10 drąsių dalykų, kuriuos turi padaryti šią vasarą

Vasara – laikas, kai daugiau svajojame, įdomiau gyvename ir, žinoma, kuriame planus, kaip kuo įsimintiniau praleisti šiuos ateinančius tris mėnesius. Šiandienos tekste norime pasidalyti 10 dalykų, kuriuos ir tu turėtum padaryti šią vasarą (ar bent jau kelis labiausiai patikusius!). Tikimės, kad jie įkvėps pasitikti vasarą drąsiai ir taip, kad galėtum ją prisiminti dar labai ilgai.

Tad kokie tie 10 drąsių dalykų, kuriuos turi padaryti šią vasarą? Važiuojam!

1. Ežere – be drabužių!

Visi planai vasarai yra geri planai – nesvarbu, ar ruošiesi į kelionę, kur galėsi gulėti po palmėmis, ar tiesiog nusprendei išsimaudyti nuoga (-as) Lietuvos tvenkinyje, nutolusiame nuo tavo namų per 20 kilometrų. Maudynės nuogam – visiškai kitokia patirtis, kurią rekomenduojame išbandyti kiekvienam.

Žinoma, svarbiausia laikytis vienos paprastos taisyklės – maudykis ten, kur nėra žmonių (arba pasirink paros metą, kai žmonių prie ežero tikėtis nelabai verta). Ir vuolia. Nusimesk drabužius, brisk į vandenį ir mėgaukis laisve, kuri netrukus apims tiek kūną, tiek mintis. O jeigu dar kartu prikalbinsi ir partnerį (-ę)…

2. Užsidėk TĄ maudymuką

Jau senų seniausiai spintoje slepi patį seksualiausią maudymuką, su kuriuo vis nedrįsti pasirodyti viešumoje? Atėjo laikas drąsesnei vasarai! Trauk jį iš spintos ir dėvėk iškėlusi galvą. Jeigu tau jis patinka – kodėl reikėtų dvejoti?

O jeigu jaudiniesi dėl įaugusių plaukelių ir sudirgusios odos bikini zonoje, į pagalbą tau atskubės intymios zonos aliejus „Nudco“. Tai bekvapis ir beskonis aliejus, skirtas nuraminti sausą ir sudirgusią odą. Tai pirmasis pasaulyje intymus aliejus, kurio sudėtyje yra probiotikų iš avižų, kurie kovoja su sudirgimais ir pamaitina odą. 

Intymios zonos aliejus „Nudco“, 29.75 Eur

3. Leiskis į kelionę po Lietuvą

Nors pandemijos suvaržymai pamažu traukiasi ir galime vis daugiau keliauti, turime tau kitokią kelionės idėją – susiplanuok maršrutą po Lietuvą. Iš tiesų, nors dažnai žvalgomės į kitas šalis, tačiau Lietuvoje taip pat yra begalė įdomių dalykų ir išskirtinių vietų, kurių dar, tikėtina, neaplankei.

Tad griebk už parankės savo partnerį (-ę), draugus, pasiimk palapinę (taip galėsi įgyvendinti ir nakties gamtoje planą), ir pirmyn!

4. Įgyvendink savo svajonių fotosesiją

Turbūt sutiksi, kad vasarą, rodos, atsiveria daugiau galimybių ir noro svajonėms įgyvendinti. Tai puikus metas ypatingoms fotosesijoms – vandenyje, miegančiame mieste šiltą vasaros naktį, tuščiose gatvėse žvarbų rytą. Tai tik keli pasiūlymai, kuriuos gali paversti nuotraukomis, į kurias kaskart žiūrėdama (-as) prisiminsi šią vasarą.

Nepamiršk įtraukti ir keleto spicy kadrų – vasara ir nuoga oda puikiai dera. Ir kaip gražu!

5. Praleisk naktį gamtoje su partneriu (-e)

Vasara ypatinga savo šiltomis naktimis, tad nevalia visų jų praleisti namuose. Turime tau idėją – naktis gamtoje su partneriu (-e). Dviese šalta tikrai nebus – galima susigalvoti veiklos, kuri sušildys iki pat kojų pirštų galiukų. Tik nepamiršk įsidėti svarbiausių dalykų – palapinės, purškalo nuo uodų, kuprinės, kurioje jūsų lauktų karščiausias vakaro palydovas – porų vibratorius „EVA II“. Šis sekso žaislas pasižymi itin tyliu veikimu ir tuo, kad jo nereikia laikyti rankomis! Prisitvirtinęs po didžiosiomis lytinėmis lūpomis sekso metu jis stimuliuoja klitorį ir suteikia daugiau malonumo abiem partneriams.

