Agnė Kulitaitė: „Gyvenimas be orgazmo – varginantis reikalas”

Teksto autorė: Agnė Kulitaitė

Kai gerai pagalvoji, tai ne veltui prancūzai orgazmą vadina mažąja mirtimi (pranc. la petite mort). Tas trumpas akimirkas pakimbi kažkur tarp būties ir nebūties, pasaulis tarsi sustoja, o viskas aplink tampa nesvarbu. Moterys, kurioms šį džiaugsmą jau teko patirti, tikrai su manimi sutiks – gyvenimą tikrai galima skirstyti į PRIEŠ ir PO. Tik, labai gaila, tokių procentiškai turbūt yra panašiai, kiek šią akimirką pasiskiepijusių nuo Covid’o. O gal ir dar mažiau.

Kadaise ir aš turėjau sunkumų patirti TĄ jausmą su partneriu. Būtų buvę lengviau, jei labiau šiuo klausimu pažengusi draugė būtų man papasakojusi tai, ką tuoj pasakysiu. Taigi, kaip už uodegos pagauti sekso malonumą? Važiuojam.

PIRMA TAISYKLĖ: PAŽINTI SAVO KŪNĄ

Pirmoji auksinė ir gal jau netgi banali taisyklė, susijusi su seksu, – kol pati nepažinsi savo kūno bei nesuprasi, kokie ir kaip liečiami taškai jame tave veža labiausiai, bus itin sunku patirti orgazmą su partneriu. Net jei jis turi daugybę patirties, geras rankas ir kitus organus, pripažinkime, jis – ne aiškiaregys. Todėl greta sekso su mylimu žmogumi nenustumkim į šalį ir sekso su mylimiausiu, t. y. savimi. Ir, dėkui laikmečiui, kuriame gyvename, į pagalbą mums gali ateiti daugybė įvairiausių dalykų. Tad neužmirškim karts nuo karto atnaujinti stalčiuko prie lovos turinio – tokia investicija suteikia ne mažiau džiugesio nei nauji bateliai, believe me.

ANTRA TAISYKLĖ: POKALBIS

Pamenate, miegame ne su minčių skaitymo galią turinčiais ekstrasensais, tad iš čia keliaukime prie antro žingsnio – kalbėkime su partneriais ar partnerėmis apie savo norus bei pojūčius lovoje. Tai darydami pamirškime gėdos jausmą. Suprantu, gali būti nedrąsu dėl partnerio reakcijos, kai pasakysi „norėčiau, kad mane smaugtum“ ar kažką panašaus. Bet, kita vertus, ko verti santykiai, jei juose turi vaidinti palaimą (visomis prasmėmis) ir slopinti save? Man ir pačiai buvo nelengva „persilaužti“ ir sekse nesikuklinant prašyti to, ko norisi, bet, žinote, atskleisiu paslaptį. Visi išgirdę mano kartais ir ne pačius tradiciškiausius pageidavimus apsidžiaugdavo, kad seksas nebus valsą Vienos pokylyje primenantis mandagiai nuobodus užsiėmimas.

TREČIA TAISYKLĖ: JOKIOS VAIDYBOS

Su šiuo punktu tikrai sutiks kiekvienas save bei savo partnerę gerbiantis ir ja besirūpinantis vyras. Po velnių, panos, nustokime vaidinti orgazmus! Suprantu, dažnai atrodo paprasčiau minutę pademonstruoti savo aktorinius sugebėjimus, negu klausytis nusivylimo atodūsio po frazės: „O žinai, aš nebaigiau.“ Bet juk suvokiate, kad feikindamos malonumą meškos paslaugą darote sau? Partneris, manydamas, kad viską daro tobulai, kai iš tikrųjų iki to, kas idealu, labai toli. Ar tikrai norime taip apgaudinėti mylimą žmogų, o jam vos išėjus ieškoti vibratoriaus solo partijai? Su solo partija, aišku, nėra nieko blogo, bet dviese juk smagiau, ar ne?

