5 pozos, kurios padės prailginti lytinį aktą

Pozų iliustracijos : https://www.bustle.com/

Kartais mes pamirštame, kad seksas irgi gali būti laikomas tam tikra meno forma. Tiek skirtingų pozų ir būdų suartėti su savo partneriu (-e), kad galva sukasi. Tiesa, dažniausiai mes (žinome, tikrai nekalbame už visus) ignoruojame faktą, kad seksas yra kur kas daugiau nei vien tik 3 pagrindinės pozos, ir renkamės tas, kurios mums patogiausios, jau daug kartų bandytos ir dažniausiai pasiteisinusios. Tačiau šiandien norime atverti platesnį sekso pozų žinyną. Ir nepaprastų pozų, o tų, kurios gali padėti prailginti lytinį aktą!

Pradedame?

Jojikės (arba kaubojės) poza

Tai visiškai nesudėtinga poza, kurią išbandyti tikrai gali beveik kiekviena pora. Vyras atsigula ant nugaros ir leidžia moteriai jį apžergti, o tuomet greitį, įsiskverbimo gylį ir kitas smagias detales kontroliuoja būtent ji. Mėgstantiems didesnį intymumą, galima pakeisti vyro padėtį – atsisėsti ir atsiremti nugara į sieną ar kažkur (svarbu patogiai jaustis), kol moteris tuo metu įsitaisys jam ant šlaunų. Taip pat galima išbandyti ir kitą variantą: vyras guli ant nugaros, o moteris rankomis atsiremia į lovą ir šiek tiek prigula (kaip nuotraukoje).

Ši poza yra ypatinga tuo, kad moteris labiau susitelkia į savo malonumą. Kadangi nuo šokinėjimo aukštyn–žemyn gali greitai nutirpti kojos, moteris dažniausiai lėtais judesiai trindamasi stengiasi, kad būtų stimuliuojamas klitoris. Tad vyrui tai puiki proga pailsėti, sutelkti dėmesį į partnerės malonumą ir atgauti jėgas.

Šaukštelio poza

Išbandant šią pozą įsiskverbimas gali būti sudėtingesnis, tačiau tik iš pradžių – vėliau tikrai įgusite.

Abu partneriai guli ant šonų, atsisukę į vieną pusę, vyras įsitaisęs šiek tiek žemiau, už moters. Kad vyrui būtų patogiau įsiskverbti, moteris gali šiek tiek pakelti sulenktą koją, o vėliau – mėgautis patirtimi. Pirmiems bandymams galite naudoti lubrikantą – jis sumažins trintį, todėl bus ir lengviau, ir maloniau.

Ši poza padeda prailginti lytinį aktą, nes judesiai yra lėtesni, varpa įsiskverbia ne taip giliai, tad yra ne taip stipriai stimuliuojama. Tai puiki poza mėgstantiems artumą – juk nieko nėra geriau, nei būti stipriai apkabintam (-ai) mylimo žmogaus.

Side by side poza

Ši poza panaši į anksčiau minėto šaukštelio, tačiau šį kartą jūs būsite atsisukę vienas į kitą. Tad taip pat gulkitės ant šonų, vyras šiek tiek žemiau nei moteris. Moteris turėtų apsivyti savo koja vyro liemenį, o tuomet kažkuris iš partnerių ranka „nuvestų“ varpą makšties link. Kaip ir išbandant šaukštelio pozą, iš pradžių gali būti šiokių tokių nesklandumų, bet čia padės praktika ir šiek tiek lubrikanto.

O tuomet belieka mėgautis intymumu. Moteriai patariama stipriau apsivyti partnerio liemenį, kad abu galėtumėte išbandyti įvairius manevrus, padėsiančius geriau vienas kitą jausti. Įsiskverbimas nėra labai gilus, todėl ši poza padės pailginti lytinio akto trukmę, sukurs didesnį intymumą ir trumpą atokvėpio minutėlę, kuri, beje, bus labai maloni.

Sit on the throne poza

Šią pozą perkąsti tikrai labai lengva – vyras turi atsisėsti ant kėdės, o moteris, atsukusi jam nugarą, atsisėsti ant jo kelių ir mėgautis giliu įsiskverbimu. Ši poza primena jojikės, todėl vėlgi visa kontrolė atiteks moteriai. Tai labai paranku, norint prailginti lytinį aktą – moters judesiai turėtų būti lėtesni, labiau banguoti, nes šokinėjimas aukštyn–žemyn greit nuvargina. Toks malonumas garantuotas jums abiem – o ko daugiau norėti?..

Šiek tiek kitokia šuniuko poza

Visiems puikiai žinoma šuniuko poza yra geriau žinoma kaip poza, padedanti su griausmu užbaigti visus sekso žaidimus. Tačiau ši kiek kitokia pozos versija leis ilgiau mėgautis seksu. Kaip ji atrodo?

Pradžia panaši į įprasto šuniuko pozą: moteris atsiklaupia ant kelių ir rankomis remiasi į paviršių, o vyras ant kelių klūpo už jos. Tačiau pamažu moteris turėtų keisti kampą ir leistis ant pilvo, kol visiškai ant jo atsiguls. Tiesa, tuo pat metu prie moters judesių pozos turi prisitaikyti ir vyras, kad neprarastų pusiausvyros arba nenutrauktų lytinio akto. 

O tuomet, kai moteris guli ant pilvo, viskas turėtų vykti panašiai, kaip ir išbandant įprastą šuniuko pozą. Vyras gali būti visiškai užgulęs partnerę arba tik dalinai, laikydamasis ant kelių ir į paviršių atsirėmęs rankomis. Bet kokiu atveju, ši poza nėra tokia intensyvi kaip tikroji šuniuko poza, todėl seksas bus lėtesnis ir taip greit neužbaigsite visų linksmybių.

Taip pat ši poza tinkama G taško paieškoms! Ilgesnis seksas ir G taško orgazmas – we want it!

Kaip kai kurios sekso pozos padeda prailginti lytinį aktą?

  • Visų pirma, kai kurios pozos neleidžia vyrui įsiskverbti taip giliai kaip kitos, todėl mažesnė stimuliacija padeda atitolinti orgazmą.
  • Visų antra, daugelio tokių pozų kontrolę perima partnerė, todėl vyras negali kontroliuoti greičio ir kitų faktorių, lemiančių greitesnę ejakuliaciją.
  • Taip pat daug kas priklauso ir nuo pozos sudėtingumo – jeigu ji reikalauja daugiau pastangų, tikėtina, kad abu partneriai susikaups labiau norėdami išbandyti pačią pozos techniką, o ne pasiekti šimtaprocentinį malonumą.
  • Galiausiai mylimės pasirinkdami lytinį aktą prailginančias pozas, kurios padeda susikoncentruoti į moters malonumą. Vadinasi, vyrai pirmenybę teikia ne savo, o moters malonumui. Būtent dėl to seksas trunka kiek ilgiau.
Taurelės naudojimas turint spiralęTaip pat skaityk: Sekso pozos JOS malonumui

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.