3 tinklalaidės apie santykius, kurios įkvepia mūsų komandą

Tinklalaidės šiuo metu karaliauja daugybės žmonių ausyse: jų klausomės bėgiodami, gulėdami, kur nors skubėdami, o su kiekvienu garsu po truputį aižėja įvairios mūsų nuostatos bei baimės, neretai prapliumpame juokais ar savo problemose pasijuntame nevieniši. Mes, Nebegėdos komanda, gauname labai daug palaikymo ir komplimentų, skirtų mūsų tinklalaidei SULTYS, tad šiandien norime pasidalinti gražiais žodžiais toms užsienio tinklalaidėms, kurios mus ypač įkvepia.

Where should we begin? with Esther Perel

Esther Perel yra santykių terapeutė, knygų autorė, viena įtakingiausių asmenybių. Jos ištempusios ausis klausosi Europa ir JAV tam, kad perprastų ilgalaikių santykių sėkmės paslaptis. Klausydamasis šios tinklalaidės pasijusi lyg vaiduoklis, įsmukęs į terapijos kabinetą, mat toks yra Esther sumanymas – įrašyti gyvas ir tikras porų terapijos sesijas.

Ištiko problema santykiuose? Drąsiai nerkite į Where should we begin? 3 sezonų temas ir, manau, gana greitai rasite porą, atėjusią pas Esther su panašiu klausimu į jūsų.

The Guilty Feminist

Atsargiai klausykis šių pokalbių viešumoje! Nes netyčia vidury ramaus prekybos centro, apsuptas piliečių rimtais veidais, gali prapliupti juokais ir neišeis to paaiškinti. Šioje tinklalaidėje siautėja moterys: netobulos, nuodėmingos, juokingos. Jos pasakoja stand upus apie abortus, nevaisingumą – įvairiausias temas, kuriomis šiaip negalima juokauti. Bet tik ne joms!

Ši tinklalaidė turi nuolatinį leitmotyvą, kai laidos vedėja ir jos svečiai turi pratęsti sakinį: I’m a feminist, but… (liet. aš esu feministė, bet…)

The Guilty Feminist mane įkvėpė pradėti mūsų Begėdžių mergų seriją ir leisti sau drąsiau pašmaikštauti tinklalaidėse.

The goop Podcast

Tai – aktorės Gwyneth Paltrow ir jos kolegės Elise Loehnen vedami pokalbiai apie asmeninį tobulėjimą. Čia galima išgirsti apie tai, kaip Arianna Huffington, Huffington Post įkūrėja, pasakoja apie tai, kas yra amžinoji motinų kaltė, taip pat sužinoti, kuo mums naudingas badavimas, kaip įveikti baimes ir pasitikėti savimi, kuo grįstas kelias į sąmoningumą.

Šie pokalbiai labai lengvai klausomi, o gauta informacija įkvepia imtis pokyčių gyvenime. The goop Podcast mane įtikino, kad kartais pakanka tiesiog dviejų atvirų pašnekovų, kuriems nuoširdžiai rūpi jų pokalbio tema tam, kad tinklalaidės epizodas būtų naudingas klausytojams.

O kokios tinklalaidės yra didžiausias tavo įkvėpimas? Pasidalink komentaruose!

Komentarai (3)

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.