nebegeda komanda

3-iasis „Nebegėda“ gimtadienis: kaip mums sekėsi šiemet?

Rugpjūčio 6-oji „Nebegėdos“ kalendoriuje pažymėta kaip ypatinga diena – gimtadienis, kurį kiekvienais metais pasitinkame itin džiugiomis nuotaikomis. Šiemet švenčiame jau trečiąją šio išskirtinio projekto sukaktį. Dar vieni metai – dar daugiau nepamirštamų patirčių.

„Nebegėdą“ įkūrėme prieš 3 metus, suprasdamos, kaip svarbu kalbėti apie seksualumą. Neturėjusios mokykloje mokslu pagrįsto, dėsningo lytinio švietimo, pastebėjome, kad ši tema mūsų visuomenėje yra vis dar didelis tabu.

Tai, kas yra tabu, iškart puikiai „apauga“ įvairiais mitais, legendomis ir pasakomis!

Mes tikime, kad žinios yra pats geriausias įrankis kurti malonumo kupiną gyvenimą, dėl to jomis dosniai dalijamės su savo bendruomene jau 3 metus. Ir… matome, kad daug kas keičiasi!

Kai pradėjome kurti „Nebegėdą“, menstruacinių taurelių nebuvo galima rasti net vaistinėse, o sekso tema viešoje erdvėje žmonės kalbėdavo tylomis ir taip, lyg tai būtų labai nešvankus dalykas. Dabar vis daugiau žmonių atvirai, drąsiai ir paprastai apie jį kalba.

Kaip augo „Nebegėda“?

Nuo pat „Nebegėdos“ įkūrimo pradžios kasdien tobulėjame, daug skaitome, konsultuojamės su įvairiais specialistais ir nuolat mokomės, kad savo sekėjams ir skaitytojams skleistume kuo aiškesnę ir naudingesnę informaciją seksualumo tema. Bėgant metams išsigryninome daug idėjų, kuriomis norime dalytis su jumis.

Kuo mes tikime?

• Gero sekso reikia mokytis.

• Kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos, todėl būtina gerbti jo asmenines ribas. Sekso ribas – taip pat.

• Ir vyrai, ir moterys yra verti malonumo, todėl abi lytys yra atsakingos už saugų ir pasitenkinimą teikiantį seksą.

• Tam, kad būtume seksualiai patenkinti, mums nebūtini partneriai – masturbacija irgi yra seksas. Tai seksas su savimi.

• Apie seksą poroje reikia kalbėtis – atvirumas daro stebuklus.

• Susidūrus su seksualiniais iššūkiais porose, nereikia nuleisti rankų ir kartu ieškoti išradingų sprendimų: stebint mūsų turinį, įsigyjant sekso žaislų / priemonių ar kreipiantis į seksologus.

• Žodis „kekšė“ yra sena, niekam nebereikalinga atgyvena.

• Seksas yra gražus.

Parduotuvė

Pradėję nuo mažo kambarėlio ir 200 eurų kišenėje, išaugome į parduotuvę – bendradarbiaujame su daugiau nei 20 prekės ženklų iš viso pasaulio. Asortimentą sudaro tik itin kokybiški ir daugiausia į moterų malonumą orientuoti produktai. Žinome savo klientų poreikius, tad su kiekvienu nauju produktu stengiamės begėdžius dar kartą nustebinti (ir, žinoma, sudrebinti jų seksualinį gyvenimą).

2020 metai „Nebegėdai“ buvo pilni labai svarbių laimėjimų. Visų pirma, pasiekėme 0,5 mln. apyvartą be jokių papildomų investicijų. Tai itin didelis pasiekimas prisiminus, nuo ko viskas prasidėjo. Ir tikrai labai motyvuojantis žengti tolesnių pasiekimų link.

Taip pat šiais metais pirmą kartą startavo mūsų sukurti produktai: „Nebegėdos“ kortos „Dviese“ ir „Drauge“. Abu produktai buvo sutikti taip, jog pranoko visus mūsų lūkesčius – vos tik pasirodžiusios prekyboje, kortos buvo išpirktos akimirksniu. Nors jau ruošiame produktų papildymą, žinučių apie kortas gauname kasdien. Turėdamos tokį palaikymą jau galvojame ir apie kitus „Nebegėdos“ produktus, kuriuos norėtume sukurti ir pristatyti bendruomenei.

Kasdien sulaukiame atsiliepimų iš savo sekėjų, pasakojančių apie tai, kaip „Nebegėdos“ turinys ir asortimentas pakeitė jų seksualinį gyvenimą, padėjo pažinti savo kūną, susipažinti su ekologiškesnėmis mėnesinėmis ir pan. Mūsų komanda yra labai stipri – atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, konsultuojame ir padedame atrasti produktą, kuris skirtas būtent jam.

Kasdien auganti begėdžių bendruomenė

Per trejus metus pasiekėme labai daug – ir visa tai mūsų sekėjų – begėdžių – dėka, kurie visą šį kelią mus lydėjo ir skatino kurti.

• Per trejus metus surinkome 77 tūkst. sekėjų instagrame – džiaugiamės, kad tas skaičius vis dar auga. Savo instagramo ir feisbuko paskyrose kasdien dalijamės naudinga informacija, mus įkvepiančiomis mintimis, naujomis žiniomis apie seksualumą, sekėjų linksmomis istorijomis.

• Kuriame tinklalaidę SULTYS – pirmąjį podcast’ą Lietuvoje apie seksą, kūną ir santykius. Palietėme jau daugybę svarbių temų, kalbinome daug įdomių pašnekovų ir su kiekvienu epizodu tobulinome tinklalaidės kokybę. Norime pasidžiaugti, kad naujas SULČIŲ sezonas savo klausytojus pasieks jau labai greitai!

• Įgyvendinome stand-up‘ų ir nebegėdiškų pokalbių renginių ciklus, kurie sulaukė itin daug susidomėjimo. Jeigu tik leis galimybės, planuojame su šiais renginiais sugrįžti jau šį rudenį.

Be viso to, dalijamės nemokamais gidais „Nebegėdos“ bibliotekoje, sukūrėme Porų iššūkį bei Moters malonumo mokyklą (juose taip pat labai aktyviai dalyvavo mūsų sekėjai). Kiekvieną savaitę rašome tekstus, kuriuose dalijamės įvairiais patarimais, įdomia informacija, sekėjų istorijomis, interviu su specialistais ir kita informacija, kuria mūsų visuomenėje kalbama per mažai (arba per tyliai).

Dėkojame TAU, kad esi viso to dalis!

O kaip „Nebegėda“ pakeitė tavo gyvenimą? Pasidalink komentaruose.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.