degi vieną po kitos, vieną po kitos, mosuoji jomis, o sudegusias numeti smilkti į sniegą. Išmušus dvylikai dar paleidi bateriją – BOOM, išsitaško su trenksmu. Ir visi eina miegoti.

Bet buvo ir kitas. Mano jaunystės meilė, gerokai vyresnis už mane. Su juo niekada net nepradėjom ir nemėginom derintis: kiek čia prisiderinsi, kai visada greitai greitai ant galinės sėdynės. Geriausiu atveju ant galinės, dar – ant priekinės, vairuotojo pusėje, kur į nugarą įsirežia vairas, kelius nuspaudžia diržo sagtys. Su juo gyvenime buvau du kartus: kurį laiką būdama paaugle ir vėliau – po ilgų metų pertraukos „tik draugystės“, kažkaip vėl atsidūrėm ten, kur pradėjom. Tik jau šį kartą su žilstelėjusiais jo smilkiniais ir mano turėtomis patirtimis ir išmoktomis pamokomis.

Aš su juo beveik niekada nebaigiu, tai yra, nepasiekiu to orgazmo, kurį žinau, kai kelioms sekundės dalims aptemsta akyse, trumpam atsijungi ir būna taip gerai, kad, atrodo, verktum iš laimės. Bet vien nuo minties apie jį man ima niežėti tarp kojų, per šimtąją sekundės dalį apsvaigstu, kai jis ima mane bučiuoti, kai mane išrengia, kai sukiša pirštus į mano apatinius. Aš įsiaudrinu nuo nulio iki šimto milijonų, noriu jo visur, visaip. Stengiuosi neužmerkti akių, mane dar labiau užveda, kai matau jo nuogus pečius, pakibusius virš manęs, raumeningas rankas, jo pilvą, plaukuotą papilvę, vis pradingstančią tarp mano kojų. Viską matau, nenoriu nieko praleisti. Paskui šituos vaizdus suku sau prieš akis, kai būnu viena, kai baigiu pati sau, savo seniai išmoktu būdu. Bet tada man nebereikia nešvankių vaizdų iš porno filmų: užtenka galvoti apie jį, jo smailią šypseną, mano sėdmenis gniaužiančias rankas. Man su juo niekada nereikia lubrikantų, aš visada drėgna, šlapia, dažnai nevalingai squirtinu, po sekso su juo mano kojos dreba, raumenys spazmingai trūkčioja, jaučiu juos ir kitą dieną kaip po geros fitneso treniruotės. Jei galėčiau, nenaudočiau su juo ir prezervatyvų: jis dar vidury veiksmo prisimena ir klausia, ar nereikia?.. O aš švokščiu jam į ausį, kad ne, kad man tas pats, nes nenoriu jo nė sekundei paleisti.

Aš dievinu ragauti ir jausti jo kūno skonius ir kvapus, kai jis man į burną sukiša iš mano vaginos ištrauktus pirštus ar aš darau jam oralinį po to, kai jis jau buvo manyje, man patinka, kai jis baigia mano burnoje, aš dažnai po to jį bučiuoju ir mes dar ir dar kartą apsikeičiam visais įmanomais skoniais. Arba kai jis sukiša man į išangę pirštus. Paskutinį kartą aš jam irgi taip padariau, klausiau, ar jam patinka, o jis šyptelėjo, kad dar nežino. O man rovė stogą vien nuo tos minties, kur dabar mano pirštai, nuo to šiltos, ankštos vietos jam tarp kojų. Bet ne, aš su juo nebaigiu.

Man tik šiaip tas 15 minučių rauna stogą non stop. Aš atsijunginėju atmerktomis akimis, mano smegenys, mano mąstymas nustoja veikti, užtat juslės, pojūčiai suintensyvėja tūkstančius kartų. Kartais aš pareinu namo taip ir nesupratusi, kas čia įvyko (pareinu, nes mes vis dar jo mašinoje, jis mane parveža), bet seksą su juo galėčiau palyginti, kai į dangų viena po kitos paleidžiamos stiprios, ryškios, garsios petardos. Jos nesustoja švilpti, uždegtos viena po kitos vis kyla ir kyla į dangų, sprogsta su trenksmu viena, iš karto kita, ir taip, kol išsprogdini petardų už kokius 300 eurų. Tada visas šlapias nuo nuolatinio lakstymo jas degioti drebančiomis kojomis, nuo žiūrėjimo į viršų skaudančiu sprandu ir nuo garsių sprogimų dar kurčiomis ausimis pareini namo. To didžiojo O nebuvo, bet man jo net nebereikia, nes aš vis tiek apsvaigus it girta po tokių pojūčių.

