Analinis seksas: tabu ar nuostabu?

Kalbėti apie intymų gyvenimą dažnai yra keblu – juk tuo ir brangus intymumas, kad jį gali pasiekti su žmogumi, kuriuo pasitiki, šalia kurio atsipalaiduoji ir gali leisti sau atsiskleisti autentiškiausia forma. Todėl viešai kalbėti apie intymaus gyvenimo detales yra sudėtinga – mes nenorime pažeisti artimo žmogaus pasitikėjimo. Vis dėlto tam, kad seksualinės patirtys būtų įdomios, įvairios ir džiuginančios, kartais reikalinga paprasčiausia informacija. Šioje tinklalaidėje kartu su seksologu Viktoru Šapurovu ir aktoriumi Vygandu Vadeiša kalbamės apie sekso rūšį, kuri nemažai visuomenės daliai tebėra tabu: analinį seksą. Iš kur kyla visuomenės nusistatymai, kuo ši sekso rūšis yra įdomi ir, žinoma, ką būtina žinoti prieš pradedant analinius eksperimentus.

Seksas yra dalykas rimtas. Aš tai vadinu trigubu džiaugsmu: kai vienas džiaugiasi, kitas džiaugiasi ir abudu džiaugiasi. Tai iš tiesų yra aukščiausias dviejų žmonių meilės taškas. Aš visiškai pritariu, kad jeigu jie sutaria, kad jiems abiem tai tinka, manau, kad tikrai abudu turės iš to džiaugsmo.

Epizodo vedėja: Julija Šatkauskaitė
Epizodo pašnekovai: Viktoras Šapurovas ir Vygandas Vadeiša
Garso režisierė: Kata Bitowt
Muzikos autorius: Martynas Gailius
Iliustracijos autorė: Rugilė Merkevičiūtė
Vaizdo operatorė: Vismantė Ruzgaitė
Montažas: Natalija Syčinskaja-Kolobuckienė

Nebegėda.lt- viskas apie kūną, seksą ir santykius.

Komentarai (16)

 • Avatar

  Agnė

  Nusivyliau iš tiesų.. labai subjektyvus pasakojimas iš vyro. Esą neimanoma oralinė sueitis, moterys nesutinka su analiniu seksu.. na, nežinau. Jei vyrukas jaunystėje nieko nebandė, nereiškia, jog ir dabar taip vyksta.

  reply
  • Avatar

   Gabriele

   Sutinku. Tikėjausi šiek tiek atviresnio pokalbio. Didelė pokalbio dalis buvo užimta diskusija apie žarnyno lazdeles, daug užuominų į tai kad tai gali būti nešvaru (nors ir buvo sakoma, kad galima tai sutvarkyti, seksologo tonas buvo tarsi dvejojantis, neužtikrintas. Not sex positive) buvo sakoma, kad moteris nepatirs orgazmo šio tipo sueities metu (???). Kažkaip pritrūko pozityvo

   reply
 • Avatar

  Darija

  Nusivyliau ir aš. Prastoki seksologo komentarai. Klausant susidaro įspūdis, kad jam tai didesnis tabu nei vedėjai. Gal tokiai diskusijai geriau kviestis bent vieną šalininką, o ne tokius: „nežinau ar kada pabandysiu“, „nešvaru“ ir pan. Geriausia dalis paskutinės minutės su rekomendacijomis.

  reply
 • Avatar

  Edmundas

  Analiniui – tikrai ne. Fu fu fu!!! Man nehigieniška, man šlykštu. Ta anga skirta tik šalinimui to ko tikrai nereikia. Ir nereikia ten nieko kišti. Ir visi kas pažįstamų tarpe tai darė aš iš jų žvengiu ir garsiai jiems sakau – nenormalūs.

