Analinis seksas: tabu ar nuostabu?

Kalbėti apie intymų gyvenimą dažnai yra keblu – juk tuo ir brangus intymumas, kad jį gali pasiekti su žmogumi, kuriuo pasitiki, šalia kurio atsipalaiduoji ir gali leisti sau atsiskleisti autentiškiausia forma. Todėl viešai kalbėti apie intymaus gyvenimo detales yra sudėtinga – mes nenorime pažeisti artimo žmogaus pasitikėjimo. Vis dėlto tam, kad seksualinės patirtys būtų įdomios, įvairios ir džiuginančios, kartais reikalinga paprasčiausia informacija.

Šioje tinklalaidėje kartu su seksologu Viktoru Šapurovu ir aktoriumi Vygandu Vadeiša kalbamės apie sekso rūšį, kuri nemažai visuomenės daliai tebėra tabu: analinį seksą. Iš kur kyla visuomenės nusistatymai, kuo ši sekso rūšis yra įdomi ir, žinoma, ką būtina žinoti prieš pradedant analinius eksperimentus.

Seksas yra dalykas rimtas. Aš tai vadinu trigubu džiaugsmu: kai vienas džiaugiasi, kitas džiaugiasi ir abudu džiaugiasi. Tai iš tiesų yra aukščiausias dviejų žmonių meilės taškas. Aš visiškai pritariu, kad jeigu jie sutaria, kad jiems abiem tai tinka, manau, kad tikrai abudu turės iš to džiaugsmo.


Epizodo vedėja: Julija Šatkauskaitė
Epizodo pašnekovai: Viktoras Šapurovas ir Vygandas Vadeiša
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Rugilė Merkevičiūtė
Vaizdo operatorė: Vismantė Ruzgaitė
Montažas: Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė

Komentarai (22)

 • Agnė

  Nusivyliau iš tiesų.. labai subjektyvus pasakojimas iš vyro. Esą neimanoma oralinė sueitis, moterys nesutinka su analiniu seksu.. na, nežinau. Jei vyrukas jaunystėje nieko nebandė, nereiškia, jog ir dabar taip vyksta.

  reply
  • Gabriele

   Sutinku. Tikėjausi šiek tiek atviresnio pokalbio. Didelė pokalbio dalis buvo užimta diskusija apie žarnyno lazdeles, daug užuominų į tai kad tai gali būti nešvaru (nors ir buvo sakoma, kad galima tai sutvarkyti, seksologo tonas buvo tarsi dvejojantis, neužtikrintas. Not sex positive) buvo sakoma, kad moteris nepatirs orgazmo šio tipo sueities metu (???). Kažkaip pritrūko pozityvo

   reply
 • Darija

  Nusivyliau ir aš. Prastoki seksologo komentarai. Klausant susidaro įspūdis, kad jam tai didesnis tabu nei vedėjai. Gal tokiai diskusijai geriau kviestis bent vieną šalininką, o ne tokius: “nežinau ar kada pabandysiu”, “nešvaru” ir pan. Geriausia dalis paskutinės minutės su rekomendacijomis.

  reply
 • Edmundas

  Analiniui – tikrai ne. Fu fu fu!!! Man nehigieniška, man šlykštu. Ta anga skirta tik šalinimui to ko tikrai nereikia. Ir nereikia ten nieko kišti. Ir visi kas pažįstamų tarpe tai darė aš iš jų žvengiu ir garsiai jiems sakau – nenormalūs.

  reply
 • Monika

  Analinis + klitorio stimuliacija = orgazmas. Netgi daug greičiau ir lengviau pasiekiamas.. dėl to tikrai labai nustebino, kai seksologas pasakė jog orgazmo galima beveik nesitikėti. Žinoma reikia labai atsipalaiduoti, man geriausia poza yra gulint ant šono (kadangi ir gulint ant šono galima lengvai pačiai kontroliuoti įsiskverbimą). Jeigu reikėtų būti on top (reaguojant į podcasto patartiną pozą analiniai sueičiai), sunkiau būtų atpalaiduoti raumenis. Aišku daug lubrifikacijos + papildyti sueities metu, jeigu to reikia, kadangi analinė anga greitai sugeria drėgmę. Na ir pradėti labai lėtai, leidžiant įsiskverbti tik varpos galvutei ir vis sutelkiant dėmesį į analinės angos atpalaidavimą. Kartais net nebūtina įkišti visos varpos, dalinis įsiskverbimas gali labai jaudinti. Taip labai, jog dažniausiai baigiu greičiau už vyrą. Ir tada tęsti analinės sueities man nebeišeina, kadangi orgazmo metu susitraukia raumenys ir įsiskverbimas turi baigtis. Na bet tuomet čmiki čmaki fantazija ir abu patenkinti.
  Pats podcastas buvo truputį šaltoko skonio. Ateičiai norėtųsi paklausyti progresyvesnių specialistų, kurie yra susidūrę su analiniu ir turi platesnį žinojimą.