KETVIRTA TAISYKLĖ: SEKSAS PRASIDEDA DAR PRIEŠ JAM PRASIDEDANT

Kitas dalykas, kurį pastebėjau jau senokai, – mums, merginoms, kūno pojūčiai dažnai susiję su procesais, vykstančiais galvoje. Kažkur net teko skaityti, kad moters malonumas priklauso nuo visko, kas vyksta 24 valandas iki sekso. Įsivaizduojate, kokio ilgumo foreplay? Vis tik galvoje turiu tikrai ne tai, kad baigsime tik tada, jei mus parą glamonės. Aišku, tikėtis orgazmą patirti iškart einant į paskutinę bazę nė nespėjus susijaudinti gan naivoka. Bet dabar kalbu apie kitką. Jei su partneriu visą dieną vienas ant kito urzgiate, dėl santykių nuolatos jauti ore kabančią įtampą, perpiet vienas kitą aprėkėte telefonu, tai vargu, ar vakare spragtelėjus pirštais magiškai pavyks atsipalaiduoti. Apskritai, savo kailiu ne kartą patyriau: ne itin jaučiant pasitikėjimą partneriu, kūnas tiesiog įsitempia ir sustingęs lieka net glamonių metu. Tokiu atveju geriausia paklausti savęs, problema tavo trust issues, o gal tiesiog miegi su žmogumi, paliekančiu ne itin daug priežasčių juo pasitikėti? Pastaruoju atveju sprendimas turbūt kaip ir aiškus, ar ne?

kulitaite-tekstasPENKTA TAISYKLĖ: ATSIKRATYKIME MITŲ

Kalbant apie nepasitikėjimą, dažnai jis ateina iš dar vieno žalingo reiškinio – nuo kūdikystės trunkančio stereotipų apie „padorias merginas“ klausymosi. Dalis visuomenės iki šiol mus bando įtikinti, kad dora moteris sekso nenori ir jį vyrui duoda kaip atpildą už buvimą šalia, o orgazmas – apskritai išsigalvojimas dėl neturėjimo ką veikti. Šių mitų idiotiškumą, manau, būtinai apžvelgsiu kitą kartą, o dabar grįžkime prie temos. Pačios pasąmoningai (o kartais ir sąmoningai) patikėjusios, kad merginas dėl jų aprangos, seksualinių partnerių skaičiaus, pomėgių bei iniciatyvumo lovoje galima skirstyti į gerbtinas moteris arba purvinas kekšes, kaip išmanydamos vengiame prieš partnerį ir save pačią pasirodyti pastarosiomis. Net jei tai reiškia liūdną beorgazmį gyvenimą. Jei pajutai, kad gal čia apie tave, mieloji, iš visos širdies patariu – iš savo aplinkos išsimėžk visus misoginistinius mėšlo gabalus ir, jei reikia, susirask adekvatų terapeutą. Ir ne vien dėl seksualinio gyvenimo.

ŠEŠTA TAISYKLĖ: ATSIDUOK PROCESUI

Jei visus šiuos punktus jau esi pritaikiusi savo gyvenime, tačiau palaimos lovoje niekaip nepavyksta patirti, pasidalinsiu dar vienu savo koziriu, įgytu per praktiką. Kartą išgirdau vieną draugę juokaujant, kad nemiga labai panaši į negalėjimą baigti sekso metu – kuo daugiau apie tai galvoji, tuo sudėtingiau pavyksta. O štai nustojus įtemptai mąstyti ir tiesiog atsiduodant procesui, užuot nervinusis dėl rezultato, dažnai įvyksta stebuklų. Beje, tai patarimas, tinkantis beveik visoms gyvenimo sritims.

Būsiu labai laiminga, jei bent vienai šį tekstą perskaičiusiai merginai jis pagelbės nuoširdžiai mėgautis kiekviena mylėjimosi akimirka. Patikėkite, orgazmas – sunkiai su kuo nors palyginamas malonumas, pakylėjantis santykius į visai kitą lygmenį. Tad, panos, nebijokim. Griebkim orgazmus. Jie į naudą ne tik pačioms mums ir mūsų partneriams, bet ir visam pasauliui. Juk žmonės paraudusiais iš laimės skruostais – gražūs žmonės, ar ne?

 

 

Komentarai (1)

  • Martyna

    Žmonės paraudusiais iš laimės skruostais – gražūs žmonės:) puikus straipsnis!

    reply

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.