Anoniminiai orgazmai: Asta

Tekstą atsiuntė Asta
Iliustracijos autorė Agnė Čižauskaitė

Visuose santykiuose man kartojasi tas pats scenarijus: draugystės pradžioje esu super aistringa, sekso norisi daug ir dažnai, stebinu partnerius savo išmone ir entuziazmu, bet… po metų man viskas pabosta ir aš tampu visiškai aseksuali. Sekso man gali nebūti, o partnerio bandymą kalbėtis su manimi šiomis temomis nukeliu rytojui.

Daug savęs klausinėju, kodėl taip yra: galbūt taip yra dėl to, kad „nukertu“ mistinį ryšį su savo moteriškumo šaltiniu, pasinerdama į darbus ir tikslus? – taip sakytų vedų mokytojai. Galbūt taip yra dėl to, kad augau su mamos reiškiamu pasišlykštėjimu seksu ir santykiais su vyrais. Galbūt taip yra dėl to, kad pirmieji vaikinai buvo stipriai orientuoti į sekso gavimą iš manęs ir to siekė tokiais neskaniais bei bjauriais būdais, kad pamenu iki šiol. O gal aš tiesiog tingiu stengtis ir man visąlaik reikia „šviežienos“? Nežinau.

O gal aš tiesiog tingiu stengtis ir man visąlaik reikia „šviežienos“? Nežinau.

Aš galėčiau sau ramiai ir toliau be sekso gyventi, bet kenčia mano partneris. Be to, kai patiriu orgazmą, o jį aš patiriu kiekvieno lytinio akto metu, tai kitą dieną jaučiu atsipalaidavimą ir man pagerėja nuotaika. Tai mane paskatino ieškoti savo neseksualumo priežasčių ir to, kas man jį sužadina.

1. Man patinka ilga preliudija. Patinka gulėti nuogiems vienam šalia kito ir jausti jo kūno šilumą, odą.

2. Dievinu, kai jis pamažu pradeda liesti mano krūtis, vėliau pereina prie spenelių, kai ima juos bučiuoti. Nuo ilgo spenelių bučiavimo aš patiriu visiškus orgazmus.

3. Man svarbi yra sekso aplinka: buitis, išmėtyti drabužiai, vėsi kambario temperatūra manęs nejaudina. Pastebėjau, kad man labai patinka, kai lauke yra šilta arba karšta, tai kelia ir mano libido. Patinka viešbučių kambariai su šiltom spalvom, raštuotom sienom. Buvimas pirty taip pat sukelia aistrą.

4. Mane labai veikia mano gyvenimo situacija – jeigu daug streso darbe, tai aš tikrai negalvosiu apie seksą.

5. Labai padeda kalbėjimas su partneriu apie visus šiuos dalykus. Jeigu mane traukia kiti vyrai, apie tai irgi pasakau. Pastebiu, kad visiškas atvirumas santykiuose pažadina norą dažniau kūniškai suartėti.

6. Po truputį įjungiame į mūsų seksualines patirtis lubrikantą – mane labai jaudina jo arba mano lytinių organų masažavimas su lubrikantu. Arba krūtų masažas.

7. Neseniai nusipirkau klitoriaus masažuoklį, kurį kartais naudoju viena, o dabar jį įjungėme į mūsų seksualinius žaidimus.

Tai tokie būtų mano atradimai. Nekantrauju ieškoti ir atrasti daugiau, nes, kaip ir jūs kažkada rašėte, pasiduoti yra lengviausia. Turiu paminėti, kad turiu nuostabų partnerį, kuris labai gerai daro oralinį, kuris siekia mane pažinti, turi labai daug kantrybės, nereikalauja sekso ir nekaltina manęs dėl tų ilgų pertraukų be intymaus ryšio, o bando suprasti, ieško išeičių, klausosi jūsų podcastų, skaito straipsnius. Tai gal dar viskas pavyks.

O kas jus lydi į malonumą? Pasidalink savo anoniminio orgazmo istorija man@nebegeda.lt – konfidencialumą garantuojame!

Komentarai (1)

 • Ir man taip

  You are not alone.
  Identiška situacija.
  Kai kirto ligos per kojas, ieškojau mediciniško išsigelbėjimo, mitybos keitimas, milijonas tyrimų, bet viskas vedė, į stresą, neteisingą mąstyseną, vidaus apleidimą, pradėjau dirbti su mintim, protu įvairiose meditacijų praktikose ir psichologo kabinete, ieškoti savyje sėklos, nuostatų ir jas keisti, keisti požiūrį, grįžo didelės limės jausmas smulkmenose, iki ašarų net, meilė sau pradėjo gimti po truputį ir atsigauna libido po 4 metų! Dar pakliba, bet tikrai grįžo noras vėl būti entuziastinga, daryti visokius dalykus, stebinti ir mėgautis!
  Mano atveju, man pačiai buvo netikėta, bet libido streikuoja mano galvoje :))
  Beja viskas apie vėsumą, karštį ir tt atitinka ir man :)) ilgos įžangos ir tt

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.