Drąsiau! Juk miške tikrai niekas nieko negirdės! O ir pojūčiai, girdėjome, čia būna daug aštresni.

6. Išbandyk savanorystę

Šią vasarą nori nuveikti ne tik kažką smagaus, bet ir prasmingo? Vienas žodis – savanorystė! Tai nuostabus būdas ne tik prisidėti prie kokio nors svarbaus projekto, bet ir susirasti naujų draugų, ištrūkti iš komforto zonos, kurti ypatingas akimirkas.

Kad būtų dar smagiau, su savimi pasiimk ir draugus, partnerį (-ę), pažįstamus, kuriems gali būti įdomi ši veikla. Juk vasara taip greitai baigiasi, tad kodėl nenuveikus kažko drąsaus ir prasmingo dabar?

7. Išbandyk naują stilių

Sunku paaiškinti, kodėl didžioji dalis žmonių vasarą nusprendžia, kad nori kardinaliai „atsinaujinti“ – pakeisti šukuoseną, išvalyti spintą ir nusipirkti naujų drabužių, išbandyti naujų makiažo įvaizdžių. Bet jeigu norisi – kodėl gi ne? Vasara yra puikus laikas eksperimentuoti, tad drąsiai pasitik pokyčius. Galbūt nauja šukuosena atneš kažką įdomaus?

8. Perskaityk daugiau knygų, kurios padės geriau save pažinti

Nieko nėra maloniau už skaitymą gamtoje, kavinėje ar balkone ir visur kitur, kur tik galime ramiai leisti laiką. Tiesa, šį kartą į rankas siūlome pasiimti kiek kitokią knygą. Tokią, kuri padės artimiau pažinti save ir savo kūną. Nežinai, nuo ko pradėti? Keli mūsų patarimai.

„Nebegėdos“ parduotuvėje turime puikų „žinyną“ apie intymų moters gyvenimą – tai medicinos studenčių E. Stokken ir N. Brochmann knygą „Žemiau kaklo“. Joje autorės aptaria iš tiesų VISKĄ – moters intymią sveikatą, mėnesines, seksą, orgazmus, kontracepciją, moters kūną ir kita. 

Daugiau panašių knygų gali rasti ČIA.

Taip pat gali perskaityti mūsų senesnį tekstą, kuriame minime knygas, kurias rekomenduojame perskaityti pradedančiosioms feministėms. 

9. Savaitgalį atsisakyk socialinių tinklų 

Turbūt daugeliui šis žingsnis atrodo kur kas sudėtingesnis, nei yra iš tikrųjų. Tačiau palikti išmaniuosius įrenginius stalčiuje nors dviem dienoms gali būti labai naudinga. 

Visų pirma, kiek daug laiko atsiras, kas pusvalandį netikrinant visų socialinių tinklų. Vietoj to geriau paskaityti knygą, išeiti pasivaikščioti, skirti daugiau laiko sau ir savo partneriui (-ei) ir pasimėgauti seniai matytų draugų kompanija. Vietoj to, kad susitikę visą vakarą praleistumėte scrollindami, sužaiskite kurį nors „Nebegėdos“ parduotuvėje siūlomą kortų žaidimą. Mūsų favoritas – žaidimo kortos „Drauge“, kurias sukūrėme atsižvelgdami į jūsų komentarus, klausimus ir atsakymus! Šios kortos skirtos būtent draugams, kurios pravers ne tik seniai pažįstančių draugų kompanijoms, bet ir naujai susibūrusioms, ieškančioms bendrų temų ir norinčioms išvengti tylos pauzių besikalbant.

Visų antra, socialiniai tinklai gali sukelti nereikalingą stresą – ypač dabar, pandemijos laikotarpiu, kai naujienų portalai dažniau dalijasi neigiama informacija, kurią perskaitę jaučiamės nekaip. Leisk bent trumpam sau nuo to pailsėti – nustebsi, kaip teigiamai tai paveiks tavo savijautą!

10. Padaryk kažką, ką jau seniai atidėlioji

Paskutinis vasaros bucket list punktas yra individualus kiekvienam. Ką planuoji padaryti jau labai ilgą laiką, tačiau vis neprisiruoši? Keletas pavyzdžių:

  • išlaikyti teises;
  • pakeisti darbą;
  • persikraustyti;
  • apsupti save mylinčiais žmonėmis ir atsisakyti toksiškų;
  • išmokti plaukti ir t. t.

Pats laikas suimti save į rankas ir tiesiog tai PADARYTI. O kad būtų lengviau, nepamiršk, kad ir kiti skaitytojai greičiausiai įtraukė šį punktą į savo vasaros planus. Tad viskas labai paprasta – laikas drąsiai žengti į dar vieną nepamirštamą vasarą.

 

 

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.