  reply
 • Rūta

  Labai prasta laida. Matosi, kad visiem pašnekovams buvo nepatogu, o ne nebegėda (jei ne dėl techninių analinio sekso apsektų tai dėl socialinių). Kalbama klišėmis, įtvirtinami visuomenėje esantys stereotipai, abu pašnekovai (suprask ekspertai) heteroseksualūs vyrai. Supraskite, kad apsiimdami tokią seksualinės edukacijos rolę tokiomis laidomis jūs tik įtvirtinate tam tikrus tabu. Pasakymai kaip kad “jeigu jau nusprendėte užsiimti analiniu seksu” ką tik praėjus dideliai daliai pokalbio
  apie asociacijas su purvinumu, bakterijomis, skausmu, perša viena išvada – kaip kažkam iš viso gali “užeiti” toks keistuoliškas noras pabandyti analinį. Tokiais pokalbiais jūs tik dar labiau viską nustumiate į sekso paraštes (nes maždaug, o kas iš viso jo galėtų norėti normaliomis aplinkybėmis ? ). Buvo nepatogu už jus pačius žiūrėti šitą epizodą. Kaip pavyzdį žmonių, kuriem tikrai nebegėda kalbėtis apie analinį pasižiūrėkit: https://www.youtube.com/watch?v=pZZmn6a2wwk&fbclid=IwAR3yPhqfPnA9-GrAqgLamTjFRyFPl7OagnX1-ibAMq2xwLNXCW4t_HTOpGk

  reply
 • Atbaidyta

  Po tokio podcast’o išvis praėjo noras analiniam seksui. Dabar tik apie žarnyno lazdeles tik ir sugebėsiu mąstyti sueities metu.

  reply
 • Agnė

  Pritariu ir aš, kad laida nelabai vykusi..trūko pašnekovo su kiek labiau teigiamu požiūriu ar bent žingeidesnio. Jei sunku rasti pasnekovą, gal bent anoniminis praverstų, galit mane pasikviesti kitą kartą 😀Klausydama laidos pasijaučiau kaip kokia keistuolė, nes mes su vyru analinį retai, bet praktikuojame. Orgazmas moteriai tikrai įmanomas 🙂 net ir be papildomos stimuliacijos. Kaip ir oralinės glamonės išangės srityje (abipuses!) gali būti įprastas it labai malonus dalykas. Manau bijanties ar abejojantiems dėl tokio sekso pabandymo ši laida tikrai nelabai padės 🙂 gal tik patarimai laidos gale neblogi.

  reply
 • Praktikantė

  Labai nevykusi laida. Siūlau pasikviesti moterų, kad papasakotų iš moteriškos pusės, su neutraliu arba pozityviu (padrasinančiu išbandyti) požiūriu. Pakvieskite JAUNŲ specialistų, ar kažką su patirtim. Viso podcasto metu jaučiamas neigiamas nusistatymas į analinį, pašnekovams nejauku kalbėti. Pakvieskite kažką pakalbėti anonimiškai,
  Mes su partneriu retsykiais praktikuojame analinį, viskas nuostabu, ypač oralinė stimuliacija. Siūlau neskubėti ir naudoti pakankamai lubrikanto, geriausios pozos iš nugaros, šono arba misionieriaus. Orgazmas tikrai įmanomas, dar intensyvesnis, nei vaginalinis 🙂 neklausykite tų nesusipratėlių ir išmėginkite patys – tikrai nustebsite! 🙂

  reply
 • Gintare

  Visiškai sutinku su beveik visais komentarais. Taip pat kalba kokia buvo naudojama pokalbio metu nustebino. Buvo sakoma kad homoseksuali pora, bet kalbant apie heteroseksualia pora buvoma snekama apie “normalios seimos pora”. Tikrai truko progresivesniu paziuru, ar bent jau nuomones zmogaus kuris is tiesu buvo isbandes sia sekso forma.

  reply
 • Gerda

  Mane stebina, kad pagrinde moterys komentuoja. Mano nuomone analinis seksas yra vyrų išmislas. Nieko tame jaudinančio ir seksualaus nematau, esu tikra, kad to gyvenime niekad nepraktikuosiu. Taip pat manau, apklausus daugiau moterų jos man pritartų. Ir seksologas teisingai pasakė, jog išangė – nepritaikyta sueičiai.

  reply
  • Tomas

   Pritariu Jūsų nuomonei. Vieną kartą pabandėme su žmona (dėl įdomumo) ir nusivylėme. Daugiau bandyti analinės sueities nesinori. Pasiekti tokiu būdu orgazmo nesugebėjome abu, nieko labai jaudinančio nepatyrėme…

   reply
 • Lola

  Oi, @Nebegeda, ka jus patys manote apie si podkasta? Pripazinsiu, nusivyliau.
  P.s analinis orgazmas ne tik kad egzistuoja, bet dar ir yra be galo stiprus ir malonus.

