7 idėjos romantiškoms Kalėdoms

Šiemet Kalėdos bus šiek tiek kitokios – tačiau tai tikrai nereiškia, kad reikėtų apleisti tą šventinę nuotaiką ir šventes pasitikti nukabinus nosį. Jeigu planuoji Kalėdas sutikti kartu su savo antrąja puse, turime net keletą idėjų, kaip magiškiausią metų šventę paversti romantiška ir nepamirštama patirtimi.

Kalėdinis filmas ir karšta kakava

Pradėkime nuo paprasčiausios, tačiau visada pasiteisinančios idėjos – jaukaus vakaro susisupus į pledą, kai televizoriaus ekrane – kalėdinis filmas, šalia dega kalėdinė eglutė, rankose garuoja karštas šokoladas su zefyrais, o po pledu glaudžiasi mylimas žmogus.

Tai puiki proga artimiau vienas kitą pažinti. Pasidalinkite mėgstamiausiais vaikystėje žiūrėtais kalėdiniais filmais, kartu peržiūrėkite jau klasika tapusius kalėdinius filmus, kurių nė vienas iš jūsų nėra matęs.

Per šias Kalėdas nepavyks pakeliauti, todėl toks pasimatymas bus ne tik romantiškas, bet ir atsakingas.

Kartu pasigaminkite šventinę vakarienę

Maisto gamyba kartu gali tapti itin smagia patirtimi, todėl nesvarbu, ar tai Kalėdų vakaras, ar savaitė prieš Kalėdas – susiplanuokite sau nekasdienę šventinę vakarienę. Pamirškite visas maisto atvežimo paslaugas ir patys pasiraitokite rankoves. Juk su meile gamintas maistas ne tik bus skanesnis, bet ir įspūdžiai išliks ilgiau.

Jeigu nė vienas iš jūsų visgi nesate žmogus, kuriam virtuvėje suktis yra lengva, galite pasigaminti ką nors paprasto: išsikepti meduolinių sausainių, išsivirti karšto vyno. Visas šias gėrybes vėliau galėsite suvalgyti sėdėdami prie eglutės.

Šokių vakaras skambant kalėdinėms dainoms

Niekas taip gerai neįpučia kalėdinės dvasios kaip visiems puikiai žinomos kalėdinės dainos, mandarinų kvapas ir spindintys papuošimai! Tad ką šiemet siūlome mes – įsijunkite visas namuose turimas girliandas, išjunkite likusias šviesas, išsivirkite karšto vyno, įsijunkite mylimų kalėdinių dainų grojaraštį ir pirmyn į šokių sūkurį! Gal iš pradžių ir skamba juokingai, bet patikėkite – atsipalaiduoti šiuo laikotarpiu tau ir tavo partneriui bus tik į naudą.

Galite šiems šokiams net ir tinkamai pasipuošti – iš spintos išsitraukti geriausius kalėdinius megztinius arba puošnius drabužius, saugomus ypatingoms progoms. Panašu, kad kur nors kitur pasipuošus išeiti kol kas nepavyks – tad kodėl neleidus sau šiek tiek pasidžiaugti ir „pasileisti plaukus“ čia ir dabar?

Pasivažinėjimas automobiliu

Kelionės automobiliu – puiki proga šiek tiek prasiblaškyti. O ypač stebuklingu Kalėdų laikotarpiu. Leiskitės ieškoti kalėdinės nuotaikos papuoštuose kiemuose: pasigrožėkite girliandomis ant namų stogų, languose žibančiomis dekoracijomis ir duris puošiančiais kalėdiniais vainikais. Lietuvoje kasmet vis labiau populiarėja idėja kuo gražiau ir įvairiau puošti savo namus: stogus, duris, tvoras, medžius ir krūmus – beveik viską, ką tik galima.

Masažas ir SPA namuose

Kadangi šias šventes teks praleisti namuose, todėl galite vienas kitam padovanoti SPA dieną neišėjus iš namų. Kartu pagulėkite vonioje (arba palįskite po dušu), užsidėkite veido kaukes, o po tokių procedūrų pasimėgaukite vienas kito masažu.

Įsigykite kitokio masažo aliejaus, kuris ne tik atpalaiduotų, bet ir užkaitintų kraują (patarimai, kaip atlikti tobulą masažą JAM ir JAI). Stebėkite, kai rutuliojasi vakaras – net neabejojame, kad neapsiribosite vien masažu?

Kalėdinių meduolinių namelių puošimo konkursas

Turbūt visi, kurie nors kartą bandė kalėdiškai papuošti meduolinį namelį, žino, kad ši užduotis – ne iš lengvųjų. Tad kodėl nepakonkuravus ir nesurengus tokio namelio puošimo konkurso? Kiekvienas turėkite po namelį ir pasitelkite savo fantaziją – tai ne tik pakels nuotaiką, bet ir pakurstys kalėdinę dvasią.

Smagu tai, kad papuoštus namelius vėliau galėsite padovanoti vienas kitam švenčių proga. Net jeigu ir kreivas šleivas, svarbiausia – pagamintas su meile, ir bus draugiškai suvalgytas prie šventinio stalo.

„Get sexy“ advento kalendorius 

Vaikystėje tikriausiai daugelis esame turėję šokoladinius advento kalendorius, iš kurių kiekvieną dieną iki pat Kalėdų gaudavome po mažą saldainį. Na, šio kalendoriaus idėja panaši – tik vietoj saldainių vienas iš kito gausite šiek tiek… karštesnių dovanėlių.

Galite nusipirkti įvairių smulkmenų (ir ne tik) iš sekso prekių parduotuvės, sudėti jas į nepermatomus maišelius, užklijuoti ant maišelių skaičiukus ir tuomet kasdien iki Kalėdų burtų keliu traukti po vieną skaičiuką ir panaudoti daiktą, kuris tam skaičiukui priskirtas! Iki Kalėdų dar yra laiko, tad gauti prekes kurjerio pagalba tikrai spėsi.

Ir tai nebūtinai turi būti daiktai – viename maišelyje galite įdėti prezervatyvų pakuotę, kitame – raštelį, kuriame parašyta, kokias įdomias sekso pozas išbandysite šiandien, o trečiame – kokį nors poroms skirtą sekso žaislą. Toks žaidimas gali tapti puikiu būdu paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą ir geriau pažinti vienas kito poreikius bei slapčiausias fantazijas miegamajame. Tad drąsiai šokoladinius kalendorius iškeiskite į pikantiškesnius!

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.