7 sekso pozos, kai karšta lyg pirtyje

Iliustracija: Rugilė Merkevičiūtė

Kartais norisi lėto, romantiško sekso, susiglaudžiant kūnais, glostant plaukus ir glamonėjant odą. Dabar ne tas kartas. Vasaros karščiai seksą padaro ne tokį malonų, juk viskas limpa ir slysta, o plaukai tampa tokie šlapi, lyg būtų perlieti vandeniu. Bet neturėtume leisti termometro stulpeliui už mus nuspręsti, kada galime mylėtis. Yra sekso pozų, kurios tikrai palengvins karštą laikotarpį, tad galėsite mėgautis malonumais ir šiomis dienomis.

Ledukai

Ledukai, žinoma, nėra „sekso poza“, tačiau toks temperatūros keitimas – nepakeičiamas įrankis atsivėsinti karštą dieną, o taip pat ir sekso metu. Galima palaikyti leduką burnoje, o tada atlikti partneriui (-ei) oralinį. Šaltis burnoje kartu su šiltu kvėpavimu suteiks visiškai naujus potyrius.

Kita idėja – leisti ledukams tirpti burnoje, kol liežuviu ir lūpomis glamonėji partnerio (-ės) kūną, krūtinę, nugarą… Arba tiesiog slysk pačiu leduku per jo (-os) odą. Švelniai pūsk į nuo tirpstančio leduko atvėsintas vietas, suteikdamas (-a) maloniai dilgčiojantį pojūtį.

Jeigu ledukų naudoti nesinori, šaltą pojūtį galite sukurti naudodami tam skirtus gelius. Pavyzdžiui, Nebegėdos parduotuvėje gali rasti šaldantį spenelių gelį „Nipple Play Gel“, skirtas speneliams. Gelis ant spenelių tepamas metaliniu rutuliuku, todėl sukuriamas itin malonus šaldantis efektas. O lūpomis, pateptomis geliu, bučiuodami atvėsinsite ir kitas kūno vietas.

Vibratorius karštai dienai

Prieš pradedant vardyti sekso pozas, reikėtų priminti, kad vibratorius arba masturbatorius taip pat gali padėti atsipalaiduoti, nes labiausiai vėsinantis seksas – su savimi. Jokio slydimo ir sušlapusių plaukų. Vasarą apdovanokite save prabanga su universaliu „The Billionaire“ ir masturbatoriumi vyrams „Men Vibration“.

Universalus vibratorius „The Billionaire“, 54.45 Eur

Apžergimas iš šono

Vyras atsigula ir vieną koją ištiesia, o kitą palieka sulenktą. Partnerė apsižergia sulenktąjį kelią ir nusileidžia žemyn, savo kelius padeda ant pagrindo ir atsisuka į partnerį.

Kodėl ši poza puikiausiai tinka karštam orui? Joje yra visi faktoriai reikalingi vasariškam seksui: minimalus odos kontaktas su maksimalia klitorio stimuliacija, partneriui taip pat lengviau patirti orgazmą įsiskverbiant iš nugaros. Tad ši poza garantuoja tikrą pasitenkinimą abiem.

Riestainis (pretzel)

Patariama šią pozą išbandyti ant grindų, kad kūnas nekaistų gulint lovoje. Moteris guli labiau ant kairio šono, o partneris apsižergia jos kairiąją koją. Koja apveja vyro juosmenį. O tada… na, partnerei nereikia daryti beveik nieko. Tuo ši poza ir puiki. Ji ne tik tobulai tinka vėsioms plytelėms ar grindims, bet ir nereikalauja daug darbo iš moters, tad vėliau nelieka to nemalonaus drėgmės pojūčio plaukuose kaip po intensyvaus sekso karštomis dienomis.

Šuniukas

Visi puikiai pažįsta šuniuko pozą. Moteris atsiklaupia ant keturių, o vyras klūpodamas ant kelių įsiskverbia iš nugaros. Ši poza padeda vyrams, kuriems sudėtinga patirti orgazmą, tai padaryti greičiau. Jos metu galima pirštais ar vibratoriumi stimuliuoti klitorį. Kad būtų dar vėsiau galite įsijungti ventiliatorių ir įsivaizduoti esantys filme „Titanikas“.

Sofos ramstis

Ši poza yra tiesiog nedidelė šuniuko pozos, kuri žinoma kaip „geriausia vyrų draugė“, atmaina. Nors pastaroji poza vyrams leidžia lengvai ir greitai patirti orgazmą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad sekse dalyvauja du žmonės ir abu vienodai nusipelnė malonumo.

Vietoj to, kad atsiremtų ištiestomis rankomis į pagrindą, moteris kūnu užgula sofos atramą, tad poza reikalauja mažiau pastangų ir energijos. O geriausia tai, kad taip daug patogiau glamonėti klitorį.

Pasijodinėjimas joystick’u

Kol partneris, atsipalaidavęs, rankas susidėjęs už galvos, guli ant lovos, moteris užlipa ant jo kojomis į priekį ir jas ištiesia taip, kad šios atsidurtų ties vyro pečiais. Prilaikydama jo blauzdas, partnerė klubus suka aštuoniukėmis, tarsi žaisdama kompiuterinių žaidimų pulteliu.

Lingviniai

Ši poza taip pat stipriai sumažina odos kontaktą, todėl yra labai tinkama karštam metui. Moteris atsigula ant šono, o vyras atsiklaupia iš nugaros kelį iškišdamas jai tarp kojų į priekį, šiek tiek pasilendamas virš kūno.

Daugiau pozų rasite čia: Sekso pozos JOS malonumui

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.