  reply
 • Avatar

  Monika

  Analinis + klitorio stimuliacija = orgazmas. Netgi daug greičiau ir lengviau pasiekiamas.. dėl to tikrai labai nustebino, kai seksologas pasakė jog orgazmo galima beveik nesitikėti. Žinoma reikia labai atsipalaiduoti, man geriausia poza yra gulint ant šono (kadangi ir gulint ant šono galima lengvai pačiai kontroliuoti įsiskverbimą). Jeigu reikėtų būti on top (reaguojant į podcasto patartiną pozą analiniai sueičiai), sunkiau būtų atpalaiduoti raumenis. Aišku daug lubrifikacijos + papildyti sueities metu, jeigu to reikia, kadangi analinė anga greitai sugeria drėgmę. Na ir pradėti labai lėtai, leidžiant įsiskverbti tik varpos galvutei ir vis sutelkiant dėmesį į analinės angos atpalaidavimą. Kartais net nebūtina įkišti visos varpos, dalinis įsiskverbimas gali labai jaudinti. Taip labai, jog dažniausiai baigiu greičiau už vyrą. Ir tada tęsti analinės sueities man nebeišeina, kadangi orgazmo metu susitraukia raumenys ir įsiskverbimas turi baigtis. Na bet tuomet čmiki čmaki fantazija ir abu patenkinti.
  Pats podcastas buvo truputį šaltoko skonio. Ateičiai norėtųsi paklausyti progresyvesnių specialistų, kurie yra susidūrę su analiniu ir turi platesnį žinojimą.

  reply
 • Avatar

  Rūta

  Labai prasta laida. Matosi, kad visiem pašnekovams buvo nepatogu, o ne nebegėda (jei ne dėl techninių analinio sekso apsektų tai dėl socialinių). Kalbama klišėmis, įtvirtinami visuomenėje esantys stereotipai, abu pašnekovai (suprask ekspertai) heteroseksualūs vyrai. Supraskite, kad apsiimdami tokią seksualinės edukacijos rolę tokiomis laidomis jūs tik įtvirtinate tam tikrus tabu. Pasakymai kaip kad „jeigu jau nusprendėte užsiimti analiniu seksu“ ką tik praėjus dideliai daliai pokalbio
  apie asociacijas su purvinumu, bakterijomis, skausmu, perša viena išvada – kaip kažkam iš viso gali „užeiti“ toks keistuoliškas noras pabandyti analinį. Tokiais pokalbiais jūs tik dar labiau viską nustumiate į sekso paraštes (nes maždaug, o kas iš viso jo galėtų norėti normaliomis aplinkybėmis ? ). Buvo nepatogu už jus pačius žiūrėti šitą epizodą. Kaip pavyzdį žmonių, kuriem tikrai nebegėda kalbėtis apie analinį pasižiūrėkit: https://www.youtube.com/watch?v=pZZmn6a2wwk&fbclid=IwAR3yPhqfPnA9-GrAqgLamTjFRyFPl7OagnX1-ibAMq2xwLNXCW4t_HTOpGk

  reply
 • Avatar

  Atbaidyta

  Po tokio podcast’o išvis praėjo noras analiniam seksui. Dabar tik apie žarnyno lazdeles tik ir sugebėsiu mąstyti sueities metu.

  reply
 • Avatar

  Agnė

  Pritariu ir aš, kad laida nelabai vykusi..trūko pašnekovo su kiek labiau teigiamu požiūriu ar bent žingeidesnio. Jei sunku rasti pasnekovą, gal bent anoniminis praverstų, galit mane pasikviesti kitą kartą 😀Klausydama laidos pasijaučiau kaip kokia keistuolė, nes mes su vyru analinį retai, bet praktikuojame. Orgazmas moteriai tikrai įmanomas 🙂 net ir be papildomos stimuliacijos. Kaip ir oralinės glamonės išangės srityje (abipuses!) gali būti įprastas it labai malonus dalykas. Manau bijanties ar abejojantiems dėl tokio sekso pabandymo ši laida tikrai nelabai padės 🙂 gal tik patarimai laidos gale neblogi.

