3 dalykai tavo miegamajam

Miegamąjį galime drąsiai vadinti tvirtove, kurioje po ilgos darbo dienos pamirštame visus rūpesčius, iš galvos išmetame visas nereikalingas mintis, atsipalaiduojame ir pagaliau galime skirti laiko sau. Kad tai padaryti būtų lengviau, geriausia, kad kambarys būtų švarus, patogus ir jaukus, o jaukumui susikurti kartais trūksta visai nedaug.

Šiandienos tekste pasidalysime trimis dalykais, kurie tavo miegamąjį pavers tikra ramybės ir poilsio oaze.

Vibratorius

Niekas taip neatpalaiduoja po sunkios dienos, kaip geras orgazmas. Ir visai nesvarbu, ar jis patirtas kartu su partneriu (-e), ar savo malonumu kuo puikiausiai pasirūpini ir pati. Bet kokiu atveju savo naktinio staliuko stalčiuje pravartu turėti žaislą, kuris padėtų tą malonumą pasiekti. Šiuo atveju – vibratorių!

Smagiausia tai, kad gali rinktis įvairiausių paskirčių vibratorius, su daugybe skirtingų vibracijos režimų, tinkamų solo ir porų žaidimams. Taip pat įvairių formų, spalvų, dydžių – turi galimybę rasti tai, kas tau atrodo priimtiniausia.

Vibratorius padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir geriau susipažinti su savo kūnu. Juk sekso metu sunku pasakyti partneriui (-ei), kas tiksliai tau patinka, kai pati dar to nežinai. Kai atrasi judesius, kurie suteikia daugiausiai malonumo, savo poreikius gali atskleisti kitam – tai gali sustiprinti poros santykius! 

Taip pat viename iš senesnių „Nebegėdos“ tekstų esame rašę apie vibratorių naudą: Štai sekso edukatorė bei tyrėja iš Indianos universiteto dr. Debby Herbenick teigia, kad vibratorių naudojimas turi akivaizdų ryšį su pagerėjusia tiek vyrų, tiek moterų seksualine funkcija – didesne aistra bei susijaudinimu ir lengviau pasiekiamu orgazmu.“

Savo svajonių vibratoriaus ieškok „Nebegėdos“ parduotuvėje!

Oro drėkintuvas

Oro drėkintuvas yra itin naudingas šaltuoju laikotarpiu, kai veikia šildymas ir drėgmės lygis patalpose yra itin sumažėjęs. Patalpoje oro drėgmė turi būti ne mažesnė nei 30–50 procentų, tačiau žiemą ji siekia vos 20 procentų. Dėl drėgmės trūkumo galime jausti nemalonius simptomus, tokius kaip gerklės perštėjimą, išsausėjusią ir elastingumą praradusią odą ir t. t. Tad labai pravartu savo miegamajame turėti oro drėkintuvą – jis ne tik padidins drėgmės lygį, bet ir pripildys kambarį maloniais aromatais.

Taip pat drėgmės trūkumas kambaryje gali itin pakenkti alergijų turintiems žmonėms, kadangi sausame ore dulkės išsilaiko ilgiau. Tokiu atveju drėkintuvas gali tapti tikru išsigelbėjimu.

Ir žinoma, oro drėkintuvą geriausia laikyti būtent miegamajame. Drėgnesnis oras leis lengviau užmigti, ryte bus lengviau pabusti, nejusite nuovargio, kuris dažnai atsiranda dėl pernelyg sauso oro. „Nebegėdos“ parduotuvėje esantys drėkintuvai sukurs itin jaukią atmosferą savo išskirtiniais dizainas ir įvairiomis LED šviesomis. Pavyzdžiui, yra drėkintuvų, kurie šviesdami sukuria žvaigždėtos nakties iliuziją. Argi ne puiki interjero detalė?

Perkant oro drėkintuvą svarbu nepamiršti ir maloniai kvepiančio eterinio aliejaus.

Žaidimo kortos

Vakarus esame įpratę leisti prie televizoriaus arba naršydami internete: domėdamiesi aktualijomis, tikrindami, kas naujo įvyko socialiniuose tinkluose. Nieko tokio taip leisti laiką! Tačiau šiuos užsiėmimus galima paįvairinti – saviugda, pokalbiais arba rašymu! Tai padaryti padės žaidimo kortos iš „Nebegėdos“ parduotuvės.

Tokio tipo kortos sudarytos iš daugybės klausimų įvairiomis temomis: apie šeimą, santykius, seksą, darbą ir daug kitų. Į šiuos klausimus galite atsakinėti kartu su partneriu (-e) arba draugais. Norėdamas (-a) vienas (-a) apmąstyti minėtas temas, taip pat gali pasitelkti šias kortas. Iš visos kortų kaladės ištrauk vieną kortą ir pabandyk plačiai atsakyti į jame pateiktą klausimą. Atsakymus gali užsirašyti ir sąsiuvinyje – tai leis stebėti, kaip bėgant laikui keičiasi tavo mąstymas, dėliojasi mintys.

Tai puiki pramoga prieš miegą – savyje pasikapstyti kartais gali būti labai naudinga.

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.