10 dovanų idėjų JAI ir JAM šv. Valentino dienos proga

Valentino diena yra viena smagiausių švenčių, per kurią išradingais būdais galima pasakyti, kad myli. Vieni šį jausmą išreiškia žodžiais, kiti – dovanomis, dainomis, gražiais gestais.

Tekste aptarsime 10 dovanų idėjų šv. Valentino dienai – romantiškiausiai metų šventei. Tad šis straipsnis kaip tik jums, jei jūsų partnerio (-ės) meilės kalba yra dovanos.

10 Valentino dienos dovanų: ką dovanoti JAI ir JAM?

Žemiau pateiktos dovanų idėjos tinka abiem – tiek vyrams, tiek moterims. Nepamirškite, kad dovana ir jos vertė nėra svarbiausias šv. Valentino dienos akcentas. Svarbiausia šią dieną – pasakyti artimiausiam žmogui „aš tave myliu“.

1. Dovana, skirta pažinti vienas kitą

Paprastai sprendžiame įvairius kasdienius klausimus ir retai giliai kalbamės apie savo santykių praeitį ir ateitį. Tokių temų dažniausiai neaptariame prie rytinio kavos puodelio eilinę darbo dieną. Tad mūsų komanda rekomenduoja stabtelėti ir apžvelgti tai, kur esate dabar, nuo ko pradėjote ir ko tikitės ateityje.

Mums svarbu, kad tarpusavio ryšys augtų ir žydėtų, tad sukūrėme žaismingą būdą kurti svajonių santykius – pildant užduočių knygą poroms „Dviese“. Tai nuostabi dovana poroms, norinčioms geriau pažinti vienas kitą. Knygoje rasite klausimų apie jūsų praeitį, dabartį bei ateitį kartu, į kuriuos atsakę turėsite ne tik gražų prisiminimą apie tai, kaip pradėjote kurti savo santykius, bet ir ateities kryptį – kur link jūs, kaip pora, judate.

Knygą įsigykite ČIA.

2. Dovana artumui puoselėti

Pripažinkite – kaip dažnai savo partneriui (-ei) sakote žodį „myliu“? Esame įsitikinusios, kad būdų parodyti meilę nebūna per daug, todėl sukūrėme kortas poroms, padedančias žaismingai prisipažinti meilėje.

Šis kortų žaidimas „Pasakyk, kad myli“ sudarytas net iš 100 klausimų ir užduočių, kurios pasufleruos, kaip visiškai kitaip – prisiminimais, poelgiais, komplimentais – pasakyti myliu. Kortas rasite ČIA.

3. Dovana aistrai pakurstyti

Užkurkite partnerio (-ės) libido su intriguojančiomis dovanėlėmis. Kas galėtų labiausiai patikti moterims ir vyrams?

Moteris sužavės masturbacijai skirtas gelis „Finger Play“. Produktas skatina lubrikaciją, todėl masturbaciją, oralinį ar analinį seksą pavers dar geresniu ir ilgiau trunkančiu malonumu. Gelį rasite ČIA.

Vyrams patiks erekciją stiprinantis gelis – malonumas būtų ilgesnis ir daug intensyvesnis. Šis gelis padės atidėti kulminaciją ilgesniam laikui ir išsaugos varpos galvutės jautrumą. Produktą įsigykite ČIA.

4. Dovana nuotykiams pakurstyti

Žaismingumas mūsų santykiams labai svarbus: tai ne tik pakursto aistrą, bet kaskart tarsi naujai padeda įvertinti vienas kitą – būti kartu linksma ir gera. Tad mūsų palinkėjimas – neužmirškite būti žaismingi, leiskitės į nuotykius ir stebinkite vienas kitą staigmenomis.

Šiai užduočiai labai tiks mūsų sukurtas SMS iššūkis poroms „Kasdien dėl tavęs“. Užsisakius šį planą, kiekvieną dieną SMS žinute sulauksite smagios užduoties, kurios atlikdami parodysite vienas kitam dėmesį ir taip stiprinsite santykius. Užsisakykite ČIA.

5. Dovana – meilės kvapas

Ar kada susimąstėte, kuo jums kvepia meilė? Ar tai mylimo žmogaus odos kvapas? Jo naudojami kvepalai? 