  reply
 • Avatar

  Praktikantė

  Labai nevykusi laida. Siūlau pasikviesti moterų, kad papasakotų iš moteriškos pusės, su neutraliu arba pozityviu (padrasinančiu išbandyti) požiūriu. Pakvieskite JAUNŲ specialistų, ar kažką su patirtim. Viso podcasto metu jaučiamas neigiamas nusistatymas į analinį, pašnekovams nejauku kalbėti. Pakvieskite kažką pakalbėti anonimiškai,
  Mes su partneriu retsykiais praktikuojame analinį, viskas nuostabu, ypač oralinė stimuliacija. Siūlau neskubėti ir naudoti pakankamai lubrikanto, geriausios pozos iš nugaros, šono arba misionieriaus. Orgazmas tikrai įmanomas, dar intensyvesnis, nei vaginalinis 🙂 neklausykite tų nesusipratėlių ir išmėginkite patys – tikrai nustebsite! 🙂

  reply
 • Avatar

  Gintare

  Visiškai sutinku su beveik visais komentarais. Taip pat kalba kokia buvo naudojama pokalbio metu nustebino. Buvo sakoma kad homoseksuali pora, bet kalbant apie heteroseksualia pora buvoma snekama apie “normalios seimos pora”. Tikrai truko progresivesniu paziuru, ar bent jau nuomones zmogaus kuris is tiesu buvo isbandes sia sekso forma.

  reply
 • Avatar

  Gerda

  Mane stebina, kad pagrinde moterys komentuoja. Mano nuomone analinis seksas yra vyrų išmislas. Nieko tame jaudinančio ir seksualaus nematau, esu tikra, kad to gyvenime niekad nepraktikuosiu. Taip pat manau, apklausus daugiau moterų jos man pritartų. Ir seksologas teisingai pasakė, jog išangė – nepritaikyta sueičiai.

  reply
 • Avatar

  Lola

  Oi, @Nebegeda, ka jus patys manote apie si podkasta? Pripazinsiu, nusivyliau.
  P.s analinis orgazmas ne tik kad egzistuoja, bet dar ir yra be galo stiprus ir malonus.

  reply
 • Avatar

  Ramas

  Nustebęs, jog komentarų daugiau dailiosios lyties. Aš visad buvau prieš, man tai atrodė nepriimtina. Nžn, gal tai vakarų kultūra brukama, gal purvasklaida po truputį keitė požiūrį į šią sekso rūšį. Visad maniau, jog tai homoseksualų ar zonos gyventojų paveldas. Bet su amžiumi tos nuostatos pasidarė ne tokios griežtos. Pradžioje pirštu glamonedavau žmonos išangę, dabar liežuviu jau tą darau. Matau jog jai tas sukelia stipresnius pojūčius tai nuo to ir pačiam „stajakas“ didesnis 🙂 Gal ir norėčiau pabandyt įsiskverbti su varpa, vien nuo tokios minties sueities metu ateina finišas, bet jei tai įvyktų, galimai būtų nebe ypatingą. Tai apsiriboju tik glamonemis, kas ir pačiam suteikia malonumą. Vat jei ji prisiartintų prie mano rudosios, ar bandytų liesti ar glamonėti, viskas baigtųsi sueities nutraukimu. Tai yra tabu ir vien nuo tokios minties mano kotas 6h/18h rodytų. Net pagalvot baisu. Sutinku su kažkuria komentatore, jog čia atėję iš vyrų. Nes kišt pimpalą ar į makštį ar į analinę, ar į burną yra vyriška prigimtis. Svarbu kišt ir pabaigt. O jau numalšinus seksualinį alkį, galima toliau be nervo gyvent 🙂

  reply
 • Avatar

  Danielė

  Pritariu daugumai ankstesnių komentarų. Tai pirmas Nebegėdos podcastas, kuris nuvylė. Ypač naujos vedėjos nesubrendęs požiūris ir neigiamai nuteikiantys ir nevisad tikslūs specialisto komentarai.

  reply
 • Avatar

  Gabija

  Mane taip pat nuvylė podcastas. Įsijungiau tikėdamasi sužinoti kažką naudingo, nes mums su vaikinu šiuo metu ši tema aktuali, išbandome naujus potyrius. Tačiau išjungiau net neišklausiusi iki galo, specialisto komentarai persipynę su jo asmeniniu neigiamu požiūriu, nėra objektyvūs.

  reply

Komentuok