Anilingas: viskas, ką reikia žinoti

Nuotrauka: Charles Deluvio

Turbūt visi esame girdėję apie analinį seksą, tačiau ar kiekvienam teko susidurti su anilingo sąvoka? Anilingas, angliškai dažnai vadinamas rimming, taip pat gali būti maloni, lėtesnė pradžia norintiems išmėginti analines linksmybes. Šiandien pasakojame apie tai, ką svarbu žinoti trokštantiems išbandyti anilingą ir nuo ko pradėti, kad jis suteiktų malonius pojūčius.

KAS YRA ANILINGAS?

Anilingas yra kito žmogaus išeinamosios angos stimuliavimas burna ir liežuviu. Prisilietimai gali būti sutelkti į išangės kraštą, tačiau liežuviu galima šiek tiek „panirti“ ir į išangės sritį. Trumpai tariant, tai – išangės, srities aplink išangę ir tarpvietės laižymas.

KUO PRIEŠ TAI REIKIA PASIRŪPINTI?

Švara

Tam, kad palaikytumėte išeinamosios angos higieną ir pasiruoštumėte anilingui, tikrai nėra būtina naudoti klizmas ar analinius dušus. Galite tiesiog kruopščiai nusiprausti. Gerai nuplaukite išangės sritį ir pasirūpinkite, kad prieš užsiimant anilingu ji būtų kuo švaresnė ir kvapnesnė. Tai svarbu ne tik partnerio (-ės), bet ir jūsų komfortui. Juk negalėsite ramiai mėgautis svarstydami, ar ta vieta tikrai švari.

Kūno plaukai

Kūno plaukai taip pat labai svarbūs higienai palaikyti. Jeigu sėdmenų ir išeinamosios angos srityje auga daugiau plaukų, turite praustis labai atidžiai. Žinoma, geriausias sprendimas – prieš anilingą plaukus pašalinti. Kodėl tai taip svarbu? Juk plaukai – puiki terpė užsilikti nešvarumams.

NUO KO PRADĖTI ANILINGĄ?

Komunikacija

Integruojant į miegamąjį bet kokią naujieną, neabejotina pradžia yra pokalbis. Abu partneriai turi norėti, sutikti ir, žinoma, tam pasiruošti. O tuomet jau galima judėti pirmyn.

Klitorinis vibratorius „The Frenchman“, 49.99,-

Išbandykite tai su savimi

Jei dvejojate ar nesate pasiruošę tai daryti su partneriu (-e), rinkitės liežuvio judesius imituojantį vibratorių „The Frenchman“. Švelni, liežuvio formą primenanti galvutė suteikia tikrovišką oralinio sekso imitaciją. O kartu nepamirškite naudoti vandens pagrindo lubrikantą.

Kaip pereiti prie anilingo?

Retai užsiimama tik anilingu. Dažnai jis atliekamas kartu mėgaujantis oraliniu seksu. Darant oralinį, judėkite tarpviete link išangės. Liežuvis turėtų būti plokščias, taip nuo tarpvietės juo kilkite iki pat sėdmenų viršaus. Stebėkite partnerio (-ės) reakciją, ar jis (-i) mėgaujasi. Nebijokite improvizuoti, šioje zonoje gausu nervų galūnėlių. Judėkite švelniai ir lėtai, taip išsiaiškinsite, kas partneriui (-ei) tikrai teikia malonumą.

Nepamirškite stimuliuojant analinę angą naudotis tik liežuviu – bet kokie įkandimai gali sukelti skausmą. Dantis pasitelkite tik tokiu atveju, jei partneris (-ė) išskirtinai prašo būtent tokios stimuliacijos.

Vien anilingo greičiausiai neužteks

Klitorinis vibratorius „The Ballerina“, 180,00,-

Nors jis gali suteikti nuostabių pojūčių, nėra lengva patirti orgazmą vien liežuviu stimuliuojant išangę. Tad būkite pasiruošę naudotis rankomis ar pasitelkti sekso žaislą klitorio ar varpos stimuliacijai. Vienas patogiausių ir maloniausių klitorinių vibratorių – į ranką telpanti „The Ballerina“. Dėl savo išskirtinės tekstūros ji itin primena žmogaus prisilietimą. Su 4 greičio ir 3 skirtingais vibracijos režimais atrakinsite duris į patį maloniausią orgazmą.

SAUGUMAS

Taip, atliekant anilingą galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Barjerinės plėvelės naudojimas apsaugos ne tik nuo galimo užsikrėtimo, bet ir nuo įvairių nešvarumų. Jei kyla klausimų apie barjerinės plėvelės naudojimą, į visus atsako sekso edukatorė dr. Nadine Thornhill.

Taip pat labai svarbu oraliniu seksu užsiimti prieš sutelkiant dėmesį į išangę. Svarbu laikytis taisyklės – nuo lytinių organų prie analinės angos bet ne atvirkščiai! Kitu atveju yra galimybė patekti infekcijai.

ATSIPALAIDUOKITE IR MĖGAUKITĖS

Nepamirškite – nėra nieko blogo, jei mėgaujatės anilingu, kol tai darote saugiai! Lygiai taip pat nėra blogai tai išbandyti ir nekartoti arba šio veiksmo apskritai atsisakyti. Svarbiausia, kad jaustumėtės gerai ir patogiai.

Daugiau informacijos apie analinį seksą rasite čia: Analinis seksas – ką apie jį žinoti?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.