10 idėjų ypatingai Valentino dienai

Nors daugelis mėgsta skųstis, kad Valentino diena jau seniai tapo komercine švente, niekas nenuginčys, kad būtent vasario 14-ąją kyla noras kaip nors gražiai nustebinti mylimus žmones. Meilė tądien reiškiama įvairiausiais pavidalais: širdelių formos saldainiais, meilės laiškais ir gražiais gestais.

Mums atrodo, kad niekada nereikia praleisti progos nudžiuginti žmogų, kurį myli, todėl dalijamės idėjomis, paversiančiomis šią Valentino dieną įsimintina ir ypatinga.

10 dalykų, kurie padės nustebinti partnerį (-e) per Valentino dieną

Nebūtina daryti viską, ką paminėsime šiame tekste, tačiau kiekviena smulki detalė gali susidėti į vieną nepamirštamą dieną nuo ryto iki pat vakaro.

1. Pusryčiai lovoje

Kadangi šiais metais Valentino diena bus darbo dieną, būtų smagu ją pradėti su gera nuotaika. Pusryčiai į lovą yra tai, ko reikia gerai dienos pradžiai. Pailsėkite nuo įprasto rytinio šurmulio ir suteikite dienai šventiškumo – kartu papusryčiaukite lovoje.

Pagaminkite partneriui (-ei) jo (jos) mėgstamiausius pusryčius ir papuoškite kuo nors, kas simbolizuotų meilės dieną. Galite puošti braškėmis, širdelės formos saldainiais, gražiais pabarstukais ir kuo nors kitu. Puikiai tiks ir ranka parašytas trumpas raštelis su palinkėjimu ar tiesiog žodžiu „myliu“.

2. Maža staigmena į darbą

Prieš išeidami į darbą, paruoškite mažą staigmeną partneriui (-ei). Mūsų pasiūlymai: mielas meilės raštelis ar atvirukas, šokoladukas ar mėgstamiausias mylimojo (-osios) energijos batonėlis. Įdėkite smulkmeną į partnerio (-ės) krepšį taip, kad partneris (-ė) nuvykęs (-usi) į darbą rastų tai – tai bent bus staigmena.

Tokia smulkmena primena, kad šią ypatingą dieną galvojate apie mylimą žmogų, jį vertinate ir branginate.

3. Žinutės darbe

Komplimentų, meilės prisipažinimų ar šiaip mielų žinučių per Valentino dieną tikrai nebus per daug, tad leiskite savo fantazijai lietis laisvai. Parašykite vienas kitam elektroninį laišką arba SMS. Parašykite, kad mylite ir negalite sulaukti vakaro kartu. Tai puiki proga pademonstruoti ir savo sekstinimo įgūdžius. Viliokite vienas kitą pažadais, ką veiksite grįžę namo ir kartu atsidūrę miegamajame.

4. Bendri pietūs

Valentino diena švenčiama tik kartą metuose, tad visai natūralu, kad norisi ja pasimėgauti kartu su mylimuoju (-ąja). Net jeigu tą dieną ir dirbate skirtingose vietose, galite susitikti pusiaukelėje ir drauge papietauti!

Jeigu to padaryti visgi nepavyks, galite užsakyti pietus į partnerio (-ės) darbą ir taip jį (ją) nustebinti.

5. Karščiu pulsuojanti dovana

Nesvarbu, ar skaičiuojate ne pirmus santuokos metus, ar kartu esate vos pora mėnesių, karšta dovanėlė tiks visoms progoms. Intymios dovanos asocijuojasi su smagiai praleistu laiku, teikiant pirmenybę poros seksualinio intymumo poreikiams ir troškimams. Be to, tokia dovana kaip reikiant praskaidrins ne tik Valentino dieną, bet ir jūsų poros seksualinį gyvenimą apskritai.

Būtent šiai progai „Nebegėdoje“ sukūrėme daugybę ypatingų Valentino dienos rinkinių, kuriuos šventiškai supakavome. Išsirinkite labiausiai patikusią dovaną ir įteikite ją iš karto – prie rinkinio rasite ir Valentino dienos atviruką bei vonios burbulą. Dovaną išsirinkite ČIA.

6. Meilės laiškų rašymas vienas kitam

Jei niekada anksčiau neteko rašyti meilės laiško, dabar pats laikas pasakyti, kaip mylite savo partnerį (-ę). Pasakykite jiems, kokiomis jų savybėmis labiausiai žavitės, koks elgesys jums patinka ir kodėl juos įsimylėjote. Nebijokite atrodyti pernelyg romantiški ar „išskydę“. Valentino diena skirta tam, kad pasakytume, kaip stipriai mylime ir vertiname vieni kitus.

7. Specialus grojaraštis

Šią dovaną reikės paruošti iš anksto – apgalvokite ir sudarykite grojaraštį, kurį per Valentino dieną įteiksite savo mylimam žmogui. Į grojaraštį įtraukite tokias dainas, kurios sužadina malonius prisiminimus apie jūsų santykius, arba parinkite tokias melodijas, kurios patiks jūsų mylimajam (-ajai). 

8. Romantiška vakarienė

Norėdami išvengti blaškymosi renkantis restoraną ir streso bandant užsakyti staliuką, pakvieskite mylimąjį (-ąją) vakarienės į namus. Šventinė vakarienė bus itin romantiška, jei tik apgalvosite keletą smulkmenų. Tad nepamirškite apšvietimo, muzikos, dekoro ir, žinoma, maisto bei gėrimų. Žvakės ir švelni muzika – puikus būdas sukurti romantišką nuotaiką. Maistą gaminkite kartu, stalą paserviruokite ne kasdien naudojamais indais ir taurėmis.

Vakarieniaudami namuose visą dėmesį galėsite skirti vienas kitam. Netrukdomi pašalinių galėsite nuoširdžiau ir intymiau kalbėtis, bučiuotis ar… Neabejojame – gera nuotaika garantuota!

9. Dušas ar vonia kartu

Maudymasis kartu turi daugybę privalumų – ir mes nekalbame vien tik apie vandens taupymą.

Bendras dušas ar vonia skatina intymumą ir gerina poros tarpusavio ryšį. Tai tarsi pati asmeniškiausia kasdienės rutinos akimirka, kurią galime patirti kartu su mylimuoju (-ąja).

Be to, bendros maudynės sukuria puikią atmosferą preliudijai prieš tai, kas dar laukia miegamajame. Stovėkite apsikabinę po tekančiu vandeniu, bučiuokitės, prauskite, lieskite vienas kitą ir mėgaukitės intymumu.

10. Nepamirštamas seksas

Valentino dieną užbaikite su trenksmu – miegamajame užkurkite tikrą meilės šou. Iš stalčiaus išsitraukite visas gautas spicy dovanėles, pasiruoškite lubrikantą, išrikiuokite visus turimus vibratorius ir pirmyn. 

Karščiausia metų naktis puikiai tinka įgyvendinti įvairias fantazijas, tad būkite atviri vienas kitam ir leiskitės į šį nepamirštamą nuotykį kartu. Jeigu reikia postūmio kalbant apie savo poreikius, įsigykite skaitmenines kortas „Mudu“ ir iš karto po apmokėjimo mėgaukitės begėdiškais pokalbiais.

O kaip jūs dažniausiai stebinate vienas kitą per Valentino dieną? Pasidalykite komentaruose!

Valentino dienaiTaip pat skaityk: 10 romantiškiausių visų laikų filmų

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.