Komentarai (12)

 • Nesakysiu

  pažįstama.

  reply
 • NYMPHA

  Oho, skaitau, ir, atrodo, apie save… Taip elgdamasi jaučiausi tokia vienintelė blogietė, neištikima savo vyrui, ir t.t.., bet dabar ir kvėpuot lengviau pasidarė, kai žinau, kad nesu viena, kuriai tiesiog nežemiškai gera su kitu…
  Skaičiau šypsodamasi visąlaik, negalėdama patikėt, kad tiek daug panašumų gali būt…
  Tiesiog… žaviuosi mumis, nimfomis. 🙂

  reply
  • Seksas

   Nu jo jei ne viena tada viskas ok, reiškia viskas normaliai…
   Manau abu vyrai iš tikrųjų mylisi vienodai gerai arba vienodai negerai. Žadina viską tik tai kad vyresnis (labiau patyręs), “autoritetas” ir tai kad negalima. Viskas. Stebuklas !!!

   reply
  • Mušeika

   Blogos blogos, bet kaip gerai būna 😏
   Aš irgi šiandien su savo buvau. Per pietų pertrauką, greitai greitai.

   Ir dabar flirtuojam su mano klientu iš darbo. Jis – dvigubai už mane vyresnis ir jau turim progą neužilgo susitikti ir susipažinti artimiau. Ir išbandyt fejeverkus su juo 😜

   reply
   • Jurga

    Juokingas ir nebrandus tekstas 🙂

    reply
 • Kata

  Labai pažįstama.

  reply
 • K.

  Savanaudiškesnės istorijos nesu skaičiusi. “…nieko nesakiau… jis manęs nebeužvesdavo…” – kas čia per absurdo teatras? Nulis pastangų spręsti problemą. Juk šokti ant kito koto yra tiesiog lengviau. Labai gaila vyro, kuris skaitydamas šitą tekstą galbūt atpažins save.

  reply
 • R.

  Taip pažįstama.. Tik aš vyro neturiu ir jis už mane dvigubai. Dvi gu bai vyresnis.
  Bet su juo lovoje, aš it laukinė.. Visko norisi ir taip ne gana. Kad po 2 parų pastovaus mylėjimosi, dulkinimosi ir viso kito, pas mane sausra tokia didelė būna 😂 kitam kartui jau ir lubrikantą turėsiu su savim, nes šiek tiek saad kai ryte prabudus, neįmanoma nieko nuveikt smagaus😂
  Tai už jus gražias, moteris ir jus raguotus, vyrai!

  reply
 • Lėja

  Neištikimybės seksas pats saldžiausias… Tokia pagunda skambint savo eks meilužiui, nuo kurio bandau susilaikyt jau pusę metų ir būti ištikima savo vyrui, bet paskaičius šią istoriją – susijaudinau. Mintyse regėjau mus abu. Patirtis tokia pati – kai rauna stogą ir tiesiog nieko daugiau pasaulyje nėra, ko geistum labiau nei šios akimirkos su juo. Ech, nežinau kiek dar pajėgsiu ištvert. Dievinu save laukinę jo stipriose rankose. Dievinu jo kvapą. Verkiu. Kad be jo negliu.

  reply
 • J.

  Nevedusi, neįsipareigojusi… bet vienas vyras vien tik savo buvimu šalia jaudina iki negaliu. Prieš kelias dienas buvome koncerte, sėdėjo šalia, jaučiau jo kvepalų aromatą, kuris mane tiesiogiai varo iš proto, ir galvoje rezgiau fantazijas, kaip nuplėšiu nuo jo marškinius ir pradedame mylėtis visų akivaizdoje.
  O seksas su juo, kažkas uhhh ohhh ahhh… Prisiminus kaip jis būdamas manyje, ranka suima už kaklo ir jį spusteli, kraujas tiesiog užverda, iškart susijaudinu, žinau kad tuomet esu tik jo, o jis tik mano! Noriu!

  reply
 • XYZ

  Skaitau ir jaučiuosi kaip ateivis, pataikęs ne į tą planetą. Vienas partneris per visą beveik 30 metų “karjerą”, seksas-šmeksas nelabai tedomina ir nesinori, naujo partnerio ieškoti atrodo kaip dar viena misija į kitą planetą ir atrodo – o koks tikslas, negi vien tik dėl šmekso turėčiau dabar pabėgti nuo savo jaukaus, minkšto ilgamečio partnerio? Gal kas patarimą protingą duotų?

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.