3 būdai, kurie gali padėti patirti orgazmą

Kiekvienas kūnas yra skirtingas, todėl ir malonumą kiekvienas galime patirti skirtingais būdais. Orgazmo siekimas – ne išimtis. Kol vieniems užtenka tik tiesioginės stimuliacijos pirštais arba ranka, kitiems gali praversti ir papildomos priemonės ir veiksmai.

Šiandien dalinamės 3 patarimais, kaip padėti sau patirti orgazmą.

1. Fantazijų ir atsipalaidavimo derinys

Jeigu orgazmo sieki būdama viena, tau gali padėti tinkamas nusiteikimas ir… fantazijos! Mes dažnai neįvertiname galios, kurią turi mūsų vaizduotė. Tiesiog atsigulk, užsimerk, įsivaizduok šalia savęs gulintį savo partnerį (-ę), Channing Tatum ar bet kokį kitą asmenį, kurį nori įsivaizduoti tokioje intymioje pozicijoje ir pirmyn! Liesdama save, tačiau mąstydama apie tai, kaip tave liečia kažkas kitas, akimirkai tikrai užsimirši ir tai padės tau pasiekti didįjį orgazmą.

Taip pat nežiūrėk į laikrodį – visiškam atsipalaidavimui reikia laiko, tad masturbacijai pasirink akimirką, kai niekur nereikia skubėti. Giliai kvėpuok, viską daryk lėtai. Pagal poreikį susikurk sau malonią atmosferą – galbūt padės seksualios muzikos takelis („Nebegėdos“ puslapyje esame pasidalinę Simonos Burbaitės grojaraščiu begėdiškam seksui) arba keletas žvakių.

2. Vibratorius ir lubrikantas

Vibratorius ir lubrikantas yra dalykai, kuriuos kiekvienas turėtų turėti savo miegamojo spintelėje, šalia prezervatyvų dėžutės. Noras patirti malonumą neturėtų būti laikomas keistu reiškiniu, tad šie du produktai daugeliui jau irgi yra tapę įprastomis priemonėmis, naudojamomis sekso metu.

Vibratorius gali padėti pasiekti orgazmą tiek masturbuojantis, tiek mylintis su partneriu (-e). Pavyzdžiui, moterims reikia ilgesnės stimuliacijos nei vyrams orgazmui pasiekti. Kartais padeda dvigubas veiksmas: kol mėgaujiesi sueitimi, tuo pat metu vibratoriumi galima stimuliuoti klitorį. Tai garantuos greitesnį ir daug intensyvesnį orgazmą. Kartais tokia stimuliacija padeda baigti vienu metu kartu su partneriu – kas gali būti karščiau?

Galite rinktis tokį, kuris fizinį malonumą teiks jums abiem – vibratorių poroms! Pavyzdžiui, „Nebegėdos“ parduotuvėje rasite „Lelo Tara“ porų vibratorių, kuris ypatingas tuo, kad stimuliuoja G tašką ir varpą vienu metu, kol niekas nelaiko vibratoriaus rankomis! Teisingai, vibratorius laikosi pats, tad visą dėmesį galima skirti partneriui (-ei). Labai svarbu suprasti, kad naujovių miegamajame reikia ne todėl, kad kažkas poroje arba seksualiniame gyvenime yra negerai. Tai reiškia, kad gali būti dar GERIAU, dar INTYMIAU ir dar daugiau orgazmų, kuriais galitės dalintis kartu. Sau tinkamiausią vibratorių išsirink ČIA – tikrai nesigailėsi.

Taip pat sekso metu galima pasitelkti ir penio žiedus, ypač vibruojančius, kurie kasdien tampa vis populiaresni vyrų tarpe. Tad kol su partneriu mėgausitės sueitimi, žiedas teiks malonumą jums abiem. Orgazmas – garantuotas. Ir tikriausiai stipresnis nei įprastai. O kur dar tas bendrumo ir intymumo jausmas!

Kartais orgazmą sunku patirti dėl lubrikacijos trūkumo, todėl lubrikantas yra BŪTINAS kiekviename miegamajame. Net jei moteris ir nepasako, kad jaučia tempimą, sausumą ir nemalonų dilgčiojimą, tai nereiškia, kad to nėra. Būkite atviri vienas su kitu, kalbėkitės, įsiklausykite. Lubrikantas pagerins slydimą, todėl seksas bus dar malonesnis. Orgazmai all the way!

3. Išbandyti kitokius judesius ir ritmą

Kad moteris patirtų orgazmą, jai vidutiniškai reikia net 20 minučių stimuliacijos (žinoma, vienoms mažiau, kitoms daugiau, tad nėra vieno tikslaus varianto). Tad jei ir nepavyksta – nenuleisk rankų, tiesiog išbandyk kitokias technikas.

Visų pirma, kai kalbame apie masturbaciją, neatakuok vien tik klitorio – gali pradėti glostyti save nuo kitų vietų, kurios taip pat yra jautrios. Kaklas, pilvas, vidinė šlaunų pusė. Pasimėgauk spenelių glamonėmis. Pasiekusi klitorį taip pat nepulk iš karto. Švelniai spustelėk, gnybtelėk, sukamaisiais judesiais glostyk. Glamones pasitik ir judindama dubenį – tokiu būdu susikursi ritmą, kuris padės pasiekti daugiau malonumo.

Jeigu sunku orgazmą pasiekti poroje, partneris (-ė) galėtų įtraukti kelis veiksmus, kurie padėtų suteikti malonumą. Galima viena ranka stimuliuoti klitorį arba atlikti oralinį, o kitos rankos pirštais galima imtis ir vaginalines stimuliacijos. Tokiu būdu bus stimuliuojami du taškai vienu metu, tad orgazmo tikimybė – dar didesnė. Taip pat svarbu nepamiršti ir skirtingų pozų – net ir stimuliuojant viena poza gali atverti vartus į G taško orgazmą, o kita apskritai neleis patirti nieko ypatingo. Abiejų lyčių anatomijos išmanymas gali nutiesti kelią į tikrą orgazmų šalį.

Tau taip pat bus įdomu: Kaip pasakyti, ko nori sekse?

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.