Jeigu joks aromatas neprimena mylimo žmogaus, susikurkite kvap patys. Padovanokite savo partneriui (-ei) „Nebegėdos“ kurtą libido aliejų „Mudu“. Jo sudėtyje – geriausių kvapų ir prieskonių mišinys romantiškai nuotaikai sukurti. Pavyzdžiui, santalas nuo senų laikų yra laikomas afrodiziaku – jis palaiko proto ir kūno harmoniją. Tegu šis kvapas jums primins vienas kitą.

Meilės kvapą įsigykite ČIA.

6. Dovana norintiems pasirinkti

Jeigu visiškai neturite idėjų, kas galėtų patikti partneriui (-ei), galite rinktis patikimą ir daugumos labai mėgiamą dovanų kuponą. „Nebegėdoje“ galite rinktis skirtingas sumas, parašyti kokį nors palinkėjimą, o tuomet jau leisti mylimam žmogui pačiam išsirinkti priemones, kurios apvers jūsų seksualinį gyvenimą aukštyn kojomis. Dovanų kuponą rasite ČIA.

7. Dovanokite orgazmus

Intensyvus malonumas ir galimybė daugiau sužinoti apie tai, kas mus jaudina… Argi ne puiki dovana karščiausiai metų dienai? Vibratoriai gali tapti tikru šv. Valentino dienos hitu.

Rinkitės iš daugybės skirtingų vibratorių rūšių: stimuliuojančių G tašką, universalių, klitorinių masažuoklių, vibruojančių penio žiedų ar vibratorių, skirtų poroms. Atraskite visiškai naują sekso pusę, sužinokite daugiau apie vienas kito malonumą ir mėgaukitės iš kojų verčiančiu seksualiniu gyvenimu.

Vibratorių išsirinkite ČIA.

8. Dovanokite ypatingą aksesuarą

Daugelis mėgstame romantizuoti ir labai vertiname daiktus, primenančius mylimą žmogų. Tad jeigu ieškote dovanos, kuri taptų jūsų santykių sentimentu ir keltų tik geras emocijas, papuošalas taps geru ir skoningu pasirinkimu.

Mes siūlome išskirtinį aksesuarą – pakabuką ir vibratorių viename „Vesper“. Tai nerūdijančio plieno vibratorius, kuris atrodo kaip itin estetiškas papuošalas, kuris išvaizdai suteiks daugiau ryškumo, o miegamajame – daugiau malonumo. Išskirtinė dovana, skirta ypatingai progai. Kaip tik šv. Valentino dienai!

Ypatingą dovaną rasite ČIA.

9. Dovana atviriems pokalbiams kurstyti

Pokalbiai yra viena svarbiausių sudedamųjų dalių, kai kalbame apie santykius. Tad kodėl tų santykių nepuoselėjus dar labiau?

Mūsų sukurtos kortos užkurs diskusiją pačiomis įvairiausiomis temomis: kalbėkitės apie ateitį, meilę, seksą, erotines fantazijas arba tiesiog išmokite pasakyti „aš tave myliu“, pasitelkę užduotis ir mūsų sugalvotus klausimus.

Kortas galite įsigyti tiek kaip fizinį produktą, tiek kaip skaitmeninį. Tokią dovaną išsirinkite ČIA.

10. Dovana jums abiem

Šv. Valentino diena yra meilės ir buvimo kartu šventė. Tad kodėl nepasirinkus dovanos, tinkančios jums abiem?

Mūsų rekomendacija – Valentino dienos dovanų rinkinys poroms. Jame rasite viską, ko reikia nepamirštamai meilės šventei: mūsų atviriausias kortas poroms „Mudu“ (pokalbiams apie seksą), lubrikantą, vibratorių, mėtines juosteles oraliniam seksui (nepamirštam įspūdžiui miegamajame) ir užduočių knygą „Dviese“ (jūsų meilės istorijai užrašyti).

Kalbėkitės, mylėkitės ir leiskite sau pasinerti į visiškai begėdišką malonumą. Rinkinį rasite ČIA.

Primename, kad su kodu MEILE, visiems produktams iki šv. Valentino dienos taikome -14 % nuolaidą.

Begėdžiai, o ką jūs šiemet dovanosite savo meilei šv. Valentino dienos proga? Pasidalykite komentaruose.

10 dovanų idėjų ValentinuiTaip pat skaityk: 10 idėjų ypatingai Valentino dienai

Komentuok

Nebegėda pateikiama informacija ir prekės yra skirtos asmenims vyresniems nei 18 metų.

Jei esate vyresni nei 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir bus saugoma nuo nepilnamečių.

Svetainėje yra naudojami slapukai ("cookies"). Plačiau apie slapukų naudojimą sužinokite čia.