  reply
 • Ramas

  Nustebęs, jog komentarų daugiau dailiosios lyties. Aš visad buvau prieš, man tai atrodė nepriimtina. Nžn, gal tai vakarų kultūra brukama, gal purvasklaida po truputį keitė požiūrį į šią sekso rūšį. Visad maniau, jog tai homoseksualų ar zonos gyventojų paveldas. Bet su amžiumi tos nuostatos pasidarė ne tokios griežtos. Pradžioje pirštu glamonedavau žmonos išangę, dabar liežuviu jau tą darau. Matau jog jai tas sukelia stipresnius pojūčius tai nuo to ir pačiam “stajakas” didesnis 🙂 Gal ir norėčiau pabandyt įsiskverbti su varpa, vien nuo tokios minties sueities metu ateina finišas, bet jei tai įvyktų, galimai būtų nebe ypatingą. Tai apsiriboju tik glamonemis, kas ir pačiam suteikia malonumą. Vat jei ji prisiartintų prie mano rudosios, ar bandytų liesti ar glamonėti, viskas baigtųsi sueities nutraukimu. Tai yra tabu ir vien nuo tokios minties mano kotas 6h/18h rodytų. Net pagalvot baisu. Sutinku su kažkuria komentatore, jog čia atėję iš vyrų. Nes kišt pimpalą ar į makštį ar į analinę, ar į burną yra vyriška prigimtis. Svarbu kišt ir pabaigt. O jau numalšinus seksualinį alkį, galima toliau be nervo gyvent 🙂

  reply
 • Danielė

  Pritariu daugumai ankstesnių komentarų. Tai pirmas Nebegėdos podcastas, kuris nuvylė. Ypač naujos vedėjos nesubrendęs požiūris ir neigiamai nuteikiantys ir nevisad tikslūs specialisto komentarai.

  reply
 • Gabija

  Mane taip pat nuvylė podcastas. Įsijungiau tikėdamasi sužinoti kažką naudingo, nes mums su vaikinu šiuo metu ši tema aktuali, išbandome naujus potyrius. Tačiau išjungiau net neišklausiusi iki galo, specialisto komentarai persipynę su jo asmeniniu neigiamu požiūriu, nėra objektyvūs.

  reply
 • Panele

  Teisingai pasakė pašnekovai, kad kiekviena anga turi savo fiziologinę paskirtį. Ir kišti nereikia ten kažką ko neturėtų ten buti. Pvz yra žmonių kurie specialiai sau sukelia skausmą, nes jiems tai patinka(būna ir tokių!) ir daro savo kūnui žalą tokiu būdu. Ar tai sveika kūnui? – ne. Ar jiems nuo to malonu-taip. Kiekvienas susidėlioja sau pats prioritetus žinoma.jei norisi tai lai ir daro, bet skleisti to visuomenei nereikia ale koks gėris cia

  reply
 • Analinį seksą pabandžiau ir praktikuoju. Bijojau – skaudės ir t.t. Skaudėjo, kol neišmokau valdyti raumens, jausmas nerealus dabar, orgazmą patiriu laisvai, o vaginaliniu būdu niekada neesu patyrusi. Nežinau, gal čia kiekvienam skirtingai. Bet man tai malonu, tai nereiktų sakyti, kad visiems turi būti nepriimtina, šlykštu ar kažkas panašaus. Nereikia kurti stereotipų.

  reply
 • Julija

  Aš iki 27 metų, į analinį seksą žiūrėjau kaip į gana atstumiantį ir nehigienišką dalyką, kad ten galima patirti orgazmą nė negalvojau. Bijojau, kad “išsitampys” išangė, kad ten kažkas įtilptų nė negalvojau, galvojau susižeisiu ar pasigausiu kokia tai infekcija, makštį jei po analinės sueities varpa pateks atgal į makštį. Tačiau, kartą buvau laaabai susijaudinusi ir masturbacijos metu pradėjau liesti išangę nė nepajaučiau kaip po truputi mano pirštai, o po to ir dildo atsidūrė ten. Orgazma analiniu būdu patyriau gana anksti, po kokio 5 bandymo, jis buvo stipriausias orgaaazmas, kada jaustas mano gyvenime, net “squirtinau”. dabar man 32, analinis seksas yra beveik kiekvienos sekso sueities kulminacija. O dėl higienos,po tiek metų, tai tikrai ne visada darausi klizmą ir tikrai nevengiu varpos, ar dildo po ten. Savos bakterijos nesukelia uždegimų! Sakoma jog net šeimos narių bakterijų genai tie patys, nes per laiką apsikeiti. Dar apie išsitampyma, niekas ten neištitampo,dabar naudoju gana didelius dildo, ir vyro varpa nemaža, o ten viskas tvarkoje, napajaučiau pasikeitimu. Žodžiu jauskitės drąsiai! Bandykite po truputį. O kulminacija nepakartojama :)